1:2
Zakończony
Girona FC
90+5'

Courtois mógł strzelić głową. Belg uderzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale pomylił się o centymetry!

53
41
13
6
13
90+3'

Real ofiarnie rzucił się do ataku. Bale złapany na spalonym.

24
26
5
3
7
90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

14
6
3
4
6
90'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Sergio Ramos. Kapitan Realu kopnął Alcalę podczas próby uderzenia przewrotką.

Real Madryt
91
62
6
4
11
86'

Okazja Bale'a. Ale na posterunku Bono. Girona wciąż prowadzi.

17
11
3
4
5
85'

Real ciągle przy piłce, ale bez konkretów. Poza kilkoma szarpnięciami Viniciusa, Bono nie ma czego się obawiać.

7
7
3
3
5
77'

Niezły drybling Viniciusa. Nastolatek zszedł z piłką do środka i oddał niecelny strzał nad bramką Bono.

9
7
7
6
4
75'

Gol! Strzelił Portu.

Szok w Madrycie! Anthony Lozano uderzył z lewej strony pol karnego na daslzy słupek. Courtouis wybił piłkę wprost pod nogi Portu. Napastnik Girony uderza głową i trafia na 2:1.

16
74'

Real. Schodzi: Dani Ceballos. Wchodzi: Mariano Diaz.

5
3
6
8
3
71'

Girona dalej straszy! Portu huknął z prawej strony pola karnego w słupek!

37
21
9
8
15
70'

Granella poniosła ułańska fantazja. Pomocnik Girony uderzył z połowy boiska, ale nad bramką.

7
6
5
3
5
68'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego. Piłka wybita i trafia pod nogi Viniciusa. Brazylijczyk tym razem uderzył niecelnie.

11
10
4
5
3
66'

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Gareth Bale.

8
7
3
1
2
65'

Gol! Strzelił Cristhian Stuani.

Stuani pewnie uderzył z rzutu karnego w sam środek bramki.

63
44
8
7
9
64'

Girona w natarciu! Stuani z kilkue metrów uderzył głową. Piłka obiła słupek! Po chwili dobijał Douglas Luiz, ale Courtois ofiarnie broni. Sędzia przerywa grę. Sergio Ramos zagrał ręką i będzie rzut karny!

31
24
5
3
6
59'

Jak to nie wpadło?!Bardzo dobre dośrodkowanie z prawej strony. Anthony Lozano główkuje, ale na posterunku czuwał Courtois. Świetną okazję miał Aleix Garcia, wystarczyło celnie uderzyć na bramkę. Pomocnik koszmarnie przestrzelił z kilku metrów.

13
6
7
5
8
58'

Real. Schodzi: Lucas Vazquez. Wchodzi: Vinicius Junior.

56'

Odriozola zagrał do Vazqueza. Skrzydłowy dośrodkował w pole karne, ale zbyt głęboko i piłkę przechwycił Bono.

3
1
1
1
1
52'

Ależ okazja Benzemy! Napastnik oderwał się od obrońcy i dostał bardzo dobre podanie od Marco Asensio. Francuz uderzył głową, ale piłka trafiła w boczną siatkę!

13
7
3
2
2
51'

Błyskawiczne odegranie Benzemy do Vazqueza. Hiszpan stanął przed szansą, by wyjść na wolne pole, ale przytomnie tym razem zachowała się obrona Girony.

3
1
1
1
1
49'

Asensio zdecydował się na bezpośredni strzał z rzutu wolnego na prawej stronie boiska. Próbował dobić Benzema, ale nieudanie.

4
1
1
1
1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Anthony Lozano za faul na Odriozoli.

Anthony Lozano #19
Girona FC
3
1
1
46'

Real mocno zaczyna drugą odsłonę spotkania. Benzema zagrał na lewą stronę, a stamtąd huknął Marcelo. Brazylijczyk pomylił się o centymetry.

8
1
2
4
1
46'

Girona FC. Schodzi: Pere Pons. Wchodzi: Aleix Garcia.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Pere Pons #8
3
1
46'

Wracamy na drugą połowę. Teraz przy piłce goście z Girony.

2
1
1
1
46'

Girona FC. Schodzi: Pedro Porro. Wchodzi: Anthony Lozano.

Pedro Porro #24
3
1
45+3'

Sergio Ramos nieudanie wznowił grę z rzutu wolnego po faulu na Marcelo. Alcala zablokował Asensio. Hiszpan nie zdążył do piłki.

3
3
1
3
2
45'

Sędzia doliczył trzy minuty.

7
4
1
44'

Siatka w bramce GIrony zatrzepotała! Marcelo przejął podanie od Casemiro i mocno i pewnie uderzył w polu karnym. Trafienie nieuznane, bo obrońca był na spalonym.

