TSG 1899 Hoffenheim
26' Kevin Vogt 57' Florian Grillitsch 59' Nico Schulz 64' Stefan Posch
Bayern Monachium
34' Leon Goretzka 45+1' Leon Goretzka 84' Javi Martinez 87' Robert Lewandowski
1:3

Koniec spotkania. Goretzka bohaterem Bayernu Monachium. Jedną bramkę dorzucił Lewandowski.

Szalai uderzył nad bramką.

Sędzia doliczył trzy minuty.

Bayern. Schodzi: Javi Martinez. Wchodzi: Jerome Boateng.

Nieudany kontratak Bayernu. Piłkę złapał Baumann.

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Thomas Mueller. Kapitalne podanie Jamesa do Muellera, który wyłożył piłkę Lewandowskiemu, a ten pewnym strzałem pokonał bramkarza.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Javi Martinez.

Niewiele brakło, a byłoby 2:2. Jednak po chwili rozległ się gwizdek sędziego. Akcja przerwana z powodu spalonego.

Posch w ostatniej chwili wybił piłkę spod nogi Jamesa.

Schulz próbował dośrodkować ze skrzydła, ale piłkę przejął Suele.

Hoffenheim. Schodzi: Joelinton. Wchodzi: Adam Szalai.

Bayern. Schodzi: Thiago Alcantara. Wchodzi: James Rodriguez.

Bayern stara się kontrolować sytuację na boisku.

Bayern. Schodzi: Kingsley Coman. Wchodzi: Serge Gnabry.

Akcja gospodarzy przerwana z powodu spalonego.

Gorąco pod bramką Bayernu, ale dobra interwencja Neuera.

Bayern musi uważać na ataki rywali. Hoffenheim stara się atakować i doprowadzić do remisu.

Przechwyt Alaby zapoczątkował kontrę, która zakończyła się jednak niedokładnym dośrodkowaniem.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Stefan Posch.

Strzałem z dystansu bramkarza próbował zaskoczyć Martinez. Było to jednak niecelne uderzenie.

Gol! Strzelił Nico Schulz. Asystował mu Leonardo Bittencourt. Kapitalna kontra gospodarzy. Bittencourt odegrał do Schulza, a ten zza pola karnego pokonał Neuera.

Alaba strzelił z 25 metrów. Baumann wybił piłkę na rzut rożny.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Florian Grillitsch.

Hoffenheim. Schodzi: Kerem Demirbay. Wchodzi: Dennis Geiger.

Joelinton strzelił z blisko trzydziestu metrów. Bardzo niecelnie.

Niewiele brakło, by gospodarze zdobyli kontaktowego gola. Najpierw Neuer obronił strzał rywala, a później akcja została przerwana z powodu spalonego.

Goretzka mógł skompletować hat-tricka. Po wrzutce z rzutu rożnego strzelił tuż obok słupka.

Coman huknął zza 20. metra. Baumann wybił piłkę na rzut rożny.

Groźne uderzenie Bittencourta, ale obronił Neuer.

Thiago zablokował strzał Kramaricia.

Kontra Bayernu zakończona przez Posha. Gracz gospodarzy przeciął podanie Muellera do Goretzki.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy. Dwa ciosy Goretzki dały prowadzenie Bayernowi.

Gol! Strzelił Leon Goretzka. Asystował mu David Alaba. Kapitalny kontratak Bayernu. Alaba dograł ze skrzydła, a Goretzka wślizgiem zdobył gola.

Sędzia doliczył jedną minutę.

Mueller dograł do Lewandowskiego, ale ten nie zdołał opanować piłki.

Dośrodkowanie Schulza w kierunku Kramaricia. Ten nie zdołał oddać celnego strzału.

Przerwa w grze. Javi Martinez potrzebuje pomocy medycznej.

Bayern w swoim stylu po strzelonym golu kontroluje sytuację na boisku.

Gol! Strzelił Leon Goretzka. I mamy bramkę. Baumann najpierw poradził sobie ze strzałem Lewandowskiego, ale odbił piłkę w kierunku Goretzki. Ten przejął futbolówkę i uderzył na bramkę. Zasłonięty przez Vogta bramkarz nie zdołał uratować swojego zespołu przed stratą gola.

Ofensywny faul Comana przerwał akcję Bayernu.

Groźny strzał Goretzki, ale poradził sobie z nim Baumann.

Zamieszanie pod bramką gospodarzy. W porę zainterweniował Baumann, który złapał piłkę na linii.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kevin Vogt.

Bayern atakuje, ale wciąż brakuje celnych strzałów.

Hoffenheim zepchnięte do defensywy. Gospodarze nie potrafią odpowiedzieć kontrą.

Mogło być 1:0 dla Bayernu! Mueller leżał na boisku i był odwrócony plecami do bramki, ale i tak strzelił tuż obok słupka.

Dośrodkowanie w pole karne, ale piłkę zgarnął Baumann.

Mueller w polu karnym szukał Lewandowskiego. Szybszy był Schulz.

Bayern podkręcił tempo. Coman ruszył skrzydłem, odegrał do Goretzki, a ten huknął z szesnastu metrów. Jego strzał został jednak zablokowany.

Groźna akcja Bayernu zakończona minimalnie niecelnym strzałem Lewandowskiego.

Przerwana akcja Hoffenheim. Piłkę przechwycił Neuer.

Wyrównany początek spotkania. Żadna ze stron nie rzuciła się do frontalnych ataków.

Kramarić główkował po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Pewnie złapał Neuer.

Lewandowski uderzył z szesnastu metrów, ale wysoko nad poprzeczką.

Początek spotkania.

Zawodnicy już wychodzą na boisko. Za chwilę początek meczu.

W jedenastce Bayernu jest za to Robert Lewandowski.

W składzie gości zabraknie Tolisso, Robbena i Ribery'ego.

TSG 1899 Hoffenheim sklasyfikowane jest na siódmym miejscu i w swoim dorobku ma 25 punktów.

To pierwszy w tym roku mecz Bundesligi. Bayern Monachium przerwę zimową spędził na drugim miejscu i do liderującej Borusii Dortmund traci 6 punktów.