3
4
90'

Gol! Strzelił Ousmane Dembele. Asystował mu Lionel Messi.

To jest joker! Francuz dostał podanie do Messiego, zabawił się z piłką i wyrównał wynik meczu!

169
96
34
22
48
88'

Kolejny nieudany wolny Messiego. Piłka wyszła na korner. Tym razem goście zdecydowali się na bezpośrednie dośrodkowanie, ale to też nie wypaliło.

17
10
9
16
21
87'

6
86'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo.

Pomocnik faulował Messiego, który był coraz bliżej pola karnego.

Rodrigo #14
20
9
8
6
15
85'

Niezbyt udane podanie do Suareza w pole karne. Urugwajczyk próbował ratować sytuację, ale nie miał szans z lepiej ustawionym przeciwnikiem.

5
4
4
7
6
85'

Barcelona. Schodzi: Arturo Vidal. Wchodzi: Malcom.

14
3
5
4
6
82'

Messi z rzutu wolnego, ale bez problemu chwyta Oblak.

8
7
4
11
23
80'
25
9
7
6
6
80'

W końcu otworzył nam się ten mecz. Lepiej późno niż wcale. Szybki atak Barcelony zakończony faulem Hernandeza na Suarezie. Goście będą mieć rzut wolny.

12
7
5
5
8
77'

Gol! Strzelił Diego Costa. Asystował mu Antoine Griezmann.

W KOŃCU! Dośrodkowanie z rzutu rożnego i najwyżej do piłki wyskoczył Diego Costa. Napastnik huknął nie do obrony. Atletico na prowadzeniu!

72
39
19
43
78
76'

Sędzia szybko wznowił grę. Jego zdaniem nie było zagrania ręką.

13
7
3
2
4
75'

Nieudane dośrodkowanie Griezmanna. Piłka trafiła głowę Arturo Vidala. Chilijczyk mógł nabić rękę swojego kolegi. Gospodarze domagają się wideoweryfikacji.

3
1
8
3
5
74'

Mamy wolny dla Atletico. Czy piłkarze przełamią wynik?

2
4
4
4
13
73'

Zderzenie Hernandeza z Semedo. Kolejna przerwa w grze.

4
4
5
7
4
71'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Costa.

12
9
7
3
2
71'

Żółtą kartkę otrzymał Samuel Umtiti.

6
5
6
5
9
70'

Zamieszanie między piłkarzami obu drużyn. Dochodzi do słowej przepychanki.

1
2
7
2
67'

Suarez szukał w polu karnym Messiego. Kolejny raz piłka nie trafiła do napastnika, obrońca wybił na korner.

8
2
9
3
6
65'

Nieudany drybling Luisa Suareza. Piłka wyszła na rzut rożny. Barcelona po raz kolejny nie zaroziła ze stałego fragmentu gry.

6
3
8
6
5
64'

Atletico. Schodzi: Thomas Lemar. Wchodzi: Vitolo.

8
8
11
6
5
60'

Zdecydowanie jak na razie najlepsza akcja meczu! Antoine Griezmann efektownie popędził prawą flanką. Do końca nie odpuszczał mu rywal, ale Francuz zdążył dograć do Diego Costy. Napastnik próbował uderzyć, ale w porę ubiegł go obrońca. Bramka była o krok.

17
12
21
13
27
57'

Suarez z problemami wdarł się w pole karne, ale w ostatniej chwili piłkę wyrwał mu Lucas Hernandez.

5
4
6
9
10
56'

Messi pokusił się o strzał z dystansu. Piłka rykoszetem odbiła się od rywala i będzie rzut rożny.

13
14
10
6
5
55'

Długi drybling lewą stroną w wykonaniu Diego Costy. Napastnik Atletico był osamotniony, jednak wywalczył aut dla swojej drużyny.

4
5
6
10
10
52'

Zamieszanie w polu karnym gospodarzy po dośrodkowaniu Nelsona Semedo z prawej flanki. Akcję zepsuł dopiero Jordi Alba, który niecelnie dogrywał z przeciwnej strony.

7
4
6
9
7
49'

Żółtą kartkę otrzymał Antoine Griezmann.

Francuz wślizgiem zaatakował Arturo Vidala.

17
10
9
6
12
48'

Messi dośrodkował z rzutu wolnego po faulu Costy na Albie. Piłka wypadła poza pole karne. Tam dosięgnął ją Arthur i oddał strzał z dystansu, zblokowany przez rywala.

6
7
6
5
4
47'

Dośrodkowanie Messiego w lewej strony. Doskakiwał do piłki Vidal, ale uprzedził go rywal.

3
3
7
6
6
46'

Zaczęli drugą połowę. Przy piłce Atletico.

2
1
2
3
10
46'

Barcelona. Schodzi: Sergi Roberto. Wchodzi: Rafinha.

6
5
5
1
1
komentarz

Piłkarze powoli wracają na boisko. Zaraz druga połowa.

1
45+2'

Teraz starcie Pique z Diego Costą. Obrońca łapie się za stopę.

