Bundesliga: 30. kolejka
20 kwi 2019 15:30
90+2'

Goretzka blisko zdobycia gola. Piłka po jego technicznym strzale o kilkadziesiąt centymetrów minęła słupek bramki.

19
6
13
12
22
90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

27
8
14
11
12
90'

Po wrzutce z rzutu rożnego obok bramki uderzył Sanches.

11
7
6
9
22
89'

Ofensywny faul Sanchesa w polu karnym. Akcja Bayernu przerwana.

7
8
12
7
19
87'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Serge Gnabry. Wchodzi: Renato Sanches.

27
9
7
6
8
86'

Coman wdał się w drybling i wywalczył rzut rożny.

30
14
6
6
8
84'

Groźna kontra Bayernu. Najpierw Goretzka zagrał niedokładnie w pole karne, a po chwili Lewandowski strzelił obok bramki.

23
13
7
11
18
83'

Długa akcja Bayernu zakończona stratą Lewandowskiego.

9
5
6
14
30
81'
ZMIANA

Werder. Schodzi: Nuri Sahin. Wchodzi: Claudio Pizarro.

9
4
15
5
7
80'

Po wrzutce Alaby Lewandowskiemu zabrakło kilku centymetrów, by strącić piłkę. Złapał ją Pavlenka.

11
6
7
15
20
79'

Mogło być 2:0! Lewandowski z okolic narożnika pola karnego trafił w poprzeczkę.

17
9
8
9
27
77'

Kruse dograł do Osako. Ubiegł go Ulreich, który wybił piłkę.

19
8
4
2
4
75'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Niklas Suele. Asystował mu Thiago Alcantara. Stoper Bayernu dostał podanie przed polem karnym. Zdecydował się na uderzenie, piłka odbiła się jeszcze od Klaassena i całkowicie zmyliła Pavlenkę. Dużo szczęścia miał Bayern w tej akcji.

141
63
21
17
22
74'

Akcja Bayernu zakończona stratą. Gospodarzom został kwadrans, by przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

9
6
6
7
19
73'
ZMIANA

Werder. Schodzi: Milot Rashica. Wchodzi: Yuya Osako.

7
3
4
5
5
72'

Bramka dla Bayernu wisi w powietrzu. Po wrzutce z kornera piłkę wybili obrońcy Werderu.

13
5
9
5
4
70'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Thomas Mueller. Wchodzi: Franck Ribery.

19
7
6
4
4
70'

Mueller blisko zdobycia gola. Strzelił głową tuż obok słupka.

2
1
7
3
6
69'

Kolejny groźny strzał Alaby. Pavlenka odbił piłkę na rzut rożny.

3
4
7
6
4
68'

Niecelny strzał Alaby z blisko trzydziestu metrów. Bayern bije głową w mur.

5
2
4
5
14
66'

Werder w tym spotkaniu nie oddał jeszcze żadnego strzału. Goście skupiają się tylko na defensywie.

8
7
4
3
5
64'

Po rozegraniu rzutu rożnego piłka trafiła w ręce Pavlenki.

4
3
2
8
5
63'

Po dograniu Muellera świetną interwencją popisał się Pavlenka. Gdyby nie on, Bayern miałby stuprocentową sytuację na zdobycie gola.