Tottenham Hotspur
51' Dele Alli
Manchester United
44' Marcus Rashford 78' Paul Pogba
0:1

Koniec. Kapitalna seria Manchesteru United trwa. Czerwone Diabły wygrały po raz szósty z rzędu!

Kane gonił wślizgiem piłkę, ale nie zdołał ją wbić do siatki.

To już doliczony czas... doliczonego czasu.

Hokejowy zamek Tottenhamu, United broni się całym zespołem.

Man Utd. Schodzi: Paul Pogba. Wchodzi: Scott McTominay.

Uderzenie z dystansu Pogby, na wysokości podbrzusza Llorisa. Bramkarz pewnie złapał piłkę.

Jeszcze 4 minuty przed nami.

United pod bramką Kogutów, zabrakło jednak uderzenia.

Llorente uderzał w świetnej sytuacji, jednak zabrakło mocy. De Gea oczywiście obronił.

Heung-Min Son sam na sam z bramkarzem? Nie! Spalony.

Kane płasko uderzał z pola karnego, de Gea tym razem wykonał szpagat i odbił strzał!

Czasu coraz mniej. Tottenham nie potrafi na dłużej zbliżyć się pod bramkę United.

Man Utd. Schodzi: Jesse Lingard. Wchodzi: Diogo Dalot.

Sprzed pola karnego huknął Kane. Piłka poszybowała kilka pięter ponad bramką.

Żółtą kartkę za ostrą grę otrzymał Paul Pogba.

Z dystansu uderzał Pogba, ale kopnął w kreta i niemal podał piłkę Llorisowi.

Dele Alli po meczu wpadnie w depresję. De Gea ponownie obronił jego uderzenie. Na rękach do domu zaniosą golkipera, jeśli United wygra.

Man Utd. Schodzi: Anthony Martial. Wchodzi: Romelu Lukaku.

Kane uderzył z rzutu wolnego, de Gea oczywiście obronił.

David de Gea jest z innej planety! Strzał Toby'ego Alderweirelda odbił nogą!

Christian Eriksen uderzył z rzutu wolnego, tuż obok bramki. De Gea nawet nie drgnął!

Dele Alli sam na sam z bramkarzem i po raz kolejny górą de Gea! Niewiarygodne!

Z dystansu uderzał Christian Eriksen, prosto w de Geę.

Kolejny strzał Pogby i po raz kolejny górą Lloris!

Po krótko rozegranym rogu z pięciu metrów głową uderzał Kane, de Gea ponownie obronił.

Pogba przepchał się z piłką w polu karnym i omal nie przelobował Llorisa, który końcami palców wybił piłkę na róg!

Odgryza się United, strzał Pogby, Lloris efektownie złapał piłkę.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dele Alli.

Dele Alli uderzał głową, de Gea po raz kolejny świetnie w bramce United!

Dogranie Dele Alliego, piłka przeszła obok słupka o pół metra.

Kane w wybornej sytuacji, David de Gea nogą odbił uderzenie z kilku metrów!

Wracamy do meczu!

Przerwa. United wciąż w bajecznym śnie. Będzie kolejne zwycięstwo? Czerwone Diabły są krok bliżej ku temu.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Gol! Strzelił Marcus Rashford. A jednak United zadaje pierwszy cios! Pogba z własnej połowy kapitalnie do Rashforda, a ten dwa metry przed narożnikiem pola bramkowego uderzył obok bramkarza. 0:1!

Tottenham. Schodzi: Moussa Sissoko. Wchodzi: Erik Lamela.

Problemy mięśniowie ma Moussa Sissoko. Gracz gospodarzy urazu doznał podczas biegu. Na pewno konieczna będzie zmiana.

Szukają przed przerwą gola gospodarze. United w ostatnich minutach dość pasywny. Czyżby pierwszej straty Ole Gunnara Solskjaera?

Wciąż więcej z gry w ostatnich minutach mają gospodarze. Na tablicy w dalszym ciągu jednak bez zmian.

Piłka w bramce United, ale gola nie ma! Kane był na spalonym. Czujny sędzia widział wszystko.

Kilka uderzeń graczy Kogutów zablokowanych, na koniec na spalonym został złapany Heung-Min Son.

Kane otrzymał podanie po rzucie rożnym, strzał z ok. 11 metrów został zablokowany. W odpowiedzi ponad poprzeczką uderzył Martial.

Uwidoczniła się niewielka przewaga Tottenhamu, niewiele jednak z niej wynika.

Gra toczy się w środku pola, ale w każdej chwili jedna z drużyn może przeprowadzić akcję na wagę objęcia prowadzenia.

Anthony Martial wpadł z piłką w pole karne, jego strzał z ok. 6 metrów na róg odbił Lloris!

Marcus Rashford sam na sam z bramkarzem, nie trafił w bramkę, ale i tak był na spalonym.

Wciąż dobre tempo spotkania, ale mniej okazji strzeleckich.

Marcus Rashford zamiast podawać uderzał wślizgiem. Piłkę pewnie złapał bramkarz. Rozkręcamy się, tempo coraz szybsze!

Już jesteśmy po drugiej stronie. Z sześciu metrów uderzał Jesse Lingard, on również przestrzelił.

Winks strzelił sprzed pola karnego, ale pomylił się o kilka metrów.

Harry Winks sam na sam z bramkarzem, strzał obok De Gei, ale... piłka minęła cel. Gracz Kogutów uderzał z dość trudnej pozycji, ale to powinien być gol.

Czekając na większe emocje czytamy.

Wydawało się, że na początku więcej będzie się działo. Tak nie jest. Nie tracimy jednak humoru, emocje na pewno będą!

Kieran Trippier dośrodkował z prawej strony, Kane jednak nie zdołał dojść do piłki.

Gramy!

Kto wygra mecz?

Spotkanie poprowadzi Michael Dean.

Ole Gunnar Solskjaer z Manchesterem United wygrywa jak na razie wszystko. W niedzielę przed Czerwonymi Diabłami wielki test. Mecz z 3. w tabeli Tottenhamem.