5
4
84'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Leonardo Spinazzola.

Nie utrzymali korzystnego wyniku podopieczni Waltera Mazzarriego. Jest wyrównanie w derbach. Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła najwyżej wyskoczył Cristiano Ronaldo i w swoim stylu główkował do bramki przeciwnika.

92
39
16
15
27
82'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Bernardeschi za faul na Daniele Basellim.

2
3
1
7
4
81'

Piękna akcja zakończona koszmarnym uderzeniem Andrei Belottiego. Piłka uciekła napastnikowi Torino w zupełnie inne miejsce niż to, gdzie stoi bramka Wojciecha Szczęsnego.

2
1
2
3
4
79'

Torino. Schodzi: Sasa Lukić. Wchodzi: Ola Aina.

8
1
1
1
1
78'
77'

Salvatore Sirigu złapał piłkę po celnym uderzeniu Moise Keana. Młodzian próbował zaskoczyć doświadczonego bramkarza strzałem po ziemi zza szesnastki.

7
3
1
1
1
76'

Denerwuje się publiczność na Allianz Stadium. Tylko sektor gości rozśpiewany i próbuje dodać otuchy swoich zawodnikom.

2
4
3
2
1
74'

Zbyt głęboka wrzutka Joao Cancelo. Nawet jego rodak Cristiano Ronaldo nie miałby szans na doskoczenie do piłki i oddanie strzału.

1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Leonardo Bonucci.

Czas ucieka Juventusowi. Z kolei Torino stara się jak najdłużej utrzymywać w posiadaniu piłki. Przed momentem Andrea Belotti sprowokował Leonardo Bonucciego do faulu blisko pola karnego Bianconerich.

5
1
1
2
70'
68'

Żółtą kartkę otrzymał Sasa Lukić za faul na Joao Cancelo.

3
2
1
1
3
66'

Coraz mniej czasu pozostało Juventusowi.

2
1
64'

Rozpędził się Cristiano Ronaldo. Po jego wstrzeleniu z trudem wybronili się podopieczni Waltera Mazzarriego.

4
2
1
2
61'

Piłka w posiadaniu Bianconerich. Przeprowadzona przez nich akcja zakończyła się strzałem Leonardo Spinazzoli zza pola karnego tuż obok bramki Salvatore Sirigu. Było gorąco!

2
57'

Leonardo Bonucci oraz Sasa Lukić skoczyli sobie do gardeł na połowie Juventusu. Sędzia musiał temperować prowokujących się zawodników.

1
1
3
1
8
56'

Salvatore Sirigu sprzątnął piłkę po dośrodkowaniu Juana Cuadrado z prawego skrzydła w pole karne Torino.

1
1
1
3
54'

Bardzo podobna sytuacja po przeciwnej stronie boiska. Ponownie korner i znów strzał głową ponad poprzeczką. Nie udało się Cristiano Ronaldo trafić w bramkę Torino.

4
3
2
1
2
53'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Bremer główkował wyraźnie ponad bramką Wojciecha Szczęsnego.

2
1
2
1
4
52'

Tym razem gwizdek sędziego po faulu na Cristianie Ansaldim. Po rzucie wolnym akcja Granaty zakończona niecelnym dośrodkowaniem Lorenzo De Silvestriego.

2
1
1
2
3
49'

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Rincon za faul na Leonardo Spinazzoli.

2
3
4
3
4
47'

Na nowo rozgorzała walka o panowanie w Turynie. Premierowa akcja Leonardo Spinazzoli nie była niebezpieczna dla Salvatore Sirigu, ponad którego bramką przeleciała piłka.

2
1
2
46'

Druga połowa.

3
2
1
20:22

W drugiej połowie Juventus musi ruszyć do ataku.

4
45'

Wojciech Szczęsny interweniował na przedpolu po dośrodkowaniu. Pewny chwyt bramkarza Juventusu.

11
5
1
4
1
41'

Cristianowi Ansaldiemu nie udało się rozegrać dobrego ataku z Alejandro Berenguerem, ale jeszcze odzyskał futbolówkę i huknął zza pola karnego ponad bramką Wojciecha Szczęsnego.

3
2
2
2
4
40'

Torino blisko zejścia do szatni z korzystnym rezultatem. Podopieczni Waltera Mazzarriego stłoczyli się w jedenastu albo w polu karnym, albo na jego obrzeżach.

