3
5
7
90+7'

Ojamaa wprowadził piłkę na połowę Cracovii i jeszcze sprowokował Hernandeza do faulu. Już nic nie powinno odebrać Miedzi zwycięstwa.

18
10
4
5
7
90+6'
9
14
4
4
4
90+4'

Santana bardzo nieszczęśliwie upadł na murawę. Hiszpan doznał urazu barku i nie będzie w stanie kontynuować gry.

1
3
8
2
90+3'

Nieznacznie niecelne uderzenie Siplaka po centrze Hernandeza z rzutu wolnego.

9
7
2
3
4
90+3'
90+2'

Sędzia podtrzymał decyzję. Miedź będzie kończyła w "10".

11
7
3
4
4
90+1'

Sędzia Lasyk zarządził wideoweryfikację.

7
4
11
6
90'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Paweł Zieliński.

Nie pograł długo obrońca Miedzi. Sędzia Lasyk wyrzucił go z boiska za brutalny faul na Siplaku.

17
14
17
11
20
88'

Po centrze z rzutu wolnego piłka trafiła pod nogi Cabrery, ale z 17 metrów Hiszpan uderzył nad bramką Miedzi.

5
5
5
2
6
86'

Żółtą kartkę otrzymał Henrik Ojamaa.

1
1
4
8
86'
83'

Cracovia. Schodzi: Filip Piszczek. Wchodzi: Bojan Cecarić.

Piszczek odczuwa skutki zderzenia z Kanibołockim i nie mógł kontynuować gry.

82'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandar Miljković.

Gracz Miedzi napomniany za faul na Hernandezie.

2
1
2
2
81'

3
81'

Michal Pesković! Ojamaa wpadł w pole karne Cracovii, przebił się przez Dytiatjewa i huknął z 12 metrów, ile miał sił w nogach, ale Pesković zdołał obronić to uderzenie Estończyka.

3
2
80'

Żółtą kartkę otrzymał Ołeksij Dytiatjew.

Ukrainiec ukarany za dyskusje z sędzią.

2
2
3
4
3
75'
74'

Miedź nie skupia się tylko na obronie jednobramkowego prowadzenia. Teraz do pozycji strzeleckiej doszedł Santana, którego w ostatniej chwili powstrzymał Rapa.

3
72'

Po centrze Siplaka Cabrera przyjął piłkę na pierś i uderzył na bramkę Miedzi prosto z powietrza, ale Kanibołocki nie dał się zaskoczyć.

1
1
2
3
3
71'

Gra wznowiona.

4
1
3
2
2
70'

Groźnie wyglądające zderzenie Pieszczka i Kanibołockiego. Obaj zawodnicy sa oszołomieni i szykuje się przerwa w grze.

1
1
1
2
69'

Wdowiak uderzył sprzed pola karnego, ale Kanibołocki nie musiał interweniować.

1
1
1
67'

Cracovia zamknęła Miedź na jej połowie.

4
8
2
3
4
63'

Gol! Strzelił Filip Piszczek. Asystował mu Michal Siplak.

Teraz Kanibołocki był bez szans. Po centrze Siplaka Piszczek uderzył lewą nogą z półobrotu tak, że Kanibołocki nie mógł zapobiec stracie gola.

34
26
6
10
13
63'

Anton Kanibołocki! Bramkarz Miedzi zatrzymał piłkę po strzale Wdowiaka, choć ta tuż przed nim odbiła się od jednego z graczy gospodarzy, co mogło zmylić Ukraińca.

1
1
59'

Michal Pesković nie dał się zaskoczyć Petteriemu Forsellowi. Fin bardzo chce utrzeć nosa Michałowi Probierzowi, który w czerwcu 2017 roku zastopował jego przejście do Cracovii.

1
2
56'

Goście próbują zagrozić gospodarzom za sprawą Wdowiaka, ale ten ma dziś problemy z kontrolowaniem piłki.

1
2
3
1
53'

Fatalny błąd w środkowej strefie popełnił Gol, Miedź ruszyła z kontrą, którą groźnym strzałem z ostrego kąta zakończył Camara. Pesković pokazał jednak klasę, broniąc uderzenie Hiszpana.

3
2
1
52'

Cracovia zaczęła drugą połowę z dużym animuszem, ale Miedź broni się umiejętnie i nie dopuszcza do zagrożenia pod bramką Kanibołockiego.

1
3
49'

Świetnie dysponowany jest dziś Camara. Teraz Hiszpan przeprowadził rajd niemal przez pół boiska, by spod końcowej linii wycofać piłkę do Ojamy, którego w ostatniej chwili wślizgiem od futbolówki odciął Dytiatjew.

