27
90+5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nicolas Tagliafico. Asystował mu Klaas-Jan Huntelaar.

Ajax jeszcze nie składa broni i znów mamy remis! W olbrzymim zamieszaniu, piłka odbiła się od Suele i trafiła do Huntelaara. Podanie wzdłuż bramki, strącenie i futbolówka wturlała się do siatki.

46
37
89
46
89
90+3'

Strzał Lewandowskiego ofiarnie blokują rywale i akcja błyskawicznie przenosi się pod drugą bramkę. Z woleja próbował Klaas-Jan Huntelaar, ale fatalnie przestrzelił.

24
15
11
8
10
90'

Arbiter doliczył aż 7 minut.

37
26
68
23
34
90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kingsley Coman. Asystował mu Thiago Alcantara.

Jednak Bayern! Przechwyt piłki przed polem karnym przez Lewandowskiego, dwa szybkie podanie i niepilnowany Coman trafia w długi róg.

258
127
56
30
39
89'
ZMIANA

Ajax. Schodzi: David Neres. Wchodzi: Klaas-Jan Huntelaar.

20
8
8
11
15
89'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Leon Goretzka. Wchodzi: Renato Sanches.

28
11
9
11
13
88'

Przerwa w grze. Z trybun na murawę poleciały drobne przedmioty.

15
7
7
13
36
87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski.

Ten Pan się z 11 metrów nie myli! Znów wyczekał bramkarza i strzelił bardzo precyzyjnie, przy lewym słupku.

Bayern Monachium
314
152
59
21
38
86'

Rzut karny dla Bayernu! Przedzierający się środkiem Alcantara wycięty równo z trawą.

69
35
15
9
17
84'

Kingsley Coman oszukał kilku rywali, wbiegł lewą stroną pola karnego, ale zagranie wzdłuż bramki nie dotarło do Lewandowskiego.

11
9
9
9
19
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dusan Tadić.

Lewą nogą w lewy górny róg i Ajax na czele grupy! Neuer został na środku bramki licząc, że właśnie tam powędruje piłka.

Ajax Amsterdam
50
25
17
31
64
81'

Rzut karny dla Ajaxu! Boateng faulował Dolberga!

33
24
21
19
27
81'

Widowiskowy drybling Rafinhi, ale kluczowe podanie już bardzo niedokładne.

7
6
9
8
8
79'

Dużo miejsca na boisku. Obie drużyny grają w dziesiątkę, a do tego nadal poza linią boczną opatrywany jest Nicolas Tagliafico.

5
8
8
5
3
77'
ZMIANA
75'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Thomas Mueller.

Siły wyrównane! Korkami w tył głowy oberwał Tagliafico. Zagranie w stylu kung-fu, pytanie tylko po co.

22
25
19
25
47
73'

Kolejne faule i wymachiwania rękoma piłkarzy. Jest nerwowo.... szkoda.

5
7
7
7
15
72'

Irytują się gospodarze. Sędzia przerywa grę po przechwycie Tagliafico. Z szybkiej kontry nici.

2
1
2
2
3
71'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Franck Ribery. Wchodzi: Kingsley Coman.

Mamy remis i przewagę zawodnika po stronie Bayernu. Wykorzystają to?
4
67'

Czerwoną kartkę otrzymał Maximilian Wober. Brutalny atak wyprostowaną nogą w staw skokowy Goretzki

Maximilian Wober #5
42
14
13
10
14
66'

Strzał głową Lewnadowskiego z kilku metrów, ale kapitalnie odbija piłkę Onana. Cóż za parada!

26
9
12
9
12
63'

Żółtą kartkę otrzymał Daley Blind. Faulowany Mueller.

14
2
2
4
6
62'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Serge Gnabry. Wchodzi: Thiago Alcantara.

61'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dusan Tadić. Asystował mu Donny van de Beek.

To musiało się tak skończyć! Prostopadłe podanie w pole karne i mocne wstrzelenie piłki wzdłuż bramki. Strzał z metra do pustej bramki był formalnością.

29
21
14
22
49
60'

Nieprzyjemny strzał Hakima Ziyecha. Piłka odbiła się tuż przed bramkarzem i Neuer nie ryzykował chwytu.

3
2
1
2
1
58'

Kilka szybkich podań z prawej strony bawarskiej "szesnastki" i wyłożenie na 17. metr. David Neres huknął bardzo wysoko nad poprzeczką.

3
5
3
6
3
komentarz

Przyjemnie patrzy się na młodziutki zespół Ajaxu, potrafiący zamknąć starego wyjadacza jakim jest Bayern na jego połowie.

6
5
1
1
2
56'

Neres pada w polu karnym gości. Sędzia słusznie uznał, że Niklas Suele nie faulował.

5
5
2
1
2
54'

Zażarta walka Tagliafico i Tadicia z obrońcami Bayernu przy linii końcowej boiska. Było blisko, ale gospodarzom nie udało się przedrzeć w pole karne.

