Real Madryt
20' Dani Carvajal 51' Gareth Bale 68' Marcelo
2:0

Ostatni gwizdek arbitra. Real Madryt pokonał Getafe CF 2:0 po golach Daniego Carvajala i Garetha Bale'a.

Pierwszy celny strzał gości. Uderzał Angel.

Sędzia doliczył dwie minuty

Celne strzały:

Real Madryt: 5

Getafe CF: 0

Na stadionie jest 48446 widzów.

Na dośrodkowanie zdecydował się Toni Kroos. Nie będzie gola, wybili obrońcy.

Marcelo faulowany blisko pola karnego przez Djene.

Faule:

Real Madryt: 7

Getafe CF: 25

Bardzo aktywny jest w tym meczu Marcelo. Brazylijczyk próbował dograć do Benzemy.

Żółtą kartkę otrzymał Bruno Gonzalez.

Żółtą kartkę otrzymał Leandro Cabrera.

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Lucas Vazquez.

Walijczyk nie skompletuje dubletu. Napastnik zostaje zmieniony przez Lucasa Vazqueza.

W pole karne na pełnej szybkości wbiegł Marco Asensio. Pomocnik padł na murawę pchnięty przez Bruno Gonzaleza. Nie ma rzutu karnego.

Getafe CF mogło zdobyć bramkę kontaktową. Znów aktywny w polu karnym był Alejo, który dograł do Angela Rodrigueza, ale napastnik nie sięgnął piłki.

Zagubił się w polu karnym rywali Marcelo. Brazylijczyk nie opanował piłki.

Ivan Alejo ma ciąg na bramkę. Kolejny strzał Hiszpana.

Getafe. Schodzi: Jorge Molina. Wchodzi: Angel Rodriguez.

Real. Schodzi: Dani Ceballos. Wchodzi: Luka Modrić.

Zrewanżował się Gareth Bale. Napastnik oddał strzał z dużego kąta, jednak nieznacznie minął bramkę.

Alejo daje o sobie znać. Zawodnik tym razem uderzył niecelnie na bramkę rywali ze znacznego dystansu.

Getafe. Schodzi: Francisco Portillo. Wchodzi: Ivan Alejo.

Żółtą kartkę otrzymał Marcelo.

Pierwsza żółta kartka dla gospodarzy. Brazylijczyk spóźnionym wślizgiem zatrzymał Ivana Alejo.

Posiadanie piłki:

Real Madryt: 72%

Getafe CF: 28%

Arbiter przerwał grę. Piłka wybita przez bramkarza Getafe CF trafiła jedną z kamer telewizyjnych. Będzie rzut sędziowski.

Żółtą kartkę otrzymał Jaime Mata.

Jaime Mata zbyt ostro wszedł w wybijającego piłkę Daniego Carvajala.

Karim Benzema na spalonym po tym, jak dogrywał do niego Marcelo.

Godzina gry za nami. Nic nie wskazuje na to, by Real Madryt oddał rywalom prowadzenie w tym meczu.

Ciągle próbuje Marco Asensio. Pomocnik rozgrywał piłkę z Karimem Benzemą, aż w końcu zdecydował się na płaski strzał lewą nogą. Udanie złapał David Soria.

Getafe CF próbowało zbliżyć się do bramki Królewskich, ale zbyt szybko straciło piłkę.

Getafe. Schodzi: Amath Ndiaye. Wchodzi: Jaime Mata.

Zmiany dokonał również trener gości.

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Casemiro.

Mamy pierwszą zmianę w tym spotkaniu.

Zaraz na boisku zamelduje się Casemiro.

Zbliżał się do pola karnego Jorge Molina. Napastnikowi piłkę odebrał Sergio Ramos i zażegnał groźną sytuację.

Isco stracił piłkę na lewej stronie na rzecz Djene.

Ma ciąg na bramkę Marco Asensio. Tym razem Hiszpan pokusił się o strzał z dystansu. Piłka trafiła w słupek.

Obrońca Getafe CF nie popisał się w tej sytuacji i teraz jego zespół jest w bardzo trudnym położeniu.

[/p]

Gol! Strzelił Gareth Bale. Asystował mu Marco Asensio.

Mamy 2:0. Marco Asensio wykorzystał stratę Djene i z lewej strony dograł do Garetha Bale'a, czekającego w polu karnym.

Statystyka fauli:

Real Madryt: 2

Getafe CF: 14

Isco na pozycji spalonej.

Królewscy nie zagrozili z rogu boiska

Benzema wywalczył rzut rożny.

Ruszyli. Od środka zaczęli piłkarze Getafe CF.

Zawodnicy wyszli już na murawę. Za moment zacznie się druga połowa.

Sędzia nie doliczył ani minuty do podstawowego czasu pierwszej połowy. Wracamy za kwadrans!

