Chelsea FC
10' Marcos Alonso 51' N'Golo Kante
0:1

Koniec meczu. Chelsea FC pokonała Crystal Palace 1:0.

Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

Chelsea. Schodzi: Ross Barkley. Wchodzi: Mateo Kovacić.

Chelsea cofnęła się i czyha na okazję do wyprowadzenia szybkiej kontry.

Czas ucieka i nic nie zapowiada, żeby Orły były w stanie zagrozić bramce przyjezdnych i powalczyć chociaż o remis w tym starciu.

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Emerson Palmieri.

Liczba podań:

Crystal Palace - 316

Chelsea FC - 686

Mamy 80. minutę meczu, a podopieczni Roya Hodgsona nie oddali żadnego (!) strzału na bramkę The Blues.

Palace. Schodzi: Cheikhou Kouyate. Wchodzi: Max Meyer.

Chelsea FC nie forsuje tempa i buduje swój atak pozycyjny na połowie rywala.

Chelsea. Schodzi: Olivier Giroud. Wchodzi: Alvaro Morata.

Olivier Giroud po raz drugi w tym spotkaniu zdobył bramkę i po raz drugi w momencie podania był na spalonym.

Vicente Guaita złapał piłkę po celnym uderzeniu po ziemi Cesara Azpilicuety.

Eden Hazard wywalczył dla Chelsea FC rzut wolny na połowie Crystal Palace.

Palace. Schodzi: Jeffrey Schlupp. Wchodzi: Connor Wickham.

Vicente Guaita obronił celny strzał w wykonaniu Williana, odbijając piłkę przed siebie.

Zbyt mocno z piłką rozpędził się Willian i grę od własnej bramki wznowi Vicente Guaita.

W pole karne Crystal Palace z piłką wbiegł Eden Hazard, lecz gospodarze zdołali oddalić niebezpieczeństwo od własnej bramki, wybijając daleko futbolówkę.

Kibice próbują motywować piłkarzy Crystal Palace głośnym dopingiem, ale miejscowi zawodnicy wciąż muszą uciekać się tylko do obrony.

Chelsea FC dzieli oraz rządzi na boisku, zaś gospodarze nie mają żadnych atutów i wyglądają na bezradnych.

Strzały (strzały celne):

Crystal Palace - 0

Chelsea FC - 7 (3)

Wilfried Zaha znalazł się na pozycji spalonej.

Od rzutu wolnego na własnej połowie grę wznowiła ekipa Crystal Palace.

Gol! Strzelił N'Golo Kante. Asystował mu David Luiz.

Chelsea FC wyszła na prowadzenie 1:0! David Luiz zagrał długie podanie za obrońców Crystal PalaceN'Golo Kante świetnie opanował piłkę i z kilku metrów pokonał Vicente'a Guaitę.

Chelsea FC wciąż bije głową w mur, nie mogąc sforsować zasieków obronnych gospodarzy.

Vicente Guaita złapał bezpańską piłkę i rozpoczął akcję Crystal Palace.

Początek drugiej połowy konfrontacji Crystal Palace - Chelsea FC.

Koniec pierwszej, bezbramkowej połowy meczu Crystal Palace - Chelsea FC.

Sędzia doliczył 1 minutę.

Podopieczni Maurizio Sarriego zamknęli drużynę Crystal Palace w okolicach jej "16".

Ostatnie fragmenty walki w pierwszej odsłonie spotkania. Przy piłce znajdują się przyjezdni.

Chwila oddechu dla ekipy Crystal Palace, która będzie miała rzut wolny na połowie Chelsea.

Groźnie po dośrodkowaniu z kornera uderzał Ross Barkley, który trafił w boczną siatkę.

Nieźle radzi sobie Willian, który tym razem celnie strzelał na bramkę Crystal PalaceVicente Guaita odbił piłkę na rzut rożny.

Willian trafił z rzutu wolnego w słupek, ale będzie korner dla gości.

Eden Hazard szarżował w okolicach pola karnego Crystal Palace i został sfaulowany przez rywala.

Chelsea nie może udokumentować bramką swojej dużej przewagi w posiadaniu piłki.

Jorginho próbował zagrać piłkę na prawe skrzydło, ale futbolówka nie dotarła do Williana.

Olivier Giroud trafił do siatki, ale w momencie podania był na pozycji spalonej i gol nie został uznany.

Będąca faworytem starcia Chelsea FC na razie nie zachwyca i nie jest w stanie zaskoczyć dobrze ustawionej defensywy przeciwnika.

Willian wykonywał rzut rożny, ale dograł bardzo źle i piłkę z własnego pola karnego wybili gracze Crystal Palace.

Faulowany był Antonio Ruediger i od rzutu wolnego rozpoczną goście.

Widoczny jest N'Golo Kante, który umiejętnie kieruje poczynaniami The Blues.

Przyspieszyła Chelsea FC i już dużo problemów w defensywie mają gospodarze.

N'Golo Kante oddał niecelny strzał z dystansu i od własnej bramki grę rozpocznie Vicente Guaita.

Miejscowa drużyna wykonywała rzut rożny, ale nie była w stanie zagrozić bramce podopiecznych Sarriego.

Dotychczas obydwaj golkiperzy są bezrobotni, gdyż zarówno zawodnicy Crystal Palace, jak i Chelsea nie oddali strzału na bramkę.

W końcu dłużej przy piłce próbują się utrzymać gospodarze, którzy chcą przenieść ciężar gry na połowę rywala.

Posiadanie piłki:

Crystal Palace - 28 proc.

Chelsea FC - 72 proc.

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Marcos Alonso, który odrzucił piłkę.

Aktywny jest Eden Hazard, który stara się napędzać ataki przyjezdnych.

Marcos Alonso próbował się przedrzeć lewym skrzydłem, lecz bezskutecznie.

Na boisku na razie sporo walki, ale brak składnych akcji.

Spokojnie atak pozycyjny rozgrywają piłkarze The Blues.

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.

Start meczu Crystal Palace - Chelsea FC!

Starcie poprowadzi sędzia Craig Pawson.

Czy Chelsea FC pokona Crystal Palace?

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 20. kolejki Premier League Crystal Palace - Chelsea FC. Początek niedzielnego spotkania zaplanowano na godzinę 13:00.