0:1
Zakończony
Real Madryt
90+2'

Groźne dośrodkowanie z rzutu wolnego. Courtois sparował piłkę na rzut rożny. Po dośrodkowaniu uderzył Rivera i znowu korner.

1
1
1
2
3
90+1'

Vazquez faulował rywala przed własnym polem karnym. Okazja Hueski.

3
88'

Kolejna wyborna akcja Hueski. Cucho był o krok od wyrównania. Napastnik przyjął piłkę, obrócił się, ale przestrzelił.

2
4
4
87'

Rivera dograł na lewą stronę do Pulido. Zawodnik efektownie złożył się do strzału z półobrotu, ale nie trafił czysto w piłkę.

1
84'

. Schodzi: Ezequiel Avila. Wchodzi: Samuele Longo.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Ezequiel Avila #19
1
84'

Znowu dużo niedokładności w grach obu drużyn. Z trudem idzie im się dostać w pole karne rywali.

80'

Żółtą kartkę otrzymał Pablo Insua.

Obrońca faulował Isco.

Pablo Insua #18
SD Huesca
3
80'

Serdar Guerler dośrodkowywał z prawej strony. Zamieszało się w polu karnym Realu, ale obrońcom udało się zażegnać zagrożenie.

3
76'

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Marco Asensio.

76'

. Schodzi: David Ferreiro. Wchodzi: Serdar Guerler.

Serdar Guerler #21
David Ferreiro #7
2
74'

Raphael Varane próbował dograć prostopadle. Sęk w tym, że tam gdzie dogrywał nie czekał żaden z jego kolegów.

2
1
73'

Dani Carvajal faulowany przez Avilę na połowie boiska.

1
1
69'

Isco dograł na prawą stronę do Odriozoli. Obrońca nie zdążył do piłki. Grę wznowi bramkarz.

4
1
1
66'

Kolejna dobra interwencja Marcosa Llorente. Pomocnik radzi sobie dziś z odczytaniem gry rywali i często rozbija ich ataki.

2
1
66'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Isco.

3
3
6
1
63'

Gonzalo Melero dośrodkowywał z prawej strony, ale piłkę zdążył wybić Sergio Ramos.

3
1
1
3
62'

Bale huknął z dystansu na dalszy słupek. Jovanović dobrze broni. Benzema złapany na spalonym i akcja przerwana.

3
1
1
3
2
61'

Ferreiro złapany na spalonym.

3
1
1
1
1
58'

Real. Schodzi: Dani Ceballos. Wchodzi: Fede Valverde.

57'

Dobry drybling Davida Ferreiro. Zawodnik przełożył sobie piłkę na prawą nogę i oddał mocny strzał. Udało się obronić Courtois.

8
5
2
3
3
55'

Avila strzelił z dystansu, ale jego próba również zatrzymana za wczasu przez defensorów.

2
55'

I znowu Vazquez. Pomocnik tym razem przedarł się środkiem i próbował uderzyć zza pola karnego. Zblokował go rywal.

1
1
1
54'

Lucas Vazquez dośrodkował z prawej strony, ale w polu karnym czekał tylko Bale. Walijczyka uprzedził Miramon.

2
1
49'

Kontratak Realu. Modrić wypuścił Benzemę, który zszedł na lewą stronę. Jego dośrodkowanie zostało zblokowane przez Riverę.

3
2
49'

Znowu dośrodkowanie Ferreiry. I znowu próbował uderzyć Melero. Tym razem pomocnik nie miał dogodnej pozycji, by zaskoczyć.

1
47'

Ależ znakomita okazja do wyrównania! DOśrodkowanie z lewej strony od Davida Ferrero. Głową uderzył Gonzalo Melero, ale piłka nawet nie trafiła w światło okazji. A pozycję do strzału pomocnik miał wyborną.