Juventus Turyn
34' Blaise Matuidi 71' Leonardo Bonucci 82' Federico Bernardeschi 84' Cristiano Ronaldo
Torino FC
18' Sasa Lukić 49' Tomas Rincon 68' Sasa Lukić 90+3' Bremer
1:1

Bezkrólewie po derbach Turynu.

Żółtą kartkę otrzymał Bremer za faul na Moise Keanie.

Doliczone pięć minut.

Torino. Schodzi: Lorenzo De Silvestri. Wchodzi: Simone Zaza.

Cristiano Ronaldo dopadł przeciwnika.

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Leonardo Spinazzola.

Nie utrzymali korzystnego wyniku podopieczni Waltera Mazzarriego. Jest wyrównanie w derbach. Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła najwyżej wyskoczył Cristiano Ronaldo i w swoim stylu główkował do bramki przeciwnika.

Żółtą kartkę otrzymał Federico Bernardeschi za faul na Daniele Basellim.

Piękna akcja zakończona koszmarnym uderzeniem Andrei Belottiego. Piłka uciekła napastnikowi Torino w zupełnie inne miejsce niż to, gdzie stoi bramka Wojciecha Szczęsnego.

Torino. Schodzi: Sasa Lukić. Wchodzi: Ola Aina.

Juventus. Schodzi: Juan Cuadrado. Wchodzi: Matheus Pereira.

Salvatore Sirigu złapał piłkę po celnym uderzeniu Moise Keana. Młodzian próbował zaskoczyć doświadczonego bramkarza strzałem po ziemi zza szesnastki.

Denerwuje się publiczność na Allianz Stadium. Tylko sektor gości rozśpiewany i próbuje dodać otuchy swoich zawodnikom.

Zbyt głęboka wrzutka Joao Cancelo. Nawet jego rodak Cristiano Ronaldo nie miałby szans na doskoczenie do piłki i oddanie strzału.

Żółtą kartkę otrzymał Leonardo Bonucci.

Czas ucieka Juventusowi. Z kolei Torino stara się jak najdłużej utrzymywać w posiadaniu piłki. Przed momentem Andrea Belotti sprowokował Leonardo Bonucciego do faulu blisko pola karnego Bianconerich.

Żółtą kartkę otrzymał Sasa Lukić za faul na Joao Cancelo.

Coraz mniej czasu pozostało Juventusowi.

Rozpędził się Cristiano Ronaldo. Po jego wstrzeleniu z trudem wybronili się podopieczni Waltera Mazzarriego.

Piłka w posiadaniu Bianconerich. Przeprowadzona przez nich akcja zakończyła się strzałem Leonardo Spinazzoli zza pola karnego tuż obok bramki Salvatore Sirigu. Było gorąco!

Leonardo Bonucci oraz Sasa Lukić skoczyli sobie do gardeł na połowie Juventusu. Sędzia musiał temperować prowokujących się zawodników.

Salvatore Sirigu sprzątnął piłkę po dośrodkowaniu Juana Cuadrado z prawego skrzydła w pole karne Torino.

Bardzo podobna sytuacja po przeciwnej stronie boiska. Ponownie korner i znów strzał głową ponad poprzeczką. Nie udało się Cristiano Ronaldo trafić w bramkę Torino.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Bremer główkował wyraźnie ponad bramką Wojciecha Szczęsnego.

Tym razem gwizdek sędziego po faulu na Cristianie Ansaldim. Po rzucie wolnym akcja Granaty zakończona niecelnym dośrodkowaniem Lorenzo De Silvestriego.

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Rincon za faul na Leonardo Spinazzoli.

Na nowo rozgorzała walka o panowanie w Turynie. Premierowa akcja Leonardo Spinazzoli nie była niebezpieczna dla Salvatore Sirigu, ponad którego bramką przeleciała piłka.

Druga połowa.

W drugiej połowie Juventus musi ruszyć do ataku.

Czy Juventus wyrówna po przerwie?

Torino FC bliżej panowania w mieście. Juventus będzie atakować po przerwie.

Wojciech Szczęsny interweniował na przedpolu po dośrodkowaniu. Pewny chwyt bramkarza Juventusu.

Cristianowi Ansaldiemu nie udało się rozegrać dobrego ataku z Alejandro Berenguerem, ale jeszcze odzyskał futbolówkę i huknął zza pola karnego ponad bramką Wojciecha Szczęsnego.

Torino blisko zejścia do szatni z korzystnym rezultatem. Podopieczni Waltera Mazzarriego stłoczyli się w jedenastu albo w polu karnym, albo na jego obrzeżach.

