PSG. Schodzi: Thomas Meunier. Wchodzi: Thilo Kehrer.

85'

Dobra pozycja Ben Arfy, ale ofiarnie blokują ten strzał paryżanie.

83'

Gol! Strzelił Eric-Maxim Choupo-Moting. Asystował mu Thomas Meunier.

Po zawodach! Kontra gości wykończona po profesorsku. Draxler do Meuniera, ten wycofuje przed bramkę, a rezerwowy paryżan uderza z całą siłą... trafił!

80'

Piłkarze Stade Rennais jeszcze wierzą w zdobycz punktową i próbują dośrodkowań przed bramkę rywali z każdej możliwej pozycji.

76'

Żółtą kartkę otrzymał Adrien Rabiot. Faul w środku boiska.

Paris Saint-Germain
2
75'

Stade Rennais. Schodzi: Benjamin Bourigeaud. Wchodzi: Theoson Siebatcheu.

wchodzi Wchodzi
Theoson Siebatcheu #9
schodzi Schodzi
1
73'

Gianluigi Buffon w opałach. Zaskakujący strzał zza pola kernego oddał Bensebaini, będzie jeszcze korner.

1
70'

Postraszył byłych kolegów Hatem Ben Arfa. Piekny strzał z 20 metrów o centymetry mija lewy słupek bramki PSG.

3
1
1
1
1
67'

Neymar pada w polu karnym gospodarzy! Sędziowie są już na to uczuleni, zatem nie ma gwizdka.

1
1
4
1
66'

Sarr w dynamicznej akcji prawą flanką, Senegalczyk ścina do środka pola karnego, ale za mocno wypuścił sobie piłkę i tą przechwycił Buffon.

1
1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Bernat. Faulowany Traore.

1
61'

Gol! Strzelił Thomas Meunier. Asystował mu Neymar.

Niesamowite podanie Neymara z głębi pola otwiera koledze drogę do bramki. Meunier strzela z prawej strony pola karnego po długim rogu... celnie!

13
6
4
2
4
60'

Brzydki fragment spotkania. Grę raz za razem przerywa gwizdek.

57'

Przerwa w grze. M'Baye Niang zderzył się z Buffonem i nie podnosi się z murawy. Konieczna wizyta medyków.

1
1
1
1
54'

Okazja gospodarzy ze stałego fragmentu. Z 20 metrów uderzył Clement Grenier, piłka odbiła się rykoszetem i Buffon spokojnie ją zatrzymał.

3
2
1
1
1
52'

Strzał Cavaniego odbija Koubek, po chwili dobitka Urugwajczyka, a następnie Neymara. Tomas Koubek zadziwia!

48'

Zaczyna się obiecująco! Edinson Cavani uderza z krawędzi pola karnego, ale piłka zatrzymuje się na słupku.

2
2
2
2
2
46'

Gra wznowiona.

4
3
2
45'

Gol! Strzelił Angel Di Maria. Asystował mu Julian Draxler.

Wyrównanie "do szatni"! Draxler dograł spod linii końcowej, Cavani przepuścił piłkę, a płąsko z 17 metrów huknął di Maria.

14
14
1
2
5
44'

Strzał di Marii z 25 metrów trafia w jednego z rywali.

2
41'

Meunier do Cavaniego, ale Urugwajczyk nieczysto trafia piłkę głową z 7 metrów. Ależ zły jest El Matador.

2
2
1
38'

PSG jeszcze bez stuprocentowej okazji, a Rennais nie dość, że prowadzi to potrafi groźnie skontrować. Przed momentem po szybkiej akcji Ramy Bensebaini uderzył z lewej strony paryskiej "szesnastki", ale Buffon odbił piłkę na rzut rożny.

3
2
34'

Prostopadła piłka w pole karne do Neymara, ten jednak nie może kontynuować akcji... był na splaonym.

1
33'

Przewaga po stronie Paris Saint-Germain. Lider przegrywa, ale nie widać w jego grze nerwowości. Podopieczni Tuchela wyglądają tak, jakby wiedzieli, że gole prędzej czy później strzelą.

3
3
30'

Neymar przedryblował kilku rywali i znalazł na prawej stronie pola karnego Draxlera. Niemiec podaje wzdłuż bramki, ale jeden ze stoperów ofiarnym wślizgiem uprzedził Cavaniego.

1
1
29'

Lea Siliki przewrócony na ziemię na lewym skrzydle. Wślizg Verrattiego kwalifikował się na żółtą kartkę, ale tym razem tylko rozmowa z arbitrem.

1
26'

Piłka w siatce po strzale głową Cavaniego z trzech metrów. Szybka reakcja sędziego liniowego, chorągiewka w górze, zatem wynik bez zmian.

1
1
1
2
24'

Kontra miejscowych przeprowadzona prawą flanką. Zdecydowane wejście Meuniera wyjaśnia sytuację.

1
23'

Znów nerwowo na boisku. Tym razem Neymar agresywnie ciągał za koszulkę rywala. Brazylijczyk podnosi ręce do góry udając niewiniątko, ale wyraźnie faulował.

1
20'

Ramy Bensebaini igra z ogniem! Przed momentem otrzymał "żółtko" za przepychanki, ale złość mu chyba nie minęła. Atak łokciem w klatkę piersiową Verrattiego powinien zakończyć się drugą kartką.

3
3
2
1
19'

Żółtą kartkę otrzymał Julian Draxler.

1
1
2
19'

Żółtą kartkę otrzymał Ramy Bensebaini.

3
1
18'

Skoczyli do siebie niczym koguciki Draxler i Bensebaini. Przepychanka, której arbiter dokłądnie przyglądał się z boku.

15'

Najpierw Meunier, a później Bernat mocno wstrzeliwali piłkę przed bramkę gospodarzy, ale dobrze na 5. metrze radził sobie Tomas Koubek.

1
1
11'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Adrien Rabiot.

Faworyt przegrywa! Dośrodkowanie z rzutu rożnego strąca Niang, a piłka odbija się od pleców Rabiota i wpada do siatki.

11
9
7
6
13
11'

James Lea Siliki sam z piłką w polu karnym gości! Płaski strzał minął Buffona, ale jeden z gości wybija piłkę sprzed linii bramkowej.

8'

Neymar wyraźnie kopnięty w kostkę tuż przed polem karnym gospodarzy, ale sędzia puszcza grę. Dośrodkowanie di Marii nerwowo na rzut rożny wybija obrońca Rennais. Po krótko rozegranym kornerze i wycofaniu na 19. metr nad poprzeczką huknął Neymar.

5'

Groźna akcja Stade Rennais. M'Baye Niang świetnie przyjął piłkę tuż przed polem karnym PSG, natychmiastowy strzał, ale Gianluigi Buffon odbija piłkę do boku.

2'

Marco Verratti ruszył na przebój środkiem pola karnego, ale gospodarze łatwo odebrali mu piłkę.