4
4
7
10
11
45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

12
9
7
3
3
44'

Sergi Roberto wylądował na murawie. Zawodnik sygnalizuje uraz po starciu z Koke.

4
2
4
9
6
43'

Dogranie w pole karne Barcelony. Niefortunnie interweniował Pique. Gdyby nie czujność ter Stegena, gospodarze mogliby cieszyć się z gola samobójczego.

6
2
10
5
10
42'

Suarez przyspieszył grę Blaugrany. Urugwajczyk dograł do Messiego, ten chciał mu oddać piłkę, ale podał niecelnie. Grę wznowi Jan Oblak.

7
2
8
9
7
41'

Nie ma dziś Messi szczęścia do rzutów wolnych. Kolejna próba zakończona strzałem nad bramką.

3
4
5
19
13
39'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Hernandez.

Groźne zderzenie Messiego z Lucasem Hernandezem przed polem karnym Atletico. Obrońca spóźnił się z wybiciem piłki i trafił Argentyńczyka.

13
5
11
6
6
38'

Barca po raz kolejny na krótko z kornera. Piłka w końcu trafiła pole karne, było nieco niebezpiecznie, ale nikt do niej nie zdążył i przejęli gospodarze.

6
4
7
5
6
37'

Busquets chciał zaryzykować i dograł od razu w pole karne na Messiego. Piłkę wybił obrońca. Blaugrana ruszyła z kolejnym atakiem, ale nie poradził sobie na lewej stronie Suarez.

7
3
6
7
7
33'

Atak Atletico, ale zepsuł go Rodrigo, który niecelnie dograł do uciekającego Lemara.

16
15
8
6
8
30'

Dogranie z rzutu wolnego, ale w polu karnym Barcelony faulował Rodrigo.

10
6
11
7
9
29'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Busquets.

Hiszpan faulował na własnej połowie Lucasa Hernandeza.

4
3
6
11
14
27'

Bardzo trudno się to ogląda. Atleti próbowało rozegrać atak lewą flanką, ale brakowało tam dokładności. Przejęła Barcelona i jedziemy w drugą stronę.

10
9
7
2
3
23'

Nieudane zagranie w wykonaniu Leo Messiego. Argentyńczyk próbował uderzyć ze znacznego dystansu, ale zrobił to niecelnie.

7
4
7
22
6
22'

Diego Costa faulował na własnej połowie Sergiego Busquetsa. Leo Messi wykorzysta rzut wolny.

21
10
7
4
5
20'

Kolejny korner dla Barcelony. Sędzia na moment wstrzymał grę, konsultował się z asystentami, ale w końcu pozwolił wykonać stały fragment gry. Blaugrana znowu rozegrała go na krótko. Niecelne dośrodkowanie Sergiego Roberto i piłkę złapał Jan Oblak.

11
4
5
9
5
18'

Rzut rożny Barcelony rozegrany na krótko. Leo Messi dośrodkował w pole karne, ale piłkę wybili piłkarze Atletico.

6
2
7
12
7
17'

Ten atak Atletico zapowiadał się wyjątkowo nieźle. Wyprowadził go na prawej flance Antoine Griezmann. Piłka wylądowała na lewej stronie przed polem karnym, pod nogami Thomasa Lemara. Francuz uderzył z dystansu, ale piłkę zblokował Gerard Pique.

7
6
3
3
9
16'

Za nami pierwszy kwadrans i nic się nie zmieniło. Wciąż oglądamy piłkarskie szachy. Ani jednego strzału na bramkę...

2
6
12
4
4
13'

Nieudane dośrodkowanie Sergiego Roberto. Obrońca Atletico wybił piłkę i Barca konsturuje atak od nowa.

9
8
7
6
10
11'

I role się nam odwróciły. Po stracie Suareza przed polem karnym, inicjatywa jest po stronie Atletico. Gospodarze zamiast żywiołowo pędzić na bramkę rywala, ostrożnie budują atak.

10
6
8
6
10
8'

Leo Messi długo holował piłkę, wszedł lewą stronę w pole karne. Argentyńczyk próbował dośrodkować do Arturo Vidala, ale Chilijczyka zblokowali rywale.

11
8
6
10
9
6'

Głębokie dośrodkowanie Koke z rzutu wolnego. Bez problemu piłkę chwycił ter Stegen.

16
12
4
3
4
6'

Spokojne pierwsze minuty hitu kolejki. Jak na razie dwie kontry Atletico nie zakończyło się powodzeniem, a Barcelona bez skutku szuka szczęścia atakami pozycyjnymi.

8
7
6
5
4
3'

Barca przejęła piłkę i rozgrywa atak pozycyjny. Akcję zepsuł Jordi Alba, który próbował wypuścić na lewej flance Luisa Suareza. Grę wznowi Oblak.

10
3
4
6
11
1'

Dobre przejęcie Lemara na połowie boiska i dogranie do Diego Costy. Napastnik został faulowany.