Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Mariano Diaz.

8
6
4
87'

Ależ to była okazja! Bale dostał wyśmienite dośrodkowanie od Benzemy z prawej strony. Walijczyk uderzył głową nad bramką Oblaka.

16
8
9
13
14
84'

Real. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Dani Ceballos.

13
8
2
2
2
80'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Thomas Partey za faul na Kroosie.

Atletico Madryt
46
29
9
11
11
80'

Kalinić odebrał piłkę na połowie Realu. Atletico rozgrywało atak, ale został przerwany na lewej stronie.

7
4
1
2
1
77'

Szansa Atletico z rzutu wolnego! Głową uderzał Rodrigo, ale niecelnie.

3
14
4
5
6
74'

Gol! Strzelił Gareth Bale. Asystował mu Luka Modrić.

Nieźle wyprowadzony atak przez piłkarzy Realu Madryt! Benzema zagrał do Modricia, a ten dostrzeł na lewej stronie Garetha Bale'a. Walijczyk przymierzył w okolice dalszego słupka. 3:1 dla Realu Madryt!

97
60
17
19
30
72'

Żółtą kartkę otrzymał Saul Niguez za faul na Reguilonie.

15
5
5
2
3
71'
3
10
5
4
5
69'

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Morata za faul na Ramosie.

19
8
6
4
5
67'

Atletico domaga się rzutu karnego. Alvaro Morata walczył o piłkę z Casemiro, ale padł na murawę.

6
6
6
2
9
66'

Żółtą kartkę otrzymał Luka Modrić za faul na Lucasie Hernandezie.

Real Madryt
8
6
3
6
15
64'

Gareth Bale przechwycił podanie Thomasa z rzutu wolnego. Walijczyk ruszył z kontrą, ale został zatrzymany na połowie rywali.

6
4
6
8
7
65'

Atletico. Schodzi: Angel Correa. Wchodzi: Rodrigo.

2
64'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Reguilon za faul na Griezmannie.

10
62'

Żółtą kartkę otrzymał Thomas Partey za faul na Reguilonie.

11
3
3
2
2
60'

Thomas Partey dośrodkował z lewej strony. Piłkę przejął Gimenez i mocno uderzył z woleja! Courtois broni, a Atletico będzie miało rzut rożny.

14
6
4
4
13
59'

Atletico. Schodzi: Thomas Lemar. Wchodzi: Vitolo.

2
4
7
4
2
59'

Dośrodkowanie Kroosa wybite przez Moratę.

5
3
8
4
6
58'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Hernandez za faul na Carvajalu.

12
6
4
5
7
57'

Real. Schodzi: Vinicius Junior. Wchodzi: Gareth Bale.

55'

Decyzja arbitra! Nie ma bramki, bo Morata był na spalonym. Napastnik przejął dalekie podanie i przelobował piłkę nad Courtois.

33
26
11
13
24
54'

Gol! Alvaro Morata trafił do siatki, ale arbiter konsultuje się z asystentami VAR.

18
9
13
10
11
52'

Atletico miało okazję do wyrównania! Piłka wycofana przed pole karne do Griezmanna, który uderzył obok słupka.

11
8
8
5
10
51'

Piłka wybita z pola karnego Atletico. Przejął ją Vazquez i mocno uderzył z woleja. Nieudana próba skrzydłowego.

7
3
4
2
2
50'

Pewny wśizg Ariasa na lewej stronie, gdzie dryblował Vinicius. Real będzie miał rzut rożny.

7
2
5
4
3
47'

Atletico już z okazją. Griezmann zagrał na lewą stronę do Moraty. Hiszpan fatalnie przestrzelił.

7
6
3
2
7
46'

Wracamy na drugą połowę! Przy piłce zawodnicy Atletico.

3
45+2'

Kroos dogrywał w pole karne z rzutu wolnego. Do strzału składał się Benzema, ale w ostatniej chwili piłkę zgarnął mu rywal.

8
8
6
7
6
45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

8
9
5
4
3
45'

Morata rozegrał piłkę z Correą. Pomocnik Atleti zatrzymany na linii autu bramkowego przez Varane'a.

8
3
1
1
2
43'

Gol! Strzelił Sergio Ramos.

Kapitan Realu pewnie wykorzystał rzut karny! Ramos uderzył w okolice słupka i Los Blancos znowu na prowadzeniu!

Real Madryt
64
46
12
22
32
42'

Arbiter podtrzymał swoją decyzję. Rzut karny wykorzysta Sergio Ramos.

33
17
6
9
17
41'

Sędzia posiłkuje się systemem VAR. Kotrowersje budzi to, gdzie zaczął się faul Gimeneza na Viniciusie.

14
7
7
6
8
40'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Maria Gimenez za faul na Viniciusie.

