Pewnie "jedenastkę" wykorzystał Paul PogbaManchester United przegrywa 2:3.

7
9
20
90+4'

Jeszcze będzie rzut karny dla Manchesteru United! Faulowany w "16" Brighton był Marouane Fellaini.

11
4
3
3
5
90+3'
90'

Arbiter doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

5
1
2
3
3
90'
2
1
2
1
2
89'

Kolejny chaotyczny atak Manchesteru United i futbolówkę ma Brighton and Hove Albion.

1
2
2
3
2
87'

Końcowe fragmenty rywalizacji na Amex Stadium w Brighton. Przy piłce znajdują się gospodarze.

1
1
2
1
2
84'

Sprytnie akcję pociągnął do przodu Pascal Gross i był faulowany na połowie Man Utd. Czas biegnie na korzyść Brighton.

3
1
1
1
2
81'

Anthony Knockaert próbował wyjść z kontrą, jednak został przyblokowany przez zawodnika z Manchesteru i nic nie wyszło z tej akcji.

4
1
1
1
1
79'

Mathew Ryan ucierpiał w starciu z przeciwnikiem i potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

3
1
1
1
1
78'

Czerwone Diabły grają zbyt wolno i zbyt przewidywalnie jak na drużynę, która jest warta 855 mln euro.

1
1
2
2
2
75'

Mathew Ryan świetnie obronił strzał z dystansu w wykonaniu Pogby. Otrzymał gratulacje od klubowych kolegów.

1
1
1
1
1
74'

Manchester United w drugiej połowie gra tak, jakby to on wygrywał różnicą dwóch bramek.

1
72'

Paul Pogba faulował przeciwnika, ale nie może się zgodzić z decyzją sędziego. Arbiter tylko upomniał Francuza.

2
3
70'

Kolejne minuty upływają, a Jose Mourinho denerwuje się, że Mathew Ryan już gra na czas.

1
67'

Żółtą kartkę za kolejny faul otrzymał Glenn Murray.

Brighton and Hove Albion
3
1
1
2
2
66'

Glenn Murray naruszył przepisy i grę rozpocznie ekipa Czerwonych Diabłów.

1
64'

Zawodnicy The Albion w drugiej połowie głównie się bronią, ale robią to bardzo dobrze, gdyż Manchester nie może zagrozić ich bramce.

3
1
1
1
62'

Jose Mourinho zmartwiony, bo jego piłkarze popełniają kolejne błędy w ofensywie.

3
3
2
2
61'

Romelu Lukaku znalazł się na pozycji spalonej.

1
4
1
3
4
58'

Brighton and Hove Albion kontroluje boiskowe wydarzenia, zaś zawodnicy prowadzeni przez Jose Mourinho męczą się w ataku.

1
1
56'

Gospodarze bardzo umiejętnie się przesuwają i dobrze bronią dostępu do własnej bramki.

1
1
1
2
1
54'

Manchester United ma przewagę w posiadaniu piłki, ale (na razie?) nic z tego nie wynika.

1
1
2
52'

Ależ zmotywowani są piłkarze Mew, którzy cały czas doskakują do rywali i nie pozwalają im na swobodne rozgrywanie akcji.

1
1
1
50'

Wysoki pressing Brighton bardzo podoba się miejscowym kibicom. Man Utd ma problemy z wyprowadzeniem piłki.

1
48'

Solly March bliski wykorzystania poważnego błędu defensorów Czerwonych Diabłów. Jose Mourinho aktywny przy linii bocznej boiska.

1
46'
46'

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Marcus Rashford.

46'

Początek 2. odsłony spotkania Brighton and Hove Albion - Manchester United.

4
2
1
45+2'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Anthony Martial.

3
1
2
4
7
45'

Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry w pierwszej odsłonie batalii.

2
3
44'

Gol! Strzelił Pascal Gross.

Brighton and Hove Albion ma znów dwa gole przewagi! Pascal Gross uderzył z rzutu karnego w środek bramki, a piłka po nogach de Gei wpadła do bramki.

27
18
4
14
13
43'

Pascal Gross faulowany przez Erica Bailly'ego i będzie rzut karny dla Brighton!

