47
49
56
90+4'

Dośrodkowanie Ribery'ego, ogromne zamieszanie i rzut rożny dla Bayernu. Chyba ostatnia szansa.

127
47
31
25
37
90+2'

Za to teraz Borussia przysnęła. Ribery i Lewandowski wyskoczyli zza linii obrony, spóźnili sie o milisekundy.

114
57
54
56
81
90+2'

Świetne wejście Piszczka. Jego stroną ruszał Ribery, ale Polak stanął na jego drodze i wykopnął piłkę gdzie pieprz rośnie.

145
61
30
23
43
90'

Doliczone aż pięć minut.

181
75
58
46
88
90'

Witsel trochę na wiwat, trochę by ukraść czas.

65
36
23
24
79
89'

Fatalne podanie Boatenga. W ten sposób Bayern na pewno nie wyrówna.

70
41
29
39
93
87'

Żółtą kartkę otrzymał Niklas Suele. Alcacer powalony.

Bayern Monachium
63
29
28
30
43
87'

Bayern nie odpuszcza, do dośrodkowania skakali Martinez i Suele.

101
39
37
28
38
86'

Radość w Dortmundzie. Alaba pogubił się w pojedynku z Piszczkiem i stracił piłkę.

87
42
24
29
60
84'

Na spalonym Lewandowski. Bayern ma coraz mniej czasu.

73
44
37
59
96
82'
48
28
26
30
36
82'

Bayern. Schodzi: Thomas Mueller. Wchodzi: Sandro Wagner.

62
34
22
17
22
80'

Na lewej stronie znalazł się Piszczek. I bardzo dobrze, bo zablokował wrzutkę Renato Sanchesa.

73
26
23
23
33
79'

Sancho zagrał wręcz bezczelnie do Alcacera, Hiszpan blisko świetnej okazji, ale był przy okazji na spalonym.

36
24
23
20
35
77'

Bardzo groźnie pod bramką Borusii. Blisko samobójczej bramki po wolnym. Winowajcą byłby Reus.

88
47
36
33
43
75'

Tym razem kontra zatrzymana. Sancho nie oszukał Boatenga.

32
17
14
18
21
74'

Bayern. Schodzi: Serge Gnabry. Wchodzi: Renato Sanches.

45
21
24
16
25
73'

Gol! Strzelił Paco Alcacer. Asystował mu Axel Witsel.

Fenomenalna kontra Borussii! Trzy podania na własnej połowie, Witsel dojrzał wybiegającego Alcacera i Hiszpan ruszył sam na Neuera. Napastnik gospodarzy trochę się zaplątał w dryblingu, ale zdołał strzelić obok golkipera Bayernu. Niech ten mecz się nie kończy.

225
111
68
101
189
71'

Piszczek nie odpuścił. Polak wyczuł intencję Ribery'ego.

85
39
16
18
34
70'

Bardzo dobry przerzut Ribery'ego nie doszedł do Gnabry'ego. Robi się nieprawdopodobnie gorąco.

44
19
21
15
22
67'

Gol! Strzelił Marco Reus. Asystował mu Łukasz Piszczek.

Z łatwiutkich pozycji mylił się niemiłosiernie, za to kapitalnie uderzył po wstrzeleniu piłki przez Piszczka z prawej strony. Z pierwszej piłki nie dał Neuerowi szans. Coś nam się wydaje, że na tym się nie skończy.

259
125
62
74
174
65'

Po ilu zmarnowanych setkach trener Favre wyrwie sobie włosy z głowy? Po wyłożeniu piłki Reus wysoko nad poprzeczką. Katastrofa.

41
24
11
13
11
65'

Bayern. Schodzi: Mats Hummels. Wchodzi: Niklas Suele.

39
13
13
7
16
62'

Koledzy przebili Reusa. Zmarnowali trzy setki w jednej akcji! Sancho uciekł Hummelsowi po błędzie stopera, mógł strzelać, ale podał do Alcacera. Hiszpan nie wiedzieć czemu zwlekał stojąc trzy metry od bramki. Trzecią szansę - po rozpaczliwej interwencji Boatenga - miał Bruun Larsen, ale huknął z bliska nad bramką.

