Bundesliga: 14. kolejka
08 gru 2018 15:30
90+3'

Szansa gospodarzy. Na pole karne Borussii pobiegł także bramkarz Schalke, ale centra nie była dokładna.

4
8
4
3
3
90'

Arbiter doliczył 4 minuty.

5
1
4
1
7
90'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Rudy. Faulowany Hakimi.

Schalke 04 Gelsenkirchen
6
5
7
4
5
88'
ZMIANA
85'

Powinno być 1:3! Świetna wymiana podań i znakomita okazja przed Raphaelem Guerreiro. Słupek ratuje Schelke!

3
3
5
6
9
83'

Świetnie podłączył się prawym skrzydłem Łukasz Piszczek. Polak wycofał piłkę na 12. metr, ale Sane uprzedził Goetze.

6
3
2
1
3
79'

Marco Reus sam przed bramkarzem! Cóż za parada! Pięknie broni Ralf Faehrmann.

9
5
8
4
4
77'
ZMIANA

Borussia. Schodzi: Paco Alcacer. Wchodzi: Mario Goetze.

74'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jadon Sancho. Asystował mu Raphael Guerreiro.

Odpowiada Borussia! Podanie na lewą stronę pola karnego, gdzie wbiegał Sancho. Były problemy z opanowaniem futbolówki, ale do strzału nie można się czepiać.

41
23
5
11
16
72'

Na boisku nadal jest nerwowo.

1
3
7
2
1
69'

Głębokie dośrodkowanie Piszczka, ale dobrze na przedpolu radzi sobie bramkarz Schalke.

7
2
1
1
1
66'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Reus. Faul taktyczny, przerywający kontrę.

Borussia Dortmund
6
1
2
63'

Żółtą kartkę otrzymał Achraf Hakimi. Za przepychanki.

6
3
3
4
6
63'

Mogliśmy się tego spodziewać bo takiej decyzji sprzed kilku minut. Na boisku zaczyna być nerwowo.

5
2
1
1
1
61'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Daniel Caligiuri.

Bramkarz totalnie zmylony i 1:1 na Veltins-Arena w Gelsenkirchen.

27
16
4
10
18
61'

Coś nieprawdopodobnego! Rzut karny dla Schalke. Sędzia uznał, że Reus faulował. Wielka kontrowersja!

9
6
5
15
60'

Żółtą kartkę otrzymał Matija Nastasić. Za przeszkadzanie sędziemu w analizie VAR.

2
1
59'

Będzie jeszcze konsultacja VAR!

1
1
1
2
5
58'

Dwóch piłkarzy Schalke zwija się z bólu w polu karnym Borussii. Protestują gospodarze, ale sędzia puszcza grę.

1
2
2
1
2
56'

Mocny strzał Harita sprzed "szesnastki", ale jednak daleko od celu.

55'
ZMIANA

Schalke. Schodzi: Nabil Bentaleb. Wchodzi: Suat Serdar.

wchodzi Wchodzi
Suat Serdar #8
schodzi Schodzi
52'

Szybka kontra Schalke, ale Weston McKennie łatwo przegrał walkę z obrońcami.

1
49'

Źle zachował się Burki, lekceważąc dośrodkowanie Oczipki. Zgranie głową McKenniego przed bramkę nie dotarło do żadnego z gospodarzy.

1
1
47'

Axel Witsel prostopadle podaje w pole karne, ale Reusowi piłka "zaplątała się" pod nogami.

1
1
46'

Zaczynamy II połowę.

1
1
1
45'

Jeszcze minuta gry w I połowie.

1
2
2
44'

Atakowali prawym skrzydłem gospodarze... bez powodzenia.

1
1
1
1
41'

Pojedynek Reusa z Sane. Piłkę wywalczył piłkarz Borussii, ale sędzia "widział" jego faul. Pojedynku oko w oko z bramkarzem nie było.

1
1
2
2
39'

Prostopadłe podanie w pole karne Borussii. Najszybciej przy piłce znalazł się Roman Burki. Skuteczne wyjście bramkarza na 14. metr.

1
1
36'
ZMIANA
35'

Jednostronny mecz to to nie jest, ale póki co lepsze karty w ręku ma Borussia Dortmund.

33'

Marco Reus kropnął z dystansu, ale pomylił się dość znacznie.

4
1
31'

Żółtą kartkę otrzymał Salif Sane.

3
28'

Coś niesamowitego! W olbrzymim zamieszaniu z czterech metrów uderzył Guido Burgstaller, ale kapiatlnie odbił to Burki. Do tego napastnik Schalke przyjmował piłkę ręką.

2
1
25'

Kontra gości! Marco Reus przewrócony przez Sane 20 metrów przed bramką Schalke. Sędzia jednak nie zareagował.

1
1
1
22'

Szybkie podanie Reusa do Alcacera, ale ten nie był przygotowany na takie mocne zagranie.

2
1
1
19'

Nie pierwszy raz w tym meczu ruszył środkiem Marco Reus. Podanie do Alcacera, a ten "poszukał" długiego rogu...pomylił się niewiele.

2
1
1
1
17'

Stały fragment dla Schalke. Dośrodkowanie na 5. metr, ale tam nie ma żadnego z gospodarzy.

1
15'

Kontra gości wyprowadzona środkiem przez Reusa, podanie na prawą stronę pola karnego do Sancho, a ten zbiegł do środka i minął kilku rywali. Strzał z 15 metrów blokuje jeden z gospodarzy.

14'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Piszczek. Podcięty Harit.

3
3
2
14
5
12'

Konsultacja była, ale rzutu karnego nie ma, choć ruch ręką do piłki był ewidentny.

1
2
1
1
11'

Błąd Witsela, który był bliski straty piłki we własnym polu karnym. Nabil Bentaleb protestuje, sugerując, ze rywal zagrał ręką i będzie chyba konsultacja VAR!

2
7'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Thomas Delaney. Asystował mu Marco Reus.

Mamy gola nr 1. Dośrodkowanie z rzutu wolnego zgarnia głową Delaney!

43
26
6
5
6
5'

Górne podanie do Burgstallera, który stał na linii pola karnego Borussii. Napastnik Schalke pomagał sobie ręką, opanowując piłkę.

4
2
1
1
1
3'

Borussia mogła zacząć z wysokiego C! Piłka trafia na lewą stronę pola karnego, gdzie akcję zamyka Achraf Hakimi. Mocne uderzenie przelatuje nad poprzeczką.