15
12
5
6
11
41'

Tym razem Anthony Martial złapany w pułapkę ofsajdową.

1
1
1
39'

Glenn Murray zameldował się na pozycji spalonej.

2
1
1
38'

Anthony Knockaert uderzył z rzutu wolnego ponad bramką Czerwonych Diabłów.

1
2
1
36'

Wydaje się, że Manchester United w końcu złapał wiatr w żagle i ruszył z kolejną akcją ofensywną.

4
1
1
34'

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Luke Shaw.

Manchester United przegrywa już tylko 1:2! Luke Shaw nie trafił czysto w piłkę, ale ta odbiła się od murawy dość wysoko i dotarła wprost na głowę Romelu Lukaku. Belgowi nie pozostało nic innego jak wpakować futbolówkę do siatki z odległości około 5 metrów.

21
16
3
10
20
32'

Gospodarze, po strzeleniu dwóch goli, cofnęli się i czyhają na wyprowadzenie kontry.

1
2
1
1
30'

Manchester United ruszył do przodu, żeby odrabiać straty, ale Brighton broni się bardzo umiejętnie i nie pozwala rywalom na zbyt wiele.

1
1
2
27'

Gol! Strzelił Shane Duffy. Asystował mu Anthony Knockaert.

Brighton and Hove Albion wygrywa już 2:0! Mewy poszły za ciosem. Anthony Knockaert dograł piłkę na mniej więcej ósmy metr do Shane'a Duffy'ego, a ten pewnym uderzeniem pokonał Davida de Geę.

22
22
5
11
9
25'

Gol! Strzelił Glenn Murray. Asystował mu Solly March.

Brighton and Hove Albion na prowadzeniu 1:0! Solly March posłał dokładne dośrodkowanie po ziemi z lewego skrzydła. Glenn Murray wyprzedził Victora Lindelofa i zewnętrznym podbiciem skierował piłkę do bramki.

25
22
3
9
11
23'

Anthony Knockaert uderzył sprzed pola karnego, jednakże niecelnie i od własnej bramki rozpocznie David de Gea.

1
20'

Brighton and Hove Albion. Schodzi kontuzjowany: Lewis Dunk. Wchodzi: Leon Balogun.

18'

Przyjezdni próbują się przedrzeć pod pole karne Brighton and Hove Albion lewym skrzydłem, ale na razie bezskutecznie.

2
1
16'

Posiadanie piłki:

Brighton and Hove Albion - 49 proc.

Manchester United - 51 proc.

2
1
1
14'

Podopieczni Jose Mourinho starają się uspokoić grę i wymieniają podania w okolicy linii środkowej boiska.

1
12'

Lewis Dunk ucierpiał w starciu z przeciwnikiem i potrzebował pomocy medycznej.

2
10'

Romelu Lukaku przejął futbolówkę po błędzie rywala i po chwili uderzył obok bramki Brighton.

1
1
1
10'

Sporo pracy na przedpolu ma David de Gea, który na razie łapie piłkę po dośrodkowaniach bez zarzutu.

2
1
8'

Gorąca atmosfera na Amex Stadium w Brighton and Hove, bo miejscowi zawodnicy spychają Czerwone Diabły do defensywy.

1
3
2
2
7'

Anthony Martial wszedł w pole karne przeciwnika jak w masło, lecz w ostatniej chwili jego strzał został zablokowany.

3
2
1
2
1
6'

Sporo walki w środkowej strefie boiska, ale niżej notowani gospodarze nie dają się zdominować rywalowi.

2
4'

Na razie Mewy nadają ton boiskowym wydarzeniom, a aktywny z prawej strony boiska jest Pascal Gross.

1
2'

Nieźle starcie rozpoczęli piłkarze Brighton, którzy mocno ruszyli do przodu, co podoba się miejscowym kibicom.

2
1
1'

Od środka boiska potyczkę rozpoczęli gospodarze.

1
czas Start meczu
16:05

Spotkanie poprowadzi sędzia Kevin Friend.

1
6
2
1
Czy Manchester United pokona Brighton and Hove Albion?
6
5
13:58

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 2. kolejki Premier League Brighton and Hove Albion - Manchester United. Początek niedzielnego pojedynku został zaplanowany na godzinę 17:00.