Sociedad. Schodzi: Juanmi. Wchodzi: Sandro Ramirez.

2
3
2
85'

Długi drybling Lionela Messiego. Argentyńczyk wali głową w mur. Znowu uprzedzili go rywale.

2
2
5
8
81'

Było blisko trzeciego gola dla Barcelony. Arturo Vidal zamykał dośrodkowanie Lionela Messiego, ale nie zdążył się odpowiednio złożyć do strzału.

7
4
8
79'

Popędzili Katalończycy na bramkę Realu Sociedad. Luis Suarez zagrał do Ivana Rakiticia, a Chorwat trafił w boczną siatkę.

2
2
2
2
4
76'

Luca Sangalli odważnie uderzył ze znacznego dystansu. Piłka przeleciała nad bramką.

5
2
4
1
76'

Niezła wrzutka Munoza, ale obrońcy Barcelony przytomnie wybili piłkę.

6
2
5
1
72'
komentarz

3
4
2
1
70'

Tym razem Luis Suarez wypuścił Messiego. Argentyńczyk walczył o piłkę, ale uprzedził go Geronimo Rulli. Bramkarz ucierpiał w starciu z rywalem, został trafiony kolanem w twarz, ale nie ucierpiał.

4
2
4
2
6
69'

Lionel Messi był blisko drugiej asysty. Argentyńczyk nieźle zagrał do Luisa Suareza, ale kolejny już raz uprzedził go bramkarz.

2
2
3
2
4
67'

Szybko wyprowadzony atak Dumy Katalonii. Ivan Rakitić zagrał prostopadle do Luisa Suareza, który dał się złapać na spalonym.

1
1
4
2
6
66'

Bramka Alby uznana. Barcelona prowadzi 2:1 z Realem Sociedad.

16
12
2
1
1
66'

Sędzia konsultuje się z asystentami VAR.

3
1
7
7
64'

Gol! Strzelił Jordi Alba. Asystował mu Lionel Messi.

Cios za cios! Messi zagrał do Alby, Hiszpan zszedł z lewej strony do środka i prawą nogą precyzyjnie uderzył. Piłka poszła na dalszy słupek, nie obronił jej Geronimo Rulli.

51
31
11
4
5
62'

Gol! Strzelił Juanmi. Asystował mu Mikel Merino.

Ależ to była akcja! Na wagę remisu z Barceloną. Rozegranie z autu, wycofanie do Merino, a ten prostopadle zagrał do Juanmiego. Pomocnik uciekł Gerardowi Pique i strzałem z pierwszej piłki pokonał bramkarza.

29
61'

Na razie bezbłędni obrońcy Realu Sociedad. Lionel Messi dryblował w polu karnym, schodził na lewą stronę i wtedy piłkę sprzed nóg sprzątnął mu Diego Llorente.

1
2
1
1
2
59'

Lionel Messi złapany na spalonym.

1
3
4
4
58'

Znowu Ousmane Dembele. Francuz dostał podanie od Arturo Vidala na lewej stronie pola karnego i technicznie uderzył z pierwszej piłki. Minimalnie niecelnie, obok dalszego słupka.

2
1
4
57'

Długo walczył Ousmane Dembele w polu karnym Realu Sociedad. Francuz przedarł się blisko bramki, próbował wywalczyć sobie pozycję do strzału, ale świetnie zachował się Mikel Merino. Pomocnik zablokował rywala i sprowokował go do faulu.

2
2
56'
54'
52'

Marc-Andre ter Stegen wygiął się jak struna. Strzał Rubena Pardo odbił się rykoszetem, ale nie zaskoczył Niemca.

6
5
1
50'

Nieudane dogranie na prawą stronę Williana  Jose. Napastnik dogrywał do Mikela  Oyarzabala. Pomocnik biegł, ile sił, ale nie zdążył.