Man Utd. Schodzi: Paul Pogba. Wchodzi: Scott McTominay.

17
6
4
90+2'

Uderzenie z dystansu Pogby, na wysokości podbrzusza Llorisa. Bramkarz pewnie złapał piłkę.

8
1
1
5
4
90'

Jeszcze 4 minuty przed nami.

11
11
6
4
9
90'

United pod bramką Kogutów, zabrakło jednak uderzenia.

9
3
2
6
2
89'

Llorente uderzał w świetnej sytuacji, jednak zabrakło mocy. De Gea oczywiście obronił.

30
16
6
3
4
88'

Heung-Min Son sam na sam z bramkarzem? Nie! Spalony.

14
7
3
3
3
86'

Kane płasko uderzał z pola karnego, de Gea tym razem wykonał szpagat i odbił strzał!

17
7
2
2
3
85'

Czasu coraz mniej. Tottenham nie potrafi na dłużej zbliżyć się pod bramkę United.

12
8
4
2
2
83'

Man Utd. Schodzi: Jesse Lingard. Wchodzi: Diogo Dalot.

81'
79'

Sprzed pola karnego huknął Kane. Piłka poszybowała kilka pięter ponad bramką.

12
4
1
78'

Żółtą kartkę za ostrą grę otrzymał Paul Pogba.

Manchester United
4
3
7
5
7
77'

Z dystansu uderzał Pogba, ale kopnął w kreta i niemal podał piłkę Llorisowi.

3
1
2
74'

Dele Alli po meczu wpadnie w depresję. De Gea ponownie obronił jego uderzenie. Na rękach do domu zaniosą golkipera, jeśli United wygra.

11
5
1
73'
12
10
5
1
2
71'

Kane uderzył z rzutu wolnego, de Gea oczywiście obronił.

13
5
2
70'

David de Gea jest z innej planety! Strzał Toby'ego Alderweirelda odbił nogą!

20
13
1
67'

Christian Eriksen uderzył z rzutu wolnego, tuż obok bramki. De Gea nawet nie drgnął!

1
1
7
1
66'

Dele Alli sam na sam z bramkarzem i po raz kolejny górą de Gea! Niewiarygodne!

25
11
4
1
65'

Z dystansu uderzał Christian Eriksen, prosto w de Geę.

9
6
1
1
62'

Kolejny strzał Pogby i po raz kolejny górą Lloris!

3
2
59'

Po krótko rozegranym rogu z pięciu metrów głową uderzał Kane, de Gea ponownie obronił.

8
5
2
1
56'

Pogba przepchał się z piłką w polu karnym i omal nie przelobował Llorisa, który końcami palców wybił piłkę na róg!

5
4
3
4
4
54'

Odgryza się United, strzał Pogby, Lloris efektownie złapał piłkę.

7
6
2
1
4
51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dele Alli.

Tottenham Hotspur
7
2
1
1
50'

Dele Alli uderzał głową, de Gea po raz kolejny świetnie w bramce United!

7
5
1
49'

Dogranie Dele Alliego, piłka przeszła obok słupka o pół metra.

4
49'

Kane w wybornej sytuacji, David de Gea nogą odbił uderzenie z kilku metrów!

10
5
2
46'

Wracamy do meczu!

5
4
1
2
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

8
4
4
3
4
44'

Gol! Strzelił Marcus Rashford. A jednak United zadaje pierwszy cios! Pogba z własnej połowy kapitalnie do Rashforda, a ten dwa metry przed narożnikiem pola bramkowego uderzył obok bramkarza. 0:1!

93
59
19
11
11
43'

Tottenham. Schodzi: Moussa Sissoko. Wchodzi: Erik Lamela.

7
3
1
1
1
39'

Problemy mięśniowie ma Moussa Sissoko. Gracz gospodarzy urazu doznał podczas biegu. Na pewno konieczna będzie zmiana.

6
6
7
4
4
37'

Szukają przed przerwą gola gospodarze. United w ostatnich minutach dość pasywny. Czyżby pierwszej straty Ole Gunnara Solskjaera?

5
1
2
34'

Wciąż więcej z gry w ostatnich minutach mają gospodarze. Na tablicy w dalszym ciągu jednak bez zmian.

3
2
2
31'

Piłka w bramce United, ale gola nie ma! Kane był na spalonym. Czujny sędzia widział wszystko.

9
3
1
3
4
29'

Kilka uderzeń graczy Kogutów zablokowanych, na koniec na spalonym został złapany Heung-Min Son.

6
1
1
1
25'

Kane otrzymał podanie po rzucie rożnym, strzał z ok. 11 metrów został zablokowany. W odpowiedzi ponad poprzeczką uderzył Martial.

6
2
5
2
1
25'

Uwidoczniła się niewielka przewaga Tottenhamu, niewiele jednak z niej wynika.

4
3
1
1
2
22'

Gra toczy się w środku pola, ale w każdej chwili jedna z drużyn może przeprowadzić akcję na wagę objęcia prowadzenia.

3
1
1
18'

Anthony Martial wpadł z piłką w pole karne, jego strzał z ok. 6 metrów na róg odbił Lloris!

6
6
1
3
4
17'

Marcus Rashford sam na sam z bramkarzem, nie trafił w bramkę, ale i tak był na spalonym.

5
4
3
5
5
15'

Wciąż dobre tempo spotkania, ale mniej okazji strzeleckich.

3
1
1
1
1
12'

Marcus Rashford zamiast podawać uderzał wślizgiem. Piłkę pewnie złapał bramkarz. Rozkręcamy się, tempo coraz szybsze!

11
5
1
2
4
11'

Już jesteśmy po drugiej stronie. Z sześciu metrów uderzał Jesse Lingard, on również przestrzelił.

4
2
2
4
2
10'

Winks strzelił sprzed pola karnego, ale pomylił się o kilka metrów.

3
3
3
3
6
9'

Harry Winks sam na sam z bramkarzem, strzał obok De Gei, ale... piłka minęła cel. Gracz Kogutów uderzał z dość trudnej pozycji, ale to powinien być gol.

3
5'

Wydawało się, że na początku więcej będzie się działo. Tak nie jest. Nie tracimy jednak humoru, emocje na pewno będą!

6
2
5
1
2'

Kieran Trippier dośrodkował z prawej strony, Kane jednak nie zdołał dojść do piłki.