1
2
1
90+1'

Szansa Glika! Po centrze z prawego skrzydła Polak strzelił głową tuż obok słupka.

3
4
4
2
3
90'

Jeszcze 3 minuty gry.

1
1
1
87'

Końcówka to już desperackie ataki gospodarzy.

1
1
85'

Fatalnie wykonany rzut wolny przez Tielemansa. Nadzieje gospodarzy powoli gasną.

2
1
82'

Szarża Costy! Piłka przechodzi przez Glika, ale jest asekuracja bramkarza. Diego Benaglio uprzedza hiszpańskiego napastnika.

1
1
1
1
1
78'

Nieudany strzał Sidibe z 18 metrów.

1
77'

Monaco. Schodzi: Samuel Grandsir. Wchodzi: Moussa Sylla.

wchodzi Wchodzi
Moussa Sylla #34
schodzi Schodzi
75'

Nieporadna gra gospodarzy. Kolejny raz potwierdza się, że Atletico to bardzo niewygodny rywal.

1
72'

Szybka akcja AS Monaco zakończona strzałem Mbouli z 17 metrów... łatwo zablokowanym.

1
1
70'

Atletico. Schodzi: Angel Correa. Wchodzi: Thomas Lemar.

2
3
2
2
3
69'
66'

Ponownie upadek Radamela Falcao w polu karnym Atletico. Kolumbijczyk dobrze się zastawił, a upadł dopiero jak osaczyli go trzej rywale. Nie ma gwizdka, ale napastnik Monaco musi uważac, bo jeszcze jedno "nurkowanie", a obejrzy drugą żółtą kartkę.

1
1
1
64'

Falcao pada w "szesnastce" gości, ale szkocki sędzia puszcza grę.

2
1
1
1
60'

Centra na dalszy słupek, gdzie akcję Atletico zamyka Lucas Hernandez. Strzał głową mija jednak bramkę w bezpiecznej odległości. Dobrze przeszkadzał Sidibe.

1
1
1
2
58'

Monaco. Schodzi: Nacer Chadli. Wchodzi: Jordi Mboula.

55'

Kilka minut bardzo twardej walki w środku boiska. AS Monaco póki co dalekie od wyrównania.

1
1
1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Djibril Sidibe. Kopnięty Costa.

2
1
50'

Dośrodkowanie Koke trafia do Costy. Płaski strzał obok nogi Benaglio wpada do sieci, ale jednak był ofsajd.

2
1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Maria Gimenez. Faulowany Tielemans.

1
1
1
1
1
47'

Obraz po przerwie podobny do tego z I połowy. Atakują Hiszpanie, gospodarze schowani gdzieś głęboko.

1
1
46'

Zaczynamy II połowę.

1
1
45+1'

Gol! Strzelił Jose Maria Gimenez. Asystował mu Koke.

Trafienie do szatni! Po centrze z kornera środkowy obrońca gości uderza w środek bramki, ale piłka po rękach Benaglio wpada pod poprzeczkę.

Asysta:
24
16
4
5
11
45'

Sędzia dorzucił 2 minuty.

1
45'

Ponownie Angel Correa z prawej strony pola karnego Monaco. Tym razem podanie kończy swój bieg na bocznej siatce.

1
43'

Correa wygrał walkę z Aholou, był już w polu karnym, ale zagranie przed bramkę ofiarnie przeciął Jemerson.

3
1
1
40'

Youri Tielemans poszukał gola strzałem z 22 metrów. Chwalimy za pomysł, ale za wykonanie już nie.

1
1
38'

Nieudany lob Koke, po którym piłka przeleciała nad bramką.

1
35'

Atletico stara się iść za ciosem, wykorzystując niemrawą grę gospodarzy. Antoine Griezmann z piłką przy linii końcowej boiska. Zagranie przed bramkę, ale Diego Benaglio wybija nogami.

2
2
1
1
31'

Gol! Strzelił Diego Costa. Asystował mu Antoine Griezmann.

Mamy remis. Dwa zagrania z pierwszej piłki i Hiszpan wykorzystuje sytuację sam na sam z bramkarzem.

25
17
9
8
9
29'

Świetna gra Glika na wyprzedzenie. Nasz obrońca odebrał piłkę Coście i oberwał w klatkę piersiową... faul.

5
3
2
1
2
28'

Przerwa w grze. Aholou oberwał w tył głowy i nie bardzo wie gdzie się znajduje. Konieczna pomoc medyków.

1
1
1
1
1
26'

Falcao strąca piłkę głową w kierunku Glika, ale Polak nie doszedł do strzału.

3
4
2
2
2
25'

Jean-Eudes Aholou groźnie uderzył z 18 metrów, piłka zmierzała do siatki tuż przy słupku, ale Jan Oblak zdołał sparować ją na rzut rożny.

1
23'

Correa urwał się prawą flanką, jest dogranie przed bramkę, ale tam ofiarnie przerywa to Kamil Glik. Polak od poczatku gra bardzo pewnie.

6
4
2
1
3
20'

Atletico przeważało, ale teraz musi odrabiać stratę.

2
2
2
1
2
18'

Gol! Strzelił Samuel Grandsir.

Prosty błąd Saula Nigueza, który źle przyjął piłkę na linii własnego pola karnego. Błyskawiczny przechwyt i dogranie przed bramkę. W chaosie dobrze odnalazłł się Samuel Grandsir.

33
19
13
6
9
17'

Griezmann dośrodkował z prawej strony boiska do Koke. Jest strzał głową, a raczej próba strzału, bo piłka poleciała hen hen wysoko.

1
15'

Radamel Falcao ponownie przesadził z pracą rekoma w walce o górną piłkę. Jose Maria Gimenez zwija się z bólu, sedzia widział faul, ale nie było groźby drugiej żółtej kartki.

1
12'

Zaskakująca bomba posłana z 30 metrów przez N'Dorama! Piłka "odchodząca" od bramki nieznacznie mija prawy słupek bramki Oblaka.

2
2
1
1
1
11'

Żółtą kartkę otrzymał Radamel Falcao. Uderzenie łokciem w walce o piłkę.

8'

Prostopadła piłka w pole karne gospodarzy posłana przez Griezmanna. Angel Correa powinien strzelać, ale przespał odpowiedni moment. Po chwili dobrze blokuje go Glik.

2
2
2
2
1
6'

Zgubili krycie gospodarze! Antoine Griezmann podał za plecy obrońców, wypracowując koledze znakomitą okazję. Diego Costa strzela w długi róg, ale piłka tylko musnęła słupek i opuściła boisko.

2
2
1
1
1
4'

Atletico Madryt od pierwszych minut narzuca swój styl gry. Gospodarze zepchnięci do obrony.

1
1
3
1
1
1'

Piłka w siatce AS Monaco po mocnym strzale Godina z kilku metrów. Chwilę wcześniej był jednak gwizdek... spalony.

2
3
1
1
20:08

Gospodarze w biało-czerwonych strojach, Atletico dośc nietypowo bo na niebiesko.

1
1
1
20:08

Piłkarze już na boisku. Słuchają hymnu Ligi Mistrzów.