13
8
1
6
9
40'

Będzie rzut karny! Viunicius faulowany na lewej stronie pola karnego przez Jose Marię Gimeneza.

25
16
9
10
14
39'

Grę wznowi Courtois po nieudanym zagraniu Atletico na prawą stronę boiska.

4
4
2
3
37'

Carvajal zagrał z prawej strony przed pole karne do Kroosa. Niemiec uderzył płasko od razu. Piłka zmierzała w okolice słupka, ale Oblak bez większych problemów obronił.

6
5
2
6
4
35'

Real od kilku minut rozgrywał piłkę na połowie Atletico. W końcu przejął Griezmann, ale atak Rojiblancos został szybko zatrzymany przez Courtois.

10
4
1
3
2
32'

Szansa Griezmanna z rzutu rożnego. Francuz nieczysto trafił w piłkę.

3
4
6
1
1
30'

Vinicius kolejny raz uciekł na lewej stronie. Tym razem Brazylijczyka zatrzymał Diego Godin.

3
3
3
5
9
29'

Dośrodkowanie w pole karne z rzutu wolnego na połowie boiska. Piłka wycofana do Correi, a ten uderzył z woleja nad bramką.

4
4
2
1
28'

Casemiro odebrał Griezmannowi piłkę na połowie boiska i już ruszał z groźną kontrą. Sędzia przerwał grę, Brazylijczyk faulował Francuza.

4
2
4
3
8
25'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Angel Correa.

38
26
12
18
38
25'

Griezmann trafił do siatki! Francuz urwał się po podanie Angela Correi. Sędzia sprawdza gola.

21
14
13
9
24
24'

Żółtą kartkę otrzymał Antoine Griezmann za faul.

1
1
2
5
5
22'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Vazquez za faul.

5
3
4
4
6
22'

Królewscy w natarciu! Dobry rajd Viniciusa na lewej stronie, ale nieudane dośrodkowanie wybite przez Thomasa. Piłkę próbował przechwycić Vazquez, ale się nie udało.

13
9
6
5
6
20'

Kolejna dobra okazja Realu! Vinicius Junior zagrał z lewej strony do Vazqueza. Hiszpan dostał piłkę już w polu karnym i postanowił uderzyć od razu z woleja. Strzelił nieczysto i nad bramką.

8
6
4
3
6
19'

Morata złapany na spalonym.

5
5
2
3
4
16'

Gol! Strzelił Casemiro. Asystował mu Sergio Ramos.

Do trzech razy sztuka! Trzeci rzut rożny dla Realu i gol. Ramos zagrał głową do Casemiro, a Brazylijczyk złożył się do "nożyc" i efektownie wyprowadził Los Blancos na prowadzenie!

69
37
13
19
27
15'

Dwa nieudane dla Realu rzuty rożne. Pierwszy szybko wybity przez obrońców, przy drugim doszło do faulu i będzie jeszcze trzeci korner.

4
5
2
1
14'

Benzema niecelnie podawał do Vazqueza, który zdążył już wbiec w pole karne. Sytuację uratował Carvajal, który na prawym skrzydle wywalczył rzut rożny.

5
5
3
1
4
13'

Vinicius faulował przed polem karnym Atletico Angela Correę.

2
1
4
7
11'

I odpowiedź Realu. Dośrodkowanie Daniego Carvajala na lewą stronę pola karnego. Stamtąd niecelnie głową uderzył Modrić.

5
3
2
2
3
10'

Thomas Partey mocno zagroził bramce Realu. Pomocnik urwał się na lewej stronie pola karnego po otrzymaniu podania od Griezmanna. 25-latek pomylił się i uderzył obok bramki.

5
1
2
2
1
9'

Griezmann złapany na spalonym.

3
5
1
2
3
9'

Luka Modrić złapany w "kleszcze" przez trzech rywali zaraz po wejściu na połowę Atletico. Inicjatywa znowu po stronie Rojiblancos.

1
2
3
2
3
7'

Reguilon dzięki pomocy medyków zdołał wstać z murawy. Hiszpan będzie kontynuował grę.

3
3
1
3
5'

Sergio Reguilon ucierpiał próbując przechwycić podanie Sangtiago Ariasa. Obrońca Realu leży na murawie.

3
5
4
5
3
4'

Piłkę na własnej połowie przejęli gracze Realu. Teraz przed nimi trudne zadanie przejścia w okolice bramki Jana Oblaka.

4
1
1
2
3'

Antoine Griezmann uderzył z lewej strony pola karnego. Strzał Francuza zatrzymał się na bocznej siatce.

2
2
3
1
2
2'

Kontra gospodarzy zatrzymana na prawej stronie. Ci wciąż są przy piłce i konstruują kolejny atak.

3
1
1
1
1'

Strata Lucasa Vazqueza i Altetico ruszyło z kontrą.