Kolejne uderzenie Cristiano Ronaldo. Tym razem tylko ostrzegawcze dla Salvatore Sirigu, który nie miał prawa mieć problemu z sunącą po murawie piłką.

Sasa Lukić aktywny również we własnym polu karnym, gdzie wybił piłkę po płaskim dośrodkowaniu Leonardo Spinazzoli.

Żółtą kartkę otrzymał Blaise Matuidi za faul na Alejandro Berenguerze.

Podopieczni Waltera Mazzarriego ostudzili impet faworyta. Ich kibice zachwyceni na trybunach Allianz Stadium.

Sasa Lukić jako pierwszy trafił do bramki.

Po stracie Cristiana Ansaldiego dwa uderzenia w przeciwnika oddał Moise Kean. Niewiele czasu minęło i pokonać Salvatore Sirigu próbował Cristiano Ronaldo, jednak ten z kolei chybił.

Krąży piłka między zawodnikami Juventusu. Rzucili się gospodarze na przeciwnika, ale nie potrafią wyrównać. Przed momentem zakotłowało się po płaskim dośrodkowaniu Federico Bernardeschiego.

Ruszyli do przodu Bianconeri i chcą ekspresowo wyrównać. Potężne uderzenie z dystansu Cristiano Ronaldo nieznacznie obok bramki Salvatore Sirigu.

Szybko chcieli odpowiedzieć podopieczni Massimiliano Allegriego. Potężne uderzenie osamotnionego w polu karnym Blaise'a Matuidiego w Salvatore Sirigu.

Gol! Strzelił Sasa Lukić.

Koszmarny błąd Juventusu i Byki są na prowadzeniu! Fatalnie zachował się we własnym polu karnym Miralem Pjanić po wrzucie z autu. Do Bośniaka dobiegł Sasa Lukić, zabrał mu piłkę, po czym pokonał Wojciecha Szczęsnego technicznym udereniem. Nie będzie czystego konta reprezentanta Polski, rozdrażnieni Bianconeri.

W ostatnim momencie interweniował Armando Izzo po podaniu Moise Keana w kierunku Cristiano Ronaldo. Druga akcja napastników Juventusu, która mogła być bardzo szkodliwa dla Toro.

Wojciech Szczęsny interweniował po uderzeniu Andrei Belottiego z kilkunastu metrów. Kapitan Torino dostał podanie na wolne pole od Alejandro Berenguera. Pierwszy egzamin zdany przez reprezentanta Polski.

Błąd Giorgio Chielliniego po dośrodkowaniu Lorenzo De Silvestriego. Nie spodziewał się Andrea Belotti, że trafi do niego piłka i ledwo dziobnął ją w kierunku bramki Wojciecha Szczęsnego.

Było kilka minut przewagi Juventusu. Przyparci do muru podopieczni Waltera Mazzarriego poradzili sobie z atakami faworyta. W jednej sytuacji na przedpolu interweniował Salvatore Sirigu.

Bardzo długa akcja Juventusu zakończona dośrodkowaniem Juana Cuadrado z prawego skrzydła na nogę defensora. Niewiele później strzał Federico Bernardeschiego z dystansu ponad bramką Salvatore Sirigu.

Moise Kean wpadł w pole karne gości. Po jego podaniu w kierunku Cristiano Ronaldo interweniował Lorenzo De Silvestri. Wcześniej łatwo został ograny przez nastolatka Bremer.

Twarda walka w centrum boiska. Torino FC nie cofa się na własną połowę, a chce postraszyć hegemona nawet na jego części boiska.

Drużyny w tradycyjnych strojach. Bianconeri, czyli biało-czarni, a także Granata, czyli bordowi, dziś z białymi akcentami.

Od środka Juventus.

Ostatnie przygotowania do derbów.

Czy Juventus wygra derby z Torino FC?

Więcej o zbliżąjących się derbach!

Wybrańcy trenera Waltera Mazzarriego.

Juventus z Wojciechem Szczęsnym w bramce.

Sędzia: Daniele Orsato

Torino nie wygrało na stadionie Juventusu od 1995 roku. W rundzie jesiennej tego sezonu przegrało derby na Stadio Olimpico 0:1 wskutek gola Cristiano Ronaldo z rzutu karnego.

Torino FC ma jeszcze szansę nawet na awans do Ligi Mistrzów. Na razie podopieczni Waltera Mazzarriego są na szóstym miejscu w tabeli premiowanym występem w eliminacjach Ligi Europy.

Juventus ma już zapewnione mistrzostwo Włoch. Drużyna nie ma szans na żadne kolejne trofeum w sezonie. Już po zapewnieniu sobie scudetto zremisowała w derbach Italii 1:1 z Interem Mediolan.