Najwięcej przebiegniętych kilometrów:

Real MadrytDani Ceballos (6,1 km)

Getafe CFNemanja Maksimović (5,9 km)

Piłka w siatce. Mocnym strzałem popisał się Sergio Ramos. Problem w tym, że Hiszpan chwilę wcześniej sfaulował Cabrerę i sędzia nie uznał trafienia.

Żółtą kartkę otrzymał Djene.

Posypały się nam kartki. Karim Benzema kolejny raz ruszył w kierunku bramki rywali. Francuz został wycięty przez obrońcę.

Żółtą kartkę otrzymał Amath Ndiaye.

Skrzydłowy starł się na lewej stronie z Danim Carvajalem. Senegalczyk uderzył Hiszpana w twarz.

Dośrodkowanie z prawej strony nie zagroziło bramce Keylora Navasa.

Arbiter chciał przyznać rzut karny dla Real Madryt, ale po konsultacji z kolegami z VAR anulował decyzję, ponieważ Benzema był na spalonym.

Znowu Karim Benzema. Francuz tym razem ruszył prawą stroną, ale jego centra nie znalazła odbiorcy. Mogło być 2:0.

Karim Benzema wdarł się w pole karne rywali i oddał strzał, który rykoszetem odbił się od jednego z piłkarzy Getafe CF.

Dani Carvajal wypuścił na prawej flance Marco Asensio, ale Hiszpan nie zdążył do futbolówki.

Jorge Molina naciskał na Sergio Ramosa, ale obrońca nie stracił piłki.

Z lewej strony dogrywał Marco Asensio, ale jego koledzy byli na spalonym.

Los Blancos zdecydowali się rozegrać piłkę na krótko. Ta ostatecznie wypadła na rzut rożny.

Żółtą kartkę otrzymał Jorge Molina.

Napastnik Getafe CF sfaulował Toniego Kroosa.

W końcu Królewscy przerzucili piłkę na prawą stronę. Stamtąd postraszył Marco Asensio. Ostatecznie futbolówka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

Toni Kroos wykonał już 40 podań. 39 z nich było celnych.

Niecelne dogranie do Amatha Ndiaye. Piłkę chwycił Keylor Navas.

Real Madryt cały czas rozgrywa piłkę na lewej stronie. Na spalonym Isco.

Posiadanie piłki

Real Madryt 75%

Getafe CF 25%

W polu karnym Królewskich upadł Mauro Armabarri, ale sędzia nawet się nie zawahał. Gramy dalej.

Gol! Strzelił Dani Carvajal.

Mamy bramkę! Gareth Bale dośrodkował z lewej flanki do Karima Benzemy. Bramkarz wybił centrę wprost na głowę Daniego Carvajala. 1:0

Kolejna wrzutka w wykonaniu Marcelo. Tym razem piłka szukała Karima Benzemy, ale w porę wybił bramkarz.

Czy Gareth Bale strzeli dziś gola?

Dośrodkowanie Marcelo z lewej strony na głowę Garetha Bale'a. Walijczyk huknął w poprzeczkę. Nie ma gola!

Toni Kroos faulowany w połowie boiska.

Strata piłki przez Isco na lewej stronie. Przy piłce przyjezdni.

Real Madryt dominuje w posiadaniu piłki. Z łatwością wchodzi na połowę rywali, ale brakuje pomysłu na wykończenie ataków.

Zbyt głębokie dośrodkowanie Daniego Carvajala. Aut bramkowy.

Getafe CF naciska na rywali, ale Los Blancos bez większych problemów potrafią się wydostać z własnej połowy boiska.

Gareth Bale próbował ruszyć po prawej flance. Walijczyk zbyt daleko wypuścił przed siebie piłkę i grę wznowi David Soria.

Getafe CF wyszło z kontrą. W dryblingu na skraju pola karnego pogubił się Amath Ndiaye i piłka znowu w posiadaniu gospodarzy.

Gospodarze nie oddają rywalom piłki. Real Madryt rozgrywa na połowie Getafe CF.

Pierwszy strzał! Gareth Bale sprawdził czujność Davida Sorii i uderzył w samo okienko. Bramkarz obronił, ale Walijczyk był na spalonym.

Zawodnicy Realu Madryt wyglądają na podrażnionych po ostatniej porażce z Atletico Madryt w superpucharze Europy. Królewscy szybko rozgrywają piłkę

Dośrodkowanie Marcelo nie znalazło adresata. Piłkę złapał bramkarz.

Zawodnicy Realu stracili piłkę. Z kontratakiem wyszło Getafe CF. Rywali zatrzymał Dani Carvajal.

Zaczęli od środka gospodarze

Czy ta jedenastka postraszy Los Blancos?

Jest już skład gospodarzy:

Czy Real Madryt pokona Getafe?

Mecz poprowadzi Javier Estrada Fernandez

Zapraszamy na relację LIVE z meczu pierwszej kolejki Primera Division pomiędzy Realem Madryt a Getafe CF. Pierwszy gwizdek o godzinie 22:15.