Chievo Werona
46' Sergio Pellissier 51' Emanuele Giaccherini 63' Mattia Bani 68' Ivan Radovanović 76' Emanuele Giaccherini
Frosinone Calcio
10' Lorenzo Crisetig 49' Andrea Pinamonti 58' Marco Capuano 69' Camillo Ciano 75' Andrea Beghetto
1:0

Koniec! Chievo Werona sięga po pierwsze zwycięstwo w tym sezonie! Zespół Domenico Di Carlo pokonał 1:0 Frosinone.

Sędzia doliczył cztery minuty.

Frosinone Calcio. Schodzi: Raffaele Maiello. Wchodzi: Daniel Ciofani.

Niecelne zagranie obrońców Chievo i piłka trafiła do rywali. Campbell próbował uderzyć z lewej strony pola karnego, ale został zablokowany.

Rzut wolny dla Frosinone. Obrońcy Chievo wybili piłkę. Z dystsansu z woleja uderzył Ghiglione.

Chievo. Schodzi: Valter Birsa. Wchodzi: Sofian Kiyine.

Gol! Strzelił Emanuele Giaccherini.

Gol z rzutu wolnego. Sytuację wywalczył Stępiński, którego sfaulował Beghetto. Do piłki podszedł Giaccherini i precyzyjnym strzałem wyprowadza Chievo na prowadzenie!

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Beghetto za faul na wychodzącym na dobrą pozycję Stępińskim.

Depaoli dośrodkował z prawej strony. Będący w pobliżu Pellissier i Stępiński nie dopadli do piłki, choć byli blisko.

Żółtą kartkę otrzymał Camillo Ciano.

Chievo. Schodzi: Filip Dordević. Wchodzi: Mariusz Stępiński.

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Radovanović.

Ależ akcja Frosinone. Sorrentino obronił bezpośredni strzał Ciano z rzutu wolnego. Przewrotką próbował dobić Pinamonti, ale również bezskutecznie.

Żółtą kartkę otrzymał Mattia Bani za faul na Ciano przed własnym polem karnym. Obrońca przerwał dobrze zapowiadający się atak.

Czerwoną kartkę otrzymał Marco Capuano za spóźniony wślizg na granicy pola karnego. Poszkodowany Depaoli.

I wracają demony z pierwszej połowy. Ogrom niedokładności po obu stronach. Najpierw niecelne dogranie prostopadłe do Pellissiera. Chwilę później ten sam błąd popełnili piłkarze Frosinone.

Korner dla Frosinone. Podanie wybite przez obrońców Chievo.

Frosinone stać na razie jedynie na strzały z dystansu. Niecelna próba Ciano.

Żółtą kartkę otrzymał Emanuele Giaccherini za spóźnioną interwencję przy odbiorze piłki.

Fakt warty odnotowania. Pierwszy celny strzał. Djordjević dostał podanie z prawej strony boiska i oddał strzał z piewszej piłki. Bramkarz Frosinone broni.

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Pinamonti za faul na Tomoviciu na połowie boiska.

Salamon chce upolować Pellissiera. Polak znowu zaczyna połowę spotkania od faulu na kapitanie Chievo.

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Pellissier za faul na Crisetigu na połowie Frosinone.

Wracamy na drugą połowę.

Nieudany atak Frosinone i arbiter zaprasza piłkarzy na przerwę. Po pierwszej połowie mamy bezbramkowy remis i ANI JEDNEGO celnego strzału.

Chievo. Schodzi: Federico Barba. Wchodzi: Nenad Tomović.

Trzy dodatkowe minuty wątpliwej przyjemności - tak zarządził arbiter.

Tym razem przyjezdni pokusili się o strzał rozpaczy. Z ponad 30 metrów uderzył Salamon.

Gra znowu toczy się w okolicach połowy boiska. Nikt nie potrafi wypracować sobie przewagi. Mało który atak dochodzi do skutku. Teraz centra zawodnika Frosinone z lewej strony wybita przez gospodarzy.

Atak Frosinone. Ciano dograł do nikogo na prawą stronę. Akcję próbował ratować Chibsah, ale uprzedził go rywal. I jedziemy w drugą stronę...

Wciąż bez chociażby jednego celnego strzału. Czy doczekamy się w końcu celnej próby w tej połowie?

Kolejna desperacka próba. Tym razem o strzał z dystansu pokusił się Radovanović. Sportiello dalej bezrobotny.

Strata obrońcy Frosinone i Chievo konstruuje atak.

Sergio Pellissier wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i trafił do bramki! Sędzia postanowił jednak wykorzystać system VAR. Po konsultacji z arbitrami anulował trafienie. Powód: napastnik faulował rywala przy strzale.

Beghetto miał dużo miejsca przed polem karnym. Zdecydował się na bardzo mocne dośrodkowanie, którego nie zdołał przyjąć żaden z kolegów.

Szarża z lewej strony zakończona podaniem do Djordjevicia. Napastnik dostał podanie za plecy i nie miał jak przyjąć i oddać strzał.

Rzut wolny dla Chievo z lewej strony boiska. Rossettini nie poradził sobie z piłką i Frosinone zażegnało zagrożenie z własnego pola karnego.

Bardzo odważna, ale i dość desperacka próba Pellissiera. Kapitan Chievo uderzył z ok. 30 metrów, niecelnie.

Jak dotąd jesteśmy świadkami typowego meczu walki. Wprawdzie w statystyce strzałów przeważa Chievo (3 uderzenia), ale bramkarz Frosinone ani razu nie musiał interweniować. Przyjezdni na razie nie postraszyli ani razu.

Prostopadłe podanie do Djordjevicia w pole karne. Snajper Chievo uderzył od razu z woleja, ale bardzo niecelnie.

Żółtą kartkę otrzymał Lorenzo Crisetig za faul na Hetemaju na połowie boiska.

Za ciosem poszedł Pellissier. Napastnik Chievo uderzał z woleja, piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny. Werończycy nie zagrozili ze stałego fragmentu gry.

Dobre podanie do Depaolego. Defensora Chievo próbował dośrodkować w pole karne, ale dogranie zablokowane przez obrońców Frosinone.

Na razie żadna drużyna nie umie wywalczyć przewagi. Bardzo wyrównane pierwsze minuty, ale to nie jest porywające widowisko.

Kolejny piłkarz Chievo na murawie. Fabio Depaoli potrzebował jednak mniej czasu, by wrócić do gry.

Doświadczony napastnik opatrzony przez medyków. Nakleili plaster na jego rozcięty łuk brwiowy.

Do Pellissiera podbiegli medycy.

Bartosz Salamon faulował Pellissiera. Kapitan Chievo nie może podnieść się z boiska od razu.

Grają! Przy piłce ekipa Frosinone.

Czy Chievo pokona Frosinone?

Spotkanie poprowadzi Gianluca Rocchi.

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 19. kolejki Serie A między Chievo Werona a Frosinone Calcio. Pierwszy gwizdek o godzinie 15:00.