FC Barcelona
74' Gerard Pique 78' Clement Lenglet 85' Luis Suarez 85' Luis Suarez 86' Lionel Messi
Atletico Madryt
27' Thomas Partey 28' Diego Costa 28' Jose Maria Gimenez 29' Diego Godin 71' Saul Niguez
2:0

Koniec. Barcelona wygrała 2:0 i mistrzostwo Hiszpanii ma na wyciągnięcie ręki.

Atletico. Schodzi: Saul Niguez. Wchodzi: Juanfran.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Messi był w momencie podania na spalonym, sędzia w wozie VAR uznał, że jednak nie.

Gol! Strzelił Lionel Messi. Atletico na deskach! Kontra Barcelony, Messi wpadł z piłką w pole karne, zwlekał ze strzałem. W końcu uderzył, lekko, technicznie, przy słupku do bramki. 2:0!

Żółtą kartkę otrzymał Luis Suarez.

Gol! Strzelił Luis Suarez. Piłkę przed polem karnym otrzymał Suarez. Miał czas, aby przymierzyć. Strzał lewą nogą, piłka tuż przy słupku wpadła do bramki! 1:0!

Barcelona. Schodzi: Sergi Roberto. Wchodzi: Nelson Semedo.

Messi szukał gola, strzał Argentyńczyka z pola karnego został przyblokowany i piłkę pewnie złapał Oblak.

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Clement Lenglet.

Barcelona pod bramką Atletico, ale akcjom lidera wciąż brakuje dynamiki.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego z lewej strony Griezmanna, Jimenez głową uderzył niecelnie. To powinien być gol!

Żółtą kartkę za brzydkie odzywki w kierunku bardzo wrażliwego sędziego otrzymał Gerard Pique.

Żółtą kartkę otrzymał Saul Niguez.

Strzelał Messi, Oblak obronił! Podobnie jak poprawkę Malcoma!

Griezmann uderzył z rzutu wolnego, Marc-Andre ter Stegen pewnie złapał piłkę.

Atletico zwalnia grę, kradnie kolejne sekundy i czeka na swoją jedną, jedyną okazję.

Uderzał Messi, Oblak miał problemy, Słoweniec na raty łapał strzał z ok. 17 metrów.

Kontra Barcelony, Messi do Suareza, w sytuacji sam na sam po raz kolejny górą Oblak!

Atletico. Schodzi: Filipe Luis. Wchodzi: Alvaro Morata.

Indywidualna akcja Messiego, który minął Koke. Strzał Argentyńczyka był w zasięgu rąk Oblaka.

Dogranie w polu karnym do Alby, który na metrowym spalonym.

Messi wycofał piłkę do Busquetsa, a ten z ok. 17 metrów uderzył wysoko ponad bramką Oblaka.

Barcelona szybciej rozgrywa piłkę, do ideału jednak wciąż daleka droga.

Atletico stara się oddalać grę od własnej bramki i długo rozgrywać swoje akcje na połowie Barcelony.

Rzut rożny dla Atletico. Dogrywał Griezmann, ale bez zagrożenia pod bramką Barcelony.

Wracamy do meczu!

Przerwa. Bez goli w Barcelonie. Atletico gra w dziesiątkę, po przerwie gospodarze powinni dopiąć swego.

Dogranie do Coiutinho, który zamykał akcję. Strzał głową obronił Oblak,

Sędzia doliczył 3 minuty.

Płaski strzał z ok. 15 metrów oddał Messi, piłkę pewnie złapał Oblak.

Coraz bliżej przerwy. Barcelona gra w przewadze, ale gra dość wolno i Atletico spokojnie rozbija ataki gospodarzy.

Błąd obrony Atletico, ale gościom udało się przerwać akcję i wybić piłkę. Godin tak podawał do Oblaka, że piłkę przejął Suarez.

Barcelona długo rozgrywa piłkę na połowie Ateltico, gospodarze chcą uśpić rywala.

Atletico. Schodzi: Santiago Arias. Wchodzi: Angel Correa.

Już wiemy co powiedział Diego Costa sędziemu. Obraził matkę arbitra.

Atletico wyprowadziło kontrę, Thomas Partey nie miał do kogo zagrać, ale przewrócił się.

Żółtą kartkę również otrzymał Diego Godin.

Ależ bezsensowne zachowanie Costy, które sędziemu z kilku centymetrów powiedział kilka "komplementów". Reakcja była natychmiastowa. Czerwona kartka i szybki prysznic.

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Jose Maria Gimenez.

Czerwoną kartkę za pyskówki otrzymał Diego Costa.

Powinno być 1:0! Z pola karnego uderzał Philippe Coutinho, kapitalnie w bramce zachował się Oblak!

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thomas Partey.

Ależ groźnie było pod bramką Barcelony. Do uderzenia składał się Saul Niguez, w ostatnim momencie piłkę z głowy zdjął mu Gerard Pique.

Messi uderzył ponad murem, piłka poszybowała ponad poprzeczką o dwa metry.

Będzie rzut wolny dla Barcelony z ok. 22 metrów. Idealna pozycja dla Messiego.

Już jesteśmy po drugiej stronie, płaski strzał z trudnej pozycji Griezmanna, bramkarz na posterunku.

Kolejne dogranie do Suareza, którego pierwszy strzał został zablokowany, a poprawka poszybowała ponad bramką.

Stara się odpowiedzieć Barcelonie Atletico. Goście pod polem karnym, ale bez okazji bramkowej.

Messi do Alby, ten w sytuacji sam na sam uderzył obok bramkarza, ale piłka trafiła w słupek!

Coutinho w pole karne do Suarez, Urugwajczyk nie zdołał opanować piłki i od bramki Oblak.

Dośrodkowanie z lewej strony, głową uderzał z pięciu metrów Costa, ale pomylił się o metr.

Atletico na połowie Barcelony. To zaskakujące, bo wydawało się, że to gospodarze od początku ruszą na rywala.

Gimenez znalazł się na połowie Barcelony, uderzył z bardzo daleka. Bardzo niecelnie.

Barcelona chciał ruszyć na Atletico. Jednak goście przejęli piłkę i to oni rozgrywają akcję.

Gramy!

Kto wygra mecz?

Mecz poprowadzi Jesus Gil.

Barcelona kroczy po mistrzostwo. Atletico, jeśli wygra, może zmniejszyć stratę do lidera do pięciu punktów. Jeśli przegra, wszystko będzie już jasne.