70
58
35
32
43
61'

Ajjj, jaka szkoda. Lewandowski z trzecią bramką na koncie, ale po drodze ewidentny spalony.

54
27
37
96
71
60'

Borussia. Schodzi: Mario Goetze. Wchodzi: Paco Alcacer.

38
16
16
24
24
59'

NIEBYWAŁE. Reus z bliska, z trzech metrów, mając tylko Neuera przed sobą nie trafił do siatki. Z podziemi wyrósł jednak Kimmich i wybił piłkę z linii bramkowej. Interwencja miesiąca w Bundeslidze.

121
67
26
26
33
57'

Lucien Favre szuka wyjścia. Zaraz na murawie pojawi się superstrzelec Paco Alcacer.

24
9
14
10
26
55'

Żółtą kartkę otrzymał Franck Ribery. Francuzowi uciekł Sancho.

35
20
28
33
39
52'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Joshua Kimmich.

Co za koronkowa akcja! Gnabry piętą po podaniu Muellera, Kimmich spod linii bocznej, Niemiec podniósł piłkę i Lewandowski głową z najbliższej odległości. Ależ odpowiedź.

682
295
91
56
83
52'

Niedokładne podanie Hakimiego, z piłką minął się Reus i nie udało się już nic wskórać.

28
19
16
10
12
51'

Goetze niepotrzebnie zwolnił kontrę Borussii i cała linia obrony Bayernu zdołała wrócić. Po chwili osaczony Piszczek stracił piłkę.

20
9
12
17
22
49'

Gol! Strzelił Marco Reus.

Neuer z pustym przelotem, piłki z drugim rogu. No to teraz się zacznie meczycho.

150
85
39
62
140
48'

Co za sprint Reusa! Zdążył do piłki, dziubnął ją i chyba specjalnie wpadł w ręce Neuera, ale na razie bez zmiany decyzji.

27
17
12
17
37
48'

Aż tu nagle karny dla Borussii!

57
34
34
33
73
47'

Na razie najciekawsze wydarzenie II połowy to race odpalone przez kibiców Bayernu.

20
7
10
9
9
46'

Manuel Graefe dał znak do rozpoczęcia drugiej połowy.

17
9
12
8
13
46'

Borussia. Schodzi: Julian Weigl. Wchodzi: Mahmoud Dahoud.

17
6
10
7
10
45+1'

Powstrzymana kontra Borussii. Reus niepocieszony, ale Martinez czysto wygarnął piłkę.

48
14
9
9
12
45'

Doliczone dwie minuty.

34
13
5
7
8
44'

Większość akcji w środku pola, wygląda to tak, jakby piłkarze czekali już na zejście do szatni.

15
15
16
28
13
41'

Mecz trochę się uspokoił. Oczywiście tempo wysokie, ale nie tak zawrotne jak w pierwszych 30 minutach.

29
12
14
17
10
39'

Groźna sytuacja dla Borussii. Po wrzutce Reusa z wolnego zakotłowało się w polu karnym. Walczył Zagadou, tak bardzo, że przyłożył Martinezowi łokciem.

23
18
16
11
18
37'

Polak już się podniósł.

129
51
15
14
15
36'

Żółtą kartkę otrzymał Manuel Akanji. To za ostre wejście na Lewandowskim.

82
26
26
13
36
36'

Goretzka aż złapał się za głowę, że tak popsuł podanie. Wcześniej na murawę powalony Lewandowski. Polak ciągle leży.

22
12
43
20
33
33'

Trochę przypadkowa okazja po nieudanym przyjęciu Lewandowskiego, ale darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby. Uderzał Ribery, prosto w Hitza.

62
28
25
22
24
31'

Sancho odcięty od dośrodkowania - tak, oczywiście - przez Alabę. Austriak nie spuszcza dziś Anglika z oka.

26
12
9
15
8
29'

Żółtą kartkę otrzymał Julian Weigl. Wyraźnie spóźniony atak, Goretzka pozbierał się już z murawy.

