Brighton and Hove Albion
25' Glenn Murray 27' Shane Duffy 44' Pascal Gross 67' Glenn Murray
Manchester United
34' Romelu Lukaku 45+2' Anthony Martial 90+5' Paul Pogba
3:2

Koniec meczu. Ekipa Brighton and Hove Albion pokonała Manchester United 3:2!

Gol! Strzelił Paul Pogba.

Pewnie "jedenastkę" wykorzystał Paul PogbaManchester United przegrywa 2:3.

Jeszcze będzie rzut karny dla Manchesteru United! Faulowany w "16" Brighton był Marouane Fellaini.

Arbiter doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

Kolejny chaotyczny atak Manchesteru United i futbolówkę ma Brighton and Hove Albion.

Końcowe fragmenty rywalizacji na Amex Stadium w Brighton. Przy piłce znajdują się gospodarze.

Sprytnie akcję pociągnął do przodu Pascal Gross i był faulowany na połowie Man Utd. Czas biegnie na korzyść Brighton.

Anthony Knockaert próbował wyjść z kontrą, jednak został przyblokowany przez zawodnika z Manchesteru i nic nie wyszło z tej akcji.

Mathew Ryan ucierpiał w starciu z przeciwnikiem i potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

Czerwone Diabły grają zbyt wolno i zbyt przewidywalnie jak na drużynę, która jest warta 855 mln euro.

Mathew Ryan świetnie obronił strzał z dystansu w wykonaniu Pogby. Otrzymał gratulacje od klubowych kolegów.

Manchester United w drugiej połowie gra tak, jakby to on wygrywał różnicą dwóch bramek.

Paul Pogba faulował przeciwnika, ale nie może się zgodzić z decyzją sędziego. Arbiter tylko upomniał Francuza.

Kolejne minuty upływają, a Jose Mourinho denerwuje się, że Mathew Ryan już gra na czas.

Żółtą kartkę za kolejny faul otrzymał Glenn Murray.

Glenn Murray naruszył przepisy i grę rozpocznie ekipa Czerwonych Diabłów.

Zawodnicy The Albion w drugiej połowie głównie się bronią, ale robią to bardzo dobrze, gdyż Manchester nie może zagrozić ich bramce.

Jose Mourinho zmartwiony, bo jego piłkarze popełniają kolejne błędy w ofensywie.

Romelu Lukaku znalazł się na pozycji spalonej.

Brighton and Hove Albion kontroluje boiskowe wydarzenia, zaś zawodnicy prowadzeni przez Jose Mourinho męczą się w ataku.

Gospodarze bardzo umiejętnie się przesuwają i dobrze bronią dostępu do własnej bramki.

Manchester United ma przewagę w posiadaniu piłki, ale (na razie?) nic z tego nie wynika.

Ależ zmotywowani są piłkarze Mew, którzy cały czas doskakują do rywali i nie pozwalają im na swobodne rozgrywanie akcji.

Wysoki pressing Brighton bardzo podoba się miejscowym kibicom. Man Utd ma problemy z wyprowadzeniem piłki.

Solly March bliski wykorzystania poważnego błędu defensorów Czerwonych Diabłów. Jose Mourinho aktywny przy linii bocznej boiska.

Man Utd. Schodzi: Andreas Pereira. Wchodzi: Jesse Lingard.

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Marcus Rashford.

Początek 2. odsłony spotkania Brighton and Hove Albion - Manchester United.

Koniec I połowy meczu, po której Brighton and Hove Albion wygrywa z Manchesterem United 3:1.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Anthony Martial.

Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry w pierwszej odsłonie batalii.

Gol! Strzelił Pascal Gross.

Brighton and Hove Albion ma znów dwa gole przewagi! Pascal Gross uderzył z rzutu karnego w środek bramki, a piłka po nogach de Gei wpadła do bramki.

Pascal Gross faulowany przez Erica Bailly'ego i będzie rzut karny dla Brighton!

Tym razem Anthony Martial złapany w pułapkę ofsajdową.

Glenn Murray zameldował się na pozycji spalonej.

Anthony Knockaert uderzył z rzutu wolnego ponad bramką Czerwonych Diabłów.

Wydaje się, że Manchester United w końcu złapał wiatr w żagle i ruszył z kolejną akcją ofensywną.

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Luke Shaw.

Manchester United przegrywa już tylko 1:2! Luke Shaw nie trafił czysto w piłkę, ale ta odbiła się od murawy dość wysoko i dotarła wprost na głowę Romelu Lukaku. Belgowi nie pozostało nic innego jak wpakować futbolówkę do siatki z odległości około 5 metrów.

Gospodarze, po strzeleniu dwóch goli, cofnęli się i czyhają na wyprowadzenie kontry.

Manchester United ruszył do przodu, żeby odrabiać straty, ale Brighton broni się bardzo umiejętnie i nie pozwala rywalom na zbyt wiele.

Gol! Strzelił Shane Duffy. Asystował mu Anthony Knockaert.

Brighton and Hove Albion wygrywa już 2:0! Mewy poszły za ciosem. Anthony Knockaert dograł piłkę na mniej więcej ósmy metr do Shane'a Duffy'ego, a ten pewnym uderzeniem pokonał Davida de Geę.

Gol! Strzelił Glenn Murray. Asystował mu Solly March.

Brighton and Hove Albion na prowadzeniu 1:0! Solly March posłał dokładne dośrodkowanie po ziemi z lewego skrzydła. Glenn Murray wyprzedził Victora Lindelofa i zewnętrznym podbiciem skierował piłkę do bramki.

Anthony Knockaert uderzył sprzed pola karnego, jednakże niecelnie i od własnej bramki rozpocznie David de Gea.

Brighton and Hove Albion. Schodzi kontuzjowany: Lewis Dunk. Wchodzi: Leon Balogun.

Przyjezdni próbują się przedrzeć pod pole karne Brighton and Hove Albion lewym skrzydłem, ale na razie bezskutecznie.

Posiadanie piłki:

Brighton and Hove Albion - 49 proc.

Manchester United - 51 proc.

Podopieczni Jose Mourinho starają się uspokoić grę i wymieniają podania w okolicy linii środkowej boiska.

Lewis Dunk ucierpiał w starciu z przeciwnikiem i potrzebował pomocy medycznej.

Romelu Lukaku przejął futbolówkę po błędzie rywala i po chwili uderzył obok bramki Brighton.

Sporo pracy na przedpolu ma David de Gea, który na razie łapie piłkę po dośrodkowaniach bez zarzutu.

Gorąca atmosfera na Amex Stadium w Brighton and Hove, bo miejscowi zawodnicy spychają Czerwone Diabły do defensywy.

Anthony Martial wszedł w pole karne przeciwnika jak w masło, lecz w ostatniej chwili jego strzał został zablokowany.

Sporo walki w środkowej strefie boiska, ale niżej notowani gospodarze nie dają się zdominować rywalowi.

Na razie Mewy nadają ton boiskowym wydarzeniom, a aktywny z prawej strony boiska jest Pascal Gross.

Nieźle starcie rozpoczęli piłkarze Brighton, którzy mocno ruszyli do przodu, co podoba się miejscowym kibicom.

Od środka boiska potyczkę rozpoczęli gospodarze.

Spotkanie poprowadzi sędzia Kevin Friend.

Czy Manchester United pokona Brighton and Hove Albion?

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 2. kolejki Premier League Brighton and Hove Albion - Manchester United. Początek niedzielnego pojedynku został zaplanowany na godzinę 17:00.