10
11
1
3
5
41'

I przemówił Benzema. Francuz uderzył w polu karnym, Bono odbija!

8
6
1
3
5
40'

Mocna odpowiedź Girony, ale dalej bez trafienia! Z dystansu huknął Alex Granell, ale piłka przeleciała obok słupka!

9
3
1
2
4
40'

Marcelo zagroził bramce Bono. Brazylijczyk zszedł z piłką do środka i celował w okienko bramki. Tym razem się nie udało.

4
4
2
36'

Groźne starcie w polu karnym Realu. W pojedynku z Varane'em uciepiał Pere Pons.

6
2
2
1
2
35'

Wdarło się trochę chaosu w ostatnich minutach. Girona próbuje się odegrać, ale nie ma zbyt wielu argumentów. A Królewscy zwolnili po wyjściu na prowadzenie.

3
1
2
32'

Dośrodkowanie Odriozoli z prawej strony. Nie zdążył zamknąć go ani Benzema, ani Marcelo. Los Blancos nie wykorzystali świetnej okazji.

5
3
2
9
2
31'

Nerwowo w polu karnym Girony. Piłkarze Realu ciągle zagrażają, a obrońcy nerwowo wybijają piłkę na oślep.

5
3
1
1
27'

Niezłe rozegranie Marcelo z Asensio na lewej stronie. Hiszpan dośrodkował, ale na posterunku Alcala.

6
2
2
4
25'

Gol! Strzelił Casemiro. Asystował mu Toni Kroos.

Kolejne nieudane dośrodkowanie z rzutu rożnego. Bono piątkował piłkę, ale przejął ją niemiecki pomocnik. Dograł na głowę Casemiro, a Brazylijczyk pewnie uderzył głową. 1:0 dla Realu Madryt.

41
25
14
20
28
24'

Dośrodkowanie Kroosa. Uderzył Benzema, ale nie na tyle precyzyjnie, by zagrozić bramce Bono.

3
2
2
3
3
24'

Benzema znowu zablokowany. Tym razem Francuza uprzedził Pedro Alcala i dośrodkowanie Vazqueza wybite na rzut rożny.

4
5
1
2
2
21'

Teraz Asensio zszedł z lewej strony do środka i oddał płaski strzał. Bramkarz Girony broni bez problemu.

3
2
1
2
20'

I odpowiedź Los Blancos. Asensio zagrał do Daniego Ceballosa. Pomocnik mocno przestrzelił, Bono wznowi grę.

2
3
2
19'

Dobra kontra Girony. Stuani urwał się na prawej stronie, znalazł sobie trochę miejsca i groźnie uderzył zza pola karnego. Courtois broni!

4
5
2
17'

Kroos zagrał do Lucasa Vazqueza. Hiszpan sobie podbił piłkę i wyszedł przez Bono. Bramkarz wyszedł do strzelca i zatrzymał akcję.

5
1
1
2
3
14'

Pedro Porro zagrał na lewej stronie do Raula Garcii. Wahadłowy Girony próbował dośrodkować, ale został zablokowany przez rywala.

7
2
1
2
2
12'

Tym razem dośrodkowanie Kroosa z rzutu wolnego. Znowu lepsi okazali się obrońcy Girony.

3
1
4
11'

Centra Marcelo do Karima Benzemy. Wyżej od Francuza wyskoczyć Juanpe i wybił piłkę.

1
2
9'

Królewscy z trudem próbują dostać się pod bramkę Girony. Toni Kroos stracił piłkę, Girona próbowała rozegrać szybką kontrę, również bezskutecznie.

3
2
2
7'

Portu wyprzedził na lewej stronie Odriozolę. Zagranie do Stuaniego, który został zepchnięty z piłką poza boisko.

3
1
1
1
5'

Real szuka gry prostopadłymi podaniami na skrzydłach. Na prawej stronie do piłki nie zdążył Alvaro Odriozola. Udało się za to na przeciwnej flance Marco Asensio. Pomocnik został jednak szybko zepchnięty przez obrońcę.

3
3
1
1
3'

W tej akcji ucierpiał Courtois. Belg dostł piłką w nos. Bramkarz Realu jest opatrywany przez klubowych medyków.

1
1
4
3
2'

Podanie Pedro Porro do Cristhiana Stuaniego. Urugwajczyk urwał się Raphaelowi Varane'owi i oddał strzał na bramkę z prawej strony pola karnego. Thibaut Courtois broni, ale napastnik Girony był na spalonym.

2
1
1
1
1'

Real szybko stracił piłkę. Girona wyprowadza atak spod własnej bramki.