9
4
2
82'

Bardzo aktywny jest w tym meczu Marcelo. Brazylijczyk próbował dograć do Benzemy.

9
5
1
2
80'

2
78'

2
77'

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Lucas Vazquez.

Walijczyk nie skompletuje dubletu. Napastnik zostaje zmieniony przez Lucasa Vazqueza.

4
5
4
9
2
75'

W pole karne na pełnej szybkości wbiegł Marco Asensio. Pomocnik padł na murawę pchnięty przez Bruno Gonzaleza. Nie ma rzutu karnego.

3
5
3
4
8
74'

Getafe CF mogło zdobyć bramkę kontaktową. Znów aktywny w polu karnym był Alejo, który dograł do Angela Rodrigueza, ale napastnik nie sięgnął piłki.

2
7
1
1
4
73'

Zagubił się w polu karnym rywali Marcelo. Brazylijczyk nie opanował piłki.

2
9
1
72'

Ivan Alejo ma ciąg na bramkę. Kolejny strzał Hiszpana.

7
1
71'

Getafe. Schodzi: Jorge Molina. Wchodzi: Angel Rodriguez.

wchodzi Wchodzi
#0
schodzi Schodzi
#0
3
1
71'

Real. Schodzi: Dani Ceballos. Wchodzi: Luka Modrić.

70'

Zrewanżował się Gareth Bale. Napastnik oddał strzał z dużego kąta, jednak nieznacznie minął bramkę.

3
1
4
70'

Alejo daje o sobie znać. Zawodnik tym razem uderzył niecelnie na bramkę rywali ze znacznego dystansu.

4
3
3
1
1
64'

Getafe. Schodzi: Francisco Portillo. Wchodzi: Ivan Alejo.

#0
2
1
3
1
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Marcelo.

Pierwsza żółta kartka dla gospodarzy. Brazylijczyk spóźnionym wślizgiem zatrzymał Ivana Alejo.

Real Madryt
4
2
2
1
1
67'

1
65'

Arbiter przerwał grę. Piłka wybita przez bramkarza Getafe CF trafiła jedną z kamer telewizyjnych. Będzie rzut sędziowski.

2
8
3
63'

Żółtą kartkę otrzymał Jaime Mata.

Jaime Mata zbyt ostro wszedł w wybijającego piłkę Daniego Carvajala.

#0
Getafe CF
1
3
3
5
63'

Karim Benzema na spalonym po tym, jak dogrywał do niego Marcelo.

2
2
4
61'

Godzina gry za nami. Nic nie wskazuje na to, by Real Madryt oddał rywalom prowadzenie w tym meczu.

6
3
1
1
60'

Ciągle próbuje Marco Asensio. Pomocnik rozgrywał piłkę z Karimem Benzemą, aż w końcu zdecydował się na płaski strzał lewą nogą. Udanie złapał David Soria.

2
1
4
3
1
59'

Getafe CF próbowało zbliżyć się do bramki Królewskich, ale zbyt szybko straciło piłkę.

6
3
1
1
3
59'

Getafe. Schodzi: Amath Ndiaye. Wchodzi: Jaime Mata.

1
58'

1
57'

Zaraz na boisku zamelduje się Casemiro.

4
1
1
56'

Zbliżał się do pola karnego Jorge Molina. Napastnikowi piłkę odebrał Sergio Ramos i zażegnał groźną sytuację.

4
55'

Isco stracił piłkę na lewej stronie na rzecz Djene.

1
3
1
5
3
54'

Ma ciąg na bramkę Marco Asensio. Tym razem Hiszpan pokusił się o strzał z dystansu. Piłka trafiła w słupek.

4
2
5
4
3
51'

Obrońca Getafe CF nie popisał się w tej sytuacji i teraz jego zespół jest w bardzo trudnym położeniu.

[/p]

1
7
1
3
51'

Gol! Strzelił Gareth Bale. Asystował mu Marco Asensio.

Mamy 2:0. Marco Asensio wykorzystał stratę Djene i z lewej strony dograł do Garetha Bale'a, czekającego w polu karnym.