Peru. Schodzi: Raul Ruidiaz. Wchodzi: Sergio Pena.

2
4
85'

Gol! Strzelił Nico Schulz.

Jednak Niemcy! Fatalne zagranie głową lewego obrońcy Peru. Schulz nieczysto trafia w piłkę, ale ta prześlizgnęła się pod brzuchem bramkarza i wturlała do siatki.

20
10
11
15
19
84'

Niemcy. Schodzi: Ilkay Gundogan. Wchodzi: Thomas Mueller.

82'

Oh! Tuż nad poprzeczką z 18 metrów huknął Julian Draxler.

3
1
2
79'

Kehrer dośrodkował spod linii końcowej, zawahał się w bramce Pedro Gallese, ale defensywa spisała się na medal.

4
1
1
2
76'

Peru. Schodzi: Yoshimar Yotun. Wchodzi: Horacio Calcaterra.

Horacio Calcaterra #14
6
3
1
1
4
74'

Olbrzymie zamieszanie przed bramką Peru. W ekwilibrystycznej pozycji strzelał Petersen, ale chybił celu o dobry metr.

3
2
1
4
73'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Advincula. Faul 30 metrów przed własną bramką.

3
2
1
1
2
72'

Niemcy. Schodzi: Matthias Ginter. Wchodzi: Thilo Kehrer.

70'

Niemcy. Schodzi: Julian Brandt. Wchodzi: Nils Petersen.

68'

Chyba pierwsza w drugiej połowie skąłdna akcja gospodarzy. Brandt popełnia jednak prosty błąd w przyjęciu.

2
3
3
67'

Peru. Schodzi: Edison Flores. Wchodzi: Marcos Lopez Lanfranco.

Marcos Lopez Lanfranco #2
4
1
2
63'

Peru w ataku. Chyba wszyscy są zaskoczeni.

4
2
60'

Goście poczynają sobie lepiej, co wzbudza niezadowolenie wśród niemieckich fanów. Przed momentem tuż przy lewym słupku z dystansu uderzył Raul Ruidiaz, ale Marc-Andre ter Stegen zatrzymał piłkę.

5
1
3
58'

Peru blisko, coraz bliżej! Advincula kapitalnie podaje do Farfana, a ten marnuje wyborną szansę.

2
1
1
2
55'

Kontra Niemców zakończona zmarnowaną "setką" Wernera. Snajper uderzył zewnętrzną częścią stopy, ale przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

2
1
1
4
53'

Ależ blisko! Strzał głową odbija ter Stegen, a dobitka Farfana trafia w nogi leżącego bramkarza.

3
3
1
2
2
52'

Advincula w ofensywnym wypadzie prawą stroną boiska... tym razem zatrzymany przez Schulza.

2
1
3
48'

Powinno być 2:1 dla przyjezdnych! Podanie na 5. metr, gdzie fatalnie, nad poprzeczką uderza Cueva.

3
1
2
4
46'

Zaczynamy II połowę.

6
2
1
1
2
46'

Niemcy. Schodzi: Marco Reus. Wchodzi: Julian Draxler.

7
2
1
1
1
46'
44'

Chytra, półgórna piłka w kierunku wbiegajacego za linię obrony Brandta. Gallese jest dziś w gazie, czujnie wybiegł z bramki na 14. metr i uprzedził niemieckiego skrzydłowego.

2
1
2
1
6
41'

Kąśliwy strzał z 20 metrów oddał Yoshimar Yotun, ale ter Stegen był na posterunku.

6
2
5
39'

Kolejna kapitalna okazja Niemców i ponownie nie do przejścia jest Pedro GalleseIlkay Gundogan trafia w nogi bramkarza Peru.

3
2
4
1
4
38'

Strzał Schulza odbił się rykoszetem od nogi rywala, co ułatwiło interwencję golkiperowi.

4
4
1
2
36'

Ponownie Werner! Tym razem o ofsajdzie mowy być nie mogło, ale soczysty strzał napastnika odbija bramkarz.

5
5
3
1
4
34'

Timo Werner nie myli się w sytuacji sam na sam, ale szybka decyzja sędziów o spalonym kończy radość napastnika. Nadal remis w Sinsheim.

7
1
2
2
2
31'

Popędził prawą flanką Luis Advincula, ale nie udało mu się wywalczyć choćby rzutu rożnego.

3
1
2
5
30'

Podoba nam się gra Peruwiańczyków. To z jaką łatwością zdobywają teren podaniami przez środek, a przecież Niemcy pomocników mają na światowym poziomie.

5
1
1
1
3
28'

Ofiarna interwencja Boatenga ratuje gospodarzy przed "setką" dla Peru. Świetną, prostopadłą piłkę z głębi pola zagrał Cueva.

10
6
4
4
8
25'

Gol! Strzelił Julian Brandt. Asystował mu Toni Kroos.

Błyskawiczna riposta! Tym razem Niemcy zaatakowali z jeszcze większą zaciętością, odbierajac piłkę na wysokości pola karnego Peru. Kroos "na raty" do Brandta, a ten podcinką strzela na 1-1.

35
22
15
22
34
22'

Gol! Strzelił Luis Advincula. Asystował mu Christian Cueva.

Niemcy zastosowali wysoki pressing, ale Peru wyszło z niego wręcz wspaniale! Podanie na prawą stronę do podłączającego się skrzydłem obrońcy. Ten wpadł w pole karne i huknął przy bliższym słupku.

43
28
16
13
11
20'

Jak oni to zmarnowali?! Przechwyt gospodarzy tuż przed polem karnym rywala. Werner wykłąda piłkę Reusowi niemal do pustej bramki, ale ten fatalnie pudłuje.

4
7
3
1
2
17'

Prostopadłe podanie do Wernera... zbyt mocne i od bramki zacznie Peru.

4
1
4
16'

Długie podanie Trauco na wolne pole w kierunku Ruidiaza. Napastnik Peru bardzo się starał, ale jednak piłki nie dogonił.

4
1
1
2
4
13'

Świetna okazja po stałym fragmencie! Dośrodkowanie z kornera Kroosa trafia do pozostawionego samemu sobie Gintera. Uderzenie głową zatrzymuje jednak Pedro Gallese!

5
3
1
3
4
10'

Peruwiańczycy przetrwali pierwsze minuty niemieckiej dominacji i teraz to oni atakują.

7
4
3
2
5
7'

Jefferson Farfan zbiegł do linii końcowej, ale wyraźnie przeciągnął dośrodkowanie.

3
3
3
2
3
5'

Christian Cueva ruszył na przebój środkiem pola karnego gospodarzy. Próbę zagrania widowiskowej "klepki" dobrze przeczytała niemiecka obrona.

3
2
2
2'

Niemcy od razu ruszyli na rywala. Gundogan prostopadłą piłką obsłużył Reusa, ale ten przegrywa pojedynek oko w oko z bramkarzem.

9
4
3
1
4
20:08

Piłkarze już na boisku. Lada chwila zaczynamy.

5
2
20:08

Spotkanie poprowadzi Robert Schoergenhofer (Austria).

5
2
18:39

Pierwotnie mecz miano rozegrać we Frankfurcie, ale w ostatniej chwili przeniesiono go do Sinsheim. Według dziennikarzy, federacja obawiała się ataku chuliganów Eintrachtu.

4
1
2
18:39

Serdecznie wszystkich witamy i zapraszamy na towarzyski mecz pomiędzy Niemcami i Peru.