Bayern. Schodzi: Kingsley Coman. Wchodzi: Arjen Robben.

7
10
84'

Gol! Strzelił Franck Ribery.

Bayern Monachium prowadzi 3:1! Franck Ribery otrzymał podanie z głębi pola, zszedł na prawą nogę i uderzeniem z kilku metrów po długim rogu pokonał Essera.

Bayern Monachium
125
54
18
6
11
82'

Michael Esser dalekim wykopem wprowadzi futbolówkę do gry.

7
6
3
3
6
80'

Do końca regulaminowego czasu gry pozostało 10 minut. Przy piłce znajdują się gospodarze.

13
9
3
2
4
78'

Minimalnie niecelnie główkował Thomas Mueller. Piłka poszybowała nad poprzeczką.

16
8
7
9
13
77'

Bayern wykonywał rzut rożny, jednak nie był w stanie zagrozić bramce Hannoveru 96.

7
2
3
14
5
74'

Źle w piłkę trafił Robert Lewandowski, ale jego zespół wciąż rozgrywa akcję na połowie przyjezdnych.

23
9
12
8
11
71'

Bayern. Schodzi: Serge Gnabry. Wchodzi: Franck Ribery.

30
15
1
2
3
71'

Franck Ribery szykuje się do wejścia na boisko. Francuz będzie miał za zadanie ożywić grę Bayernu.

21
7
3
1
2
69'

Hannover. Schodzi: Felipe. Wchodzi: Kevin Wimmer.

7
6
5
4
69'

David Alaba zdecydował się na strzał z około 25 metrów, zaś piłkę na korner odbił Michael Esser.

8
3
3
3
6
68'

Nieudana akcja gości i piłkę przejął Sven Ulreich. Obrońca tytułu już w ofensywie.

12
1
2
1
2
66'

Niko Kovac pokrzykuje na swoich podopiecznych, bo nie jest zadowolony z ich postawy. Przypominamy, że Hannover 96 to ostatnia drużyna w tabeli Bundesligi.

16
9
2
3
1
64'

Bayern Monachium atakował, ale wywalczył tylko rzut rożny.

18
6
4
2
4
62'
2
3
1
2
5
60'

David Alaba huknął z dystansu, jednakże futbolówkę do boku odbił Esser.

5
6
2
4
5
59'

Aktywny jest Serge Gnabry, który stara się napędzać kolejne ataki miejscowego zespołu.

10
9
1
2
56'

Celnie z kilku metrów uderzył Serge Gnabry, ale piłkę zdecydowanie złapał Michael Esser.

8
4
2
5
7
55'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę za faul i w konsekwencji czerwoną otrzymał Jonathas.

Hannover 96
39
37
11
2
3
54'

Podrażniony stratą gola Bayern Monachium ruszył do ofensywy.

10
14
2
1
2
52'

Żółtą kartkę za starcie z rywalem otrzymał Jonathas.

Hannover 96
24
5
7
3
7
51'

Gol! Strzelił Jonathas.

Hannover 96 z kontaktową bramką. Rzut karny pewnie wykorzystał JonathasSven Ulreich rzucił się w drugą stronę.

Hannover 96
16
4
7
13
41
50'

Sędzia odgwizdał rzut karny dla Hannoveru 96! Wideoweryfikacja utwierdziła arbitra, że Jerome Boateng zagrał piłkę ręką w "16".

18
13
18
16
37
50'

Trwa weryfikacja VAR, czy Jerome Boateng zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym po uderzeniu Lintona Mainy.

9
6
6
4
8
48'

Swój atak pozycyjny rozgrywają mistrzowie Niemiec.

6
3
2
46'

Hannover. Schodzi: Hendrik Weydandt . Wchodzi: Jonathas.

Hendrik Weydandt #26
7
3
3
3
4
45+1'

Groźnie z kilku metrów uderzył Leon Goretzka i trafił w poprzeczkę!

13
1
18
8
7
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

13
3
3
4
3
44'

Minimalnie z narożnika pola karnego przestrzelił Kingsley Coman. Jakby piłka wpadła do siatki, to byłby przepiękny gol.

5
7
6
12
7
42'

A tak swoją bramkę w tym meczu zdobył Robert Lewandowski:

23
6
2
2
1
40'

Gol! Strzelił Leon Goretzka. Asystował mu Kingsley Coman.

Bayern Monachium wygrywa już 2:0! Świetnie z około 20 metrów przymierzył Leon Goretzka. Michael Esser nie miał większych szans na skuteczną interwencję.

65
32
9
8
6
39'

Źle dośrodkowywał Thomas Mueller i goście wybili piłkę z własnego pola karnego.

4
1
5
5
8
37'

Tym razem z dystansu huknął Jerome Boateng, a znów skutecznie interweniował Esser.

6
7
5
2
4
36'

Nieźle po ziemi przymierzył Thomas Mueller, zaś Michael Esser odbił piłkę na rzut rożny.

11
4
6
2
2
35'

Mistrzowie Niemiec cofnęli się i czyhają na okazję do wyprowadzenia szybkiej kontry.

12
8
3
4
5
33'

Gospodarze nie zamierzają zwalniać tempa i walczą o swojego drugiego gola.

21
11
1
3
3
31'

Swoje trafienie w tym starciu "Lewy" zapewne zadedykował swojej córce - Klarze, która obchodzi dzisiaj drugie urodziny.

43
6
2
3
3
Czy w pierwszej połowie meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
28
11
3
4
5
27'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Joshua Kimmich.

Bayern Monachium wyszedł na prowadzenie 1:0! Dokładnie z prawego skrzydła dośrodkował Joshua Kimmich, a celnie główkował Robert Lewandowski. To jego 22. bramka w obecnym sezonie Bundesligi.

294
136
31
15
18
26'

Groźnie z kilku metrów strzelał Thomas Mueller, a nie dał się pokonać Michael Esser.

16
9
6
2
5
25'

Monachijczycy dotychczas rozczarowują. Natomiast goście spokojnie wymieniają kolejne podania na własnej połowie boiska.

3
5
7
3
11
23'
2
1
6
3
8
22'

Esser wznowił grę dalekim wybiciem spod własnej bramki.

1
9
2
5
20'

Michael Esser opanował bezpańską piłkę i po chwili rozpoczął akcję swojej drużyny.

1
1
8
2
6
18'

Bayern Monachium ma sporą przewagę optyczną, ale na razie nie potrafi sforsować defensywy przyjezdnych.

11
4
4
1
4
15'

Na spalonym znalazł się jeden z zawodników Hannoveru.

12
8
3
2
14'

Robert Lewandowski celnie główkował, lecz futbolówkę pewnie chwycił Michael Esser.

4
2
5
3
14
13'

2
11'

Michael Esser odbił piłkę do boku po strzale główą Kingsley'a Comana. O krok od bramki dla podopiecznych Kovaca.

4
4
3
3
9
11'

Dryblował Robert Lewandowski, ale stracił piłkę. Jednak w ataku znów zespół z Monachium.

5
7
6
5
6
10'

Leon Goretzka znalazł się na pozycji spalonej.

3
1
3
5
6
9'

Monachijczycy rozgrywają atak pozycyjny, szukając swojego pierwszego trafienia w tym meczu.

12
8
3
1
3
7'

Michael Esser złapał piłkę po dośrodkowaniu z lewego skrzydła.

2
3
4
6
8
6'

Faulowany był Serge Gnabry i będzie rzut wolny dla mistrza Niemiec.

7
10
4
2
4
5'

Spokojny początek konfrontacji w Monachium. Przy piłce znajdują się goście.

4
1
4
5
7
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli gospodarze.