Bayern Monachium
27' Robert Lewandowski 40' Leon Goretzka 84' Franck Ribery
Hannover 96
51' Jonathas 52' Jonathas 55' Jonathas 90+2' Kevin Wimmer
3:1

Koniec meczu. Bayern Monachium pokonał Hannover 96 3:1.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kevin Wimmer.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Celnie uderzył polski napastnik Robert Lewandowski, a piłkę chwycił Michael Esser.

Bayern. Schodzi: David Alaba. Wchodzi: Rafinha.

Hannover. Schodzi: Linton Maina. Wchodzi: Edgar Prib.

Bayern. Schodzi: Kingsley Coman. Wchodzi: Arjen Robben.

Gol! Strzelił Franck Ribery.

Bayern Monachium prowadzi 3:1! Franck Ribery otrzymał podanie z głębi pola, zszedł na prawą nogę i uderzeniem z kilku metrów po długim rogu pokonał Essera.

Michael Esser dalekim wykopem wprowadzi futbolówkę do gry.

Do końca regulaminowego czasu gry pozostało 10 minut. Przy piłce znajdują się gospodarze.

Minimalnie niecelnie główkował Thomas Mueller. Piłka poszybowała nad poprzeczką.

Bayern wykonywał rzut rożny, jednak nie był w stanie zagrozić bramce Hannoveru 96.

Źle w piłkę trafił Robert Lewandowski, ale jego zespół wciąż rozgrywa akcję na połowie przyjezdnych.

Bayern. Schodzi: Serge Gnabry. Wchodzi: Franck Ribery.

Franck Ribery szykuje się do wejścia na boisko. Francuz będzie miał za zadanie ożywić grę Bayernu.

Hannover. Schodzi: Felipe. Wchodzi: Kevin Wimmer.

David Alaba zdecydował się na strzał z około 25 metrów, zaś piłkę na korner odbił Michael Esser.

Nieudana akcja gości i piłkę przejął Sven Ulreich. Obrońca tytułu już w ofensywie.

Niko Kovac pokrzykuje na swoich podopiecznych, bo nie jest zadowolony z ich postawy. Przypominamy, że Hannover 96 to ostatnia drużyna w tabeli Bundesligi.

Bayern Monachium atakował, ale wywalczył tylko rzut rożny.

David Alaba huknął z dystansu, jednakże futbolówkę do boku odbił Esser.

Aktywny jest Serge Gnabry, który stara się napędzać kolejne ataki miejscowego zespołu.

Celnie z kilku metrów uderzył Serge Gnabry, ale piłkę zdecydowanie złapał Michael Esser.

Druga żółtą kartkę za faul i w konsekwencji czerwoną otrzymał Jonathas.

Podrażniony stratą gola Bayern Monachium ruszył do ofensywy.

Żółtą kartkę za starcie z rywalem otrzymał Jonathas.

Gol! Strzelił Jonathas.

Hannover 96 z kontaktową bramką. Rzut karny pewnie wykorzystał JonathasSven Ulreich rzucił się w drugą stronę.

Sędzia odgwizdał rzut karny dla Hannoveru 96! Wideoweryfikacja utwierdziła arbitra, że Jerome Boateng zagrał piłkę ręką w "16".

Trwa weryfikacja VAR, czy Jerome Boateng zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym po uderzeniu Lintona Mainy.

Swój atak pozycyjny rozgrywają mistrzowie Niemiec.

Hannover. Schodzi: Hendrik Weydandt . Wchodzi: Jonathas.

Koniec pierwszej połowy spotkania, po której Bayern Monachium prowadzi z Hannoverem 96 2:0.

Groźnie z kilku metrów uderzył Leon Goretzka i trafił w poprzeczkę!

Sędzia doliczył 2 minuty.

Minimalnie z narożnika pola karnego przestrzelił Kingsley Coman. Jakby piłka wpadła do siatki, to byłby przepiękny gol.

A tak swoją bramkę w tym meczu zdobył Robert Lewandowski:

Gol! Strzelił Leon Goretzka. Asystował mu Kingsley Coman.

Bayern Monachium wygrywa już 2:0! Świetnie z około 20 metrów przymierzył Leon Goretzka. Michael Esser nie miał większych szans na skuteczną interwencję.

Źle dośrodkowywał Thomas Mueller i goście wybili piłkę z własnego pola karnego.

Tym razem z dystansu huknął Jerome Boateng, a znów skutecznie interweniował Esser.

Nieźle po ziemi przymierzył Thomas Mueller, zaś Michael Esser odbił piłkę na rzut rożny.

Mistrzowie Niemiec cofnęli się i czyhają na okazję do wyprowadzenia szybkiej kontry.

Gospodarze nie zamierzają zwalniać tempa i walczą o swojego drugiego gola.

Swoje trafienie w tym starciu "Lewy" zapewne zadedykował swojej córce - Klarze, która obchodzi dzisiaj drugie urodziny.

Czy w pierwszej połowie meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Joshua Kimmich.

Bayern Monachium wyszedł na prowadzenie 1:0! Dokładnie z prawego skrzydła dośrodkował Joshua Kimmich, a celnie główkował Robert Lewandowski. To jego 22. bramka w obecnym sezonie Bundesligi.

Groźnie z kilku metrów strzelał Thomas Mueller, a nie dał się pokonać Michael Esser.

Monachijczycy dotychczas rozczarowują. Natomiast goście spokojnie wymieniają kolejne podania na własnej połowie boiska.

Esser wznowił grę dalekim wybiciem spod własnej bramki.

Michael Esser opanował bezpańską piłkę i po chwili rozpoczął akcję swojej drużyny.

Bayern Monachium ma sporą przewagę optyczną, ale na razie nie potrafi sforsować defensywy przyjezdnych.

Na spalonym znalazł się jeden z zawodników Hannoveru.

Robert Lewandowski celnie główkował, lecz futbolówkę pewnie chwycił Michael Esser.

Posiadanie piłki:

Bayern Monachium - 70 proc.

Hannover 96 - 30 proc.

Michael Esser odbił piłkę do boku po strzale główą Kingsley'a Comana. O krok od bramki dla podopiecznych Kovaca.

Dryblował Robert Lewandowski, ale stracił piłkę. Jednak w ataku znów zespół z Monachium.

Leon Goretzka znalazł się na pozycji spalonej.

Monachijczycy rozgrywają atak pozycyjny, szukając swojego pierwszego trafienia w tym meczu.

Michael Esser złapał piłkę po dośrodkowaniu z lewego skrzydła.

Faulowany był Serge Gnabry i będzie rzut wolny dla mistrza Niemiec.

Spokojny początek konfrontacji w Monachium. Przy piłce znajdują się goście.

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli gospodarze.

Start meczu Bayern Monachium - Hannover 96!

Skład Hannoveru 96:

Starcie poprowadzi sędzia Christian Dingert.

Robert Lewandowski znalazł się w wyjściowym składzie Bayernu Monachium:

Czy Bayern Monachium pokona Hannover 96?

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 32. kolejki Bundesligi Bayern Monachium - Hannover 96. Początek sobotniego starcia zaplanowano na godzinę 15:30.