2
2
1
2
4
36'

Kolejne uderzenie Cristiano Ronaldo. Tym razem tylko ostrzegawcze dla Salvatore Sirigu, który nie miał prawa mieć problemu z sunącą po murawie piłką.

7
2
1
1
7
35'

Sasa Lukić aktywny również we własnym polu karnym, gdzie wybił piłkę po płaskim dośrodkowaniu Leonardo Spinazzoli.

2
3
1
2
3
34'

Żółtą kartkę otrzymał Blaise Matuidi za faul na Alejandro Berenguerze.

3
2
1
3
3
30'

Podopieczni Waltera Mazzarriego ostudzili impet faworyta. Ich kibice zachwyceni na trybunach Allianz Stadium.

3
3
1
3
2
27'

Sasa Lukić jako pierwszy trafił do bramki.

5
4
1
3
5
25'

Po stracie Cristiana Ansaldiego dwa uderzenia w przeciwnika oddał Moise Kean. Niewiele czasu minęło i pokonać Salvatore Sirigu próbował Cristiano Ronaldo, jednak ten z kolei chybił.

3
3
1
3
5
24'

Krąży piłka między zawodnikami Juventusu. Rzucili się gospodarze na przeciwnika, ale nie potrafią wyrównać. Przed momentem zakotłowało się po płaskim dośrodkowaniu Federico Bernardeschiego.

4
21'

Ruszyli do przodu Bianconeri i chcą ekspresowo wyrównać. Potężne uderzenie z dystansu Cristiano Ronaldo nieznacznie obok bramki Salvatore Sirigu.

3
3
2
2
3
19'

Szybko chcieli odpowiedzieć podopieczni Massimiliano Allegriego. Potężne uderzenie osamotnionego w polu karnym Blaise'a Matuidiego w Salvatore Sirigu.

1
2
6
1
2
18'

Gol! Strzelił Sasa Lukić.

Koszmarny błąd Juventusu i Byki są na prowadzeniu! Fatalnie zachował się we własnym polu karnym Miralem Pjanić po wrzucie z autu. Do Bośniaka dobiegł Sasa Lukić, zabrał mu piłkę, po czym pokonał Wojciecha Szczęsnego technicznym udereniem. Nie będzie czystego konta reprezentanta Polski, rozdrażnieni Bianconeri.

37
21
25
29
38
15'

W ostatnim momencie interweniował Armando Izzo po podaniu Moise Keana w kierunku Cristiano Ronaldo. Druga akcja napastników Juventusu, która mogła być bardzo szkodliwa dla Toro.

2
1
1
3
14'

Wojciech Szczęsny interweniował po uderzeniu Andrei Belottiego z kilkunastu metrów. Kapitan Torino dostał podanie na wolne pole od Alejandro Berenguera. Pierwszy egzamin zdany przez reprezentanta Polski.

8
3
2
3
11'

Błąd Giorgio Chielliniego po dośrodkowaniu Lorenzo De Silvestriego. Nie spodziewał się Andrea Belotti, że trafi do niego piłka i ledwo dziobnął ją w kierunku bramki Wojciecha Szczęsnego.

3
4
3
1
3
10'

Było kilka minut przewagi Juventusu. Przyparci do muru podopieczni Waltera Mazzarriego poradzili sobie z atakami faworyta. W jednej sytuacji na przedpolu interweniował Salvatore Sirigu.

2
2
2
1
2
7'

Bardzo długa akcja Juventusu zakończona dośrodkowaniem Juana Cuadrado z prawego skrzydła na nogę defensora. Niewiele później strzał Federico Bernardeschiego z dystansu ponad bramką Salvatore Sirigu.

4
4
4
2
5
5'

Moise Kean wpadł w pole karne gości. Po jego podaniu w kierunku Cristiano Ronaldo interweniował Lorenzo De Silvestri. Wcześniej łatwo został ograny przez nastolatka Bremer.

4
3
4
1
3
3'

Twarda walka w centrum boiska. Torino FC nie cofa się na własną połowę, a chce postraszyć hegemona nawet na jego części boiska.

5
1
1
1
2'

Drużyny w tradycyjnych strojach. Bianconeri, czyli biało-czarni, a także Granata, czyli bordowi, dziś z białymi akcentami.