1
46'
45+3'

Teraz Forsell pokusił się o uderzenie z rzutu wolnego z lewego półpola, ale Pesković i tym razem pewnie złapał piłkę.

6
2
2
45+2'

Teraz Petteri Forsell uderzył płasko z 17 metrów, ale Michal Pesković nie dał się zaskoczyć.

8
4
2
1
45'

Pierwsza połowa została przedłużona o dwie minuty.

2
44'

Cracovia jest rozbita. Podopieczni Michała Probierza popełniają błędy w najprostszych boiskowych sytuacjach. Gwizdek oznajmiający przerwę będzie dla krakowian wybawieniem.

6
4
3
3
1
41'

Gol! Strzelił Juan Camara. Asystował mu Artur Pikk.

Cracovia ruszyła do odrabiania strat, a tymczasem to Miedź powiększyła przewagę! Ojamaa wygrał w środku pola walkę o piłkę z Rapą, przejął ją Pikk, by przed polem karnym przekazać ją nadbiegającemu Camarze, który pokonał Peskovicia płaskim strzałem tuż przy słupku.

35
25
5
6
17
39'

Anton Kanibołocki bez problemu złapał piłkę po strzale Damiana Dąbrowskiego sprzed pola karnego.

2
3
2
1
3
36'

Gol! Strzelił Artur Pikk. Asystował mu Henrik Ojamaa.

Po centrze Camary Ojamaa zgrał piłkę do Pikka, który pokonał Peskovicia soczystym wolejem! Piękna akcja Miedzi!

39
26
9
11
19
33'

No nie jest to najlepsza reklama Lotto Ekstraklasa. Żadna z drużyn nie potrafi zbudować akcji, a trup na boisku ściele się gęsto. Sędzia Lasyk ma mnóstwo pracy.

1
4
1
30'

1
3
2
1
29'

Przerwa w grze. Hanca ucierpiał w starciu z Pikkiem i potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

1
1
2
20:08

1
26'

Kornel Osyra! W ostatniej chwili zatrzymał szarżującego w polu karnym Miedzi Sergiu Hancę, ale po jego oswobodzającym zagraniu piłka dosłownie o centymetry minęła słupek bramki Antona Kanibołockiego.

3
2
6
2
25'

Javi Hernandez uderzył z nieprzygotowanej pozycji i posłał piłkę wysoko nad bramką Miedzi.

1
1
3
3
3
22'

Gra przeniosła się do środkowej strefy. Żadnej z drużyny nie udaje się na razie podporządkować sobie przeciwnika.

2
1
3
1
2
19'

Po centrze Hernandeza Dytiatjew wygrał powietrzną walkę o piłkę, ale jego uderzenie głową zablokował przed linią bramkową Bozić.

2
3
2
2
16'

Helik zaatakował dośrodkowaną przez Pikka piłkę. Obrońca Cracovii interweniował tak niefortunnie, że skierował futbolówkę w kierunku swojej bramki, ale czujny Pesković uratował kolegę przed samobójem.

2
2
2
1
13'

Cracovia prowadzi grę, ale to Miedź jest konkretniejsza. Teraz Artur Pikk dośrodkował spod końcowej linii w pole karne gości, gdzie śmiało próbę uderzenia prosto z powietrza podjął Aleksandar Miljković, ale uderzył nad bramką Pasów

4
4
2
1
11'

Henrik Ojamaa wpadł w pole karne Cracovii z lewej strony, ale zwlekał z podjęciem decyzji i ostatecznie ani nie zagroził Peskoviciowi, ani nie podał piłki żadnemu koledze. Estończyk zepsuł dobrze zapowiadającą się akcję Miedzi.

3
5
3
2
1
8'

W odpowiedzi Cabrera zagłówkował obok bramki Miedzi.

9
4
4
1
2
7'

Aktywny od pierwszego gwizdka Camara pomknął z piłką środkiem pola i zdecydował się na uderzenie z 25 metrów. Pesković i tym razem nie musiał interweniować, ale tym razem Hiszpan pomylił się nieznacznie.

4
5
3
1
2
5'

Cracovia przetrwała szturm gospodarzy i sama zaczęła dyktować warunki gry.

9
6
5
1
3
3'

Intensywny początek w wykonaniu Miedzi. Gospodarze próbują zdominować Cracovię.

2
1'

Camara zakończył pierwszą akcję Miedzi uderzeniem, ale Pesković nie musiał interweniować - piłka minęła jego bramkę.

1
2
5
2
2
20:08

Sędzia wyprowadził piłkarzy na boisko. Gospodarze zagrają na niebiesko. Goście wystąpią w biało-czerwonych koszulkach.