SD Huesca
42' Xabier Etxeita 80' Pablo Insua
Real Madryt
8' Gareth Bale 26' Dani Carvajal 39' Dani Ceballos
0:1

Koniec! Real skromnie pokonał Huescę 1:0.

Groźne dośrodkowanie z rzutu wolnego. Courtois sparował piłkę na rzut rożny. Po dośrodkowaniu uderzył Rivera i znowu korner.

Vazquez faulował rywala przed własnym polem karnym. Okazja Hueski.

Sędzia doliczył dwie minuty.

Kolejna wyborna akcja Hueski. Cucho był o krok od wyrównania. Napastnik przyjął piłkę, obrócił się, ale przestrzelił.

Rivera dograł na lewą stronę do Pulido. Zawodnik efektownie złożył się do strzału z półobrotu, ale nie trafił czysto w piłkę.

. Schodzi: Ezequiel Avila. Wchodzi: Samuele Longo.

Znowu dużo niedokładności w grach obu drużyn. Z trudem idzie im się dostać w pole karne rywali.

Żółtą kartkę otrzymał Pablo Insua.

Obrońca faulował Isco.

Serdar Guerler dośrodkowywał z prawej strony. Zamieszało się w polu karnym Realu, ale obrońcom udało się zażegnać zagrożenie.

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Marco Asensio.

. Schodzi: David Ferreiro. Wchodzi: Serdar Guerler.

Raphael Varane próbował dograć prostopadle. Sęk w tym, że tam gdzie dogrywał nie czekał żaden z jego kolegów.

Dani Carvajal faulowany przez Avilę na połowie boiska.

Isco dograł na prawą stronę do Odriozoli. Obrońca nie zdążył do piłki. Grę wznowi bramkarz.

Kolejna dobra interwencja Marcosa Llorente. Pomocnik radzi sobie dziś z odczytaniem gry rywali i często rozbija ich ataki.

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Isco.

Gonzalo Melero dośrodkowywał z prawej strony, ale piłkę zdążył wybić Sergio Ramos.

Bale huknął z dystansu na dalszy słupek. Jovanović dobrze broni. Benzema złapany na spalonym i akcja przerwana.

Ferreiro złapany na spalonym.

Real. Schodzi: Dani Ceballos. Wchodzi: Fede Valverde.

Dobry drybling Davida Ferreiro. Zawodnik przełożył sobie piłkę na prawą nogę i oddał mocny strzał. Udało się obronić Courtois.

Avila strzelił z dystansu, ale jego próba również zatrzymana za wczasu przez defensorów.

I znowu Vazquez. Pomocnik tym razem przedarł się środkiem i próbował uderzyć zza pola karnego. Zblokował go rywal.

Lucas Vazquez dośrodkował z prawej strony, ale w polu karnym czekał tylko Bale. Walijczyka uprzedził Miramon.

Kontratak Realu. Modrić wypuścił Benzemę, który zszedł na lewą stronę. Jego dośrodkowanie zostało zblokowane przez Riverę.

Znowu dośrodkowanie Ferreiry. I znowu próbował uderzyć Melero. Tym razem pomocnik nie miał dogodnej pozycji, by zaskoczyć.

Ależ znakomita okazja do wyrównania! DOśrodkowanie z lewej strony od Davida Ferrero. Głową uderzył Gonzalo Melero, ale piłka nawet nie trafiła w światło okazji. A pozycję do strzału pomocnik miał wyborną.

W obu ekipach bez zmian.

Sędzia dał znak do wznowienia gry. Przy piłce zawodnicy Realu.

Koniec pierwszej połowy. Real prowadzi skromnie do przerwy po trafieniu Garetha Bale'a.

Sędzia doliczył minutę.

Uspokoili się snajperzy obu drużyn. Od kilku minut większość gry toczy się na połowie boiska.

Żółtą kartkę otrzymał Xabier Etxeita.

Stoper Hueski sfaulował Bale'a na połowie boiska.

Żółtą kartkę otrzymał Dani Ceballos.

Pomocnik Realu faulował Moi Gomeza na połowie Hueski.

Dani Ceballos złapany na spalonym.

I znowu lewą stroną dośrodkowywali Królewscy. Podanie Carvajala wybite przez Etxeitę.

Dośrodkowanie z lewej strony. Lucas Vazquez próbował uderzyć głową, ale nie zdążył doskoczyć do piłki.

Benzema ruszył z kontrą. Francuz się nie popisał i w dziecinnie łatwy sposób stracił piłkę przed polem karnym Hueski.

David Ferreiro dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego. Piłkę zdążył wybić Sergio Ramos.

Sędzia główny ma problem ze słuchawką. Pomaga mu jeden z asystentów. Przerwa w grze.

Żółtą kartkę otrzymał Dani Carvajal.

Obrońca faulował uciekającego Cucho Hernandeza. Carvajal trafił napastnika łokciem.

Odriozola zagrał do Bale'a, który czekał jeszcze przed polem karnym. Były zawodnik Tottenhamu huknął z dystansu, ale dobrą interwencją popisał się bramkarz Hueski.

Marcos Llorente uspokoił sytuację w polu karnym. Pomocnik wybił na rzut rożny dośrodkowanie z prawej strony.

Lucas Vazquez dał sobie odebrać piłkę przed polem karnym Hueski. Gospodarze już biegną z kontratakiem.

Atak Hueski, ale David Ferreiro niecelnie dograł w pole karne Realu. Piłkę chwycił Courtois.

. Schodzi: Juan Aguilera. Wchodzi: Gonzalo Melero.

Co za atak Hueski! David Ferreiro mocno dośrodkował z lewej strony. Cucho Hernandez nie trafił w piłkę. Tę dopadł Ezequiel Avila i potężnie uderzył, ale kapitalnie broni Courtois!

Bale szybko podniósł się z boiska. A tymczasem na połowie boiska faulowany Luka Modrić.

Gareth Bale leży na murawie. Walijczyk ucierpiał w starciu powietrznym z Cucho Hernandezem.

Huesca udanie wyprowadza Real z równowagi. Królewscy mają problem z rozegraniem piłki i szybko narażają się na stratę.

Strata bramki podrażniła gospodarzy. Próbują naciskać na rywali już na ich połowie.

Gol! Strzelił Gareth Bale. Asystował mu Alvaro Odriozola.

Odriozola dośrodkował z prawej strony boiska. W polu karnym czekał Gareth Bale. Walijczyk z pierwszej piłki uderzył z woleja w kierunku dalszego słupka. 1:0 dla Realu.

Dośrodkowanie z narożnika boiska. Głową uderzył Xabier Etxeita, ale trafił w światło bramki.

David Ferreiro zabawił się z piłką i nabrał Lucasa Vazqueza. Zawodnik dograł prostopadle do Cristiana Rivery, który wywalczył rzut rożny.

Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne Hueski. Piłka wyszła za 16 metr, Modrić próbował uderzyć, ale uprzedził go obrońca.

Moi Gomez faulowany na połowie boiska przez Marcosa Llorente.

Prostopadłe podanie do Benzemy bezpośrednio po wrzucie z autu. Francuza uprzedził bramkarz Hueski i rzut rożny.

Grają! Przy piłce gospodarze.

Czy Huesca pokona Real Madryt?

Spotkanie poprowadzi Mario Melero Lopez.

Zapraszamy na relację LIVE z meczu między SD Huesca a Realem Madryt. Pierwszy gwizdek o godzinie 16:15.