24
14
16
10
11
28'

Borussia próbuje się odgryźć. Alaba nie dał rozpędzić się Jadonowi Sancho, przebiegł z nim całą szerokość boiska i odebrał piłkę. Austriak znakomity dzisiaj.

41
19
10
11
9
26'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Serge Gnabry.

W końcu Bayern znalazł sposób! Wrzutka Gnabry'ego, Polak wbiegł między stoperów, uprzedził ich i z bliska pokonał głową Hitza. 12 gol Lewandowskiego w wielkim niemieckim klasyku.

836
336
92
67
88
24'

Piszczek nie dał się wkręcić Ribery'emu w ziemię, ale Francuz i tak groźnie strzelił. Brakło jakiegoś metra.

57
10
11
9
18
23'

Witsel widział kątem oka Lewandowskiego i ryzykownie wygarnął piłkę w powietrzu. Inaczej Polak kropnąłby z 5 metrów.

17
10
19
9
25
21'

Ojoj, kiks Lewandowskiego. Piłka jak po sznureczku, aż trafiła do Polaka. Podanie do nikogo przed pole karne.

29
13
17
16
23
18'

Lewandowski z Gnabrym'm rozklepali obronę Borussii. Polak błyskawicznie odegrał do Francuza, niewiele brakło, by skrzydłowy zdołał oddać strzał.

34
15
19
12
15
17'

Nie można tak zostawić Ribery'ego w polu karnym. Piszczek myślał chyba o niebieskich migdałach, piłka dotarła do Francuza i tylko kiksowi weterana Polak może zawdzięczać, że nie skończyło się bramką.

12
10
20
15
13
15'

Neuer czujny jak ważka. Wygarnął spod nóg Sancho piłkę od Larsena. Kibice Bayernu odetchnęli.

35
22
10
9
15
13'

Kimmich podniósł głowę, dojrzał czuprynę Lewandowskiego i szukał go dośrodkowaniem. Wrzutka nieudana, zatrzymała się na głowie pierwszego obrońcy.

21
21
8
12
31
11'

"Wstajemy, wstajemy" - zdaje się mówić arbiter Manuel Graefe. Lewandowski wyłożył się w polu karnym i domagał się jedenastki.

53
33
14
16
28
10'

Wszyscy w Dortmundzie słyszeli chyba ten jęk zawodu. Reus miał kawał miejsca, ruszył sam na bramkę Neuera, był oko w oko z bramkarzem, ale zrobił to najgorzej jak mógł. Lekko i w Niemca.

22
16
9
11
8
9'

Gnabry niepocieszony. Zgubił rywala na lewej stronie, ale wypuścił sobie piłkę. Nawet Usain Bolt nie dałby rady.

13
16
5
13
13
7'

Świetnie pokazał się Łukasz Piszczek, nie popisał się za to Akanji, za mocne podanie. Polak jest bardzo aktywny, pracuje jak mróweczka na całym boisku.

44
17
6
4
8
6'

Dzieje się tyle, że trudno nadążyć. Bayern usiadł na Borussii jak szpaki na czereśnie, ale dortmundczycy potrafią się odgryźć w kontrze.

29
17
7
5
8
5'

I jeszcze raz monachijski człowiek z blizną. Ribery wrócił za prawie dwa razy młodszym Sancho i po 50 metrowym sprincie wygarnął mu piłkę.

30
12
5
2
8
4'

Ribery pomknął lewą stroną i wywalczył rzut rożny. Stary, ale jary.

28
20
6
3
7
3'

Kolejna dobra próba. Gnabry nie dosięgnął dośrodkowania Alaby, miał na plecach Akanjiego.

13
6
7
5
7
2'

Ledwie dwie minuty, a już nasza klawiatura rozgrzana. Hitz miał problemy przy dośrodkowaniu z rożnego, piątkował przed siebie.

21
6
9
8
8
2'

Wysokie tempo. Zagadou doskoczył do Lewandowskiego i wybił piłkę na korner.

25
7
8
9
8
2'

Dwa doskonała wejścia Piszczka. Oby to był znacznie lepszy Polak niż w meczu z Atletico.

37
13
4
8
8
1'

Agresywnie zaczęła Borussia. Reus naciskał Neuera przy wyprowadzaniu piłki.