3
2
1
51'

Szansa Polaka! Dobre podanie na lewą stronę pola karnego. Uderzenie "Lewego" podbija de Ligt i dzięki temu Andre Onana bezproblemowo łapie futbolówkę.

8
1
2
1
8
50'

Trudno Lewandowskiemu skutecznie walczyć w powietrzu. Przy stałych fragmentach pilnuje go rosły Matthijs de Ligt.

5
3
4
3
5
48'

Płaski strzał Muellera z 19 metrów, ale piłka odbija się od nóg środkowego obrońcy Ajaxu.

3
3
5
3
46'

Wracamy na boisko. Początek II połowy.

6
3
5
45'

Hakim Ziyech uderzył z daleka, piłka zmierzała pod poprzeczkę, ale Manuel Neuer był dobrze ustawiony.

9
6
2
3
1
43'

Neres w kolejnej szarży skrzydłem... tym razem to on faulował, z czym nie może się pogodzić.

2
3
3
5
4
40'

Żółtą kartkę otrzymał Matthijs de Ligt. Wycięty Mueller.

11
4
2
6
1
39'

Donny van de Beek usilnie protestuje i ma rację. Jeden z Bawarczyków zagrał ręką na linii własnego pola karnego. Sędzia był źle ustawiony i nie widział tego.

4
1
2
20:38

Kilka obrazków z boiska...

2
37'

Żółtą kartkę otrzymał Rafinha.

6
2
3
6
8
36'

David Neres co chwilę zmienia skrzydła. Raz biega prawym, a raz szarpie lewym. Przed momentem bezpardonowo zastopował go Rafinha.

3
2
34'

Ajax ciśnie, ale Bayern jak tylko przechwyci piłkę potrafi kilkoma podaniami wypracować czystą sytuację.

4
3
4
1
1
31'

Zakotłowało się w polu karnym Bayernu, ale defensywa wychodzi obronną ręką. Sporo chaosu i dużo szczęścia po stronie gości.

6
3
2
5
4
20:38

Kto oglądał wczorajszy mecz Liverpool - Napoli ten wie...

9
4
2
2
2
28'

Żółtą kartkę otrzymał Joshua Kimmich. Za pyskówkę w stronę sędziego.

8
2
9
9
10
27'

Robert Lewandowski z kilku metrów trafia w głowę Onany! Świetne wyłożenie piłki przez Gnabry'ego, ale Polak marnuje wielką szansę. Dobijać próbował jeszcze Joshua Kimmich, ale posłał piłkę w chmury.

18
9
7
16
21
26'

David Neres idealnie dośrodkował na 5. metr. Strzał głową Donny'ego van de Beeka wyłapał Neuer.

11
3
1
2
25'

Indywidualna akcja Ribery'ego lewą flanką. Francuz wpadł w "szesnastkę", wdał się w pojedynek z dwoma obrońcami, ale udało mu się oddać strzał... broni Onana.

8
2
5
3
5
23'

Problemy Bayernu z wyprowadzeniem piłki. Ajax błyskawicznie doskakuje i w większości przypadków odbiera piłkę blisko pola karnego gości.

5
1
5
2
7
21'

Dośrodkowanie na dalszy słupek do zamykajacego akcję Nicolasa TagliaficoManuel Neuer złapał piłkę, ale zderzył się z Gnabry'm i na moment ją wypuścił - bez konsekwencji.

8
5
3
6
19'

Franck Ribery stracił piłkę przy linii bocznej i mogło to słono kosztować. Tadić wyłożył piłkę do Blinda, ten próbował dwukrotnie, najpierw trafił w nogi obrońców, a później skiksował.

6
6
4
2
6
16'

Wysoko wyszli do obrońców Bayernu gospodarze i opłaciło się! Przechwyt przed polem karnym i szybka decyzja Ziyecha o strzale... celnie, ale wprost w Neuera.

13
5
3
2
8
13'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Serge Gnabry.

Polak otwiera wynik! Obrona Ajaxu gubi z radaru naszego napastnika, a ten z zimną krwią posyła piłkę do siatki nad ręką Onany.

457
219
75
38
45
12'

Szybkość Gnabry'ego! Niemiec wyprzedził de Ligta, ale przegrał w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

15
7
8
6
12
10'

Noussair Mazraoui ograł na skrzydle Alabę. Centra na 7. metr trafia na głowę Tadicia, ale piłka szybuje nad poprzeczką.

10
3
4
3
6
9'

Kontra Mistrza Niemiec i bardzo egoistyczne zachowanie Gnabry'ego. Młodzian kończy akcję sam, choć zupełnie bez opieki stał Robert Lewandowski. Polak nie ukrywa pretensji.

3
4
3
3
21
7'

Bayern się cofnął, pozwalając Holendrom swobodnie rozgrywać piłkę w środku boiska.

3
3
5
2
10
4'

Znaleziony podaniem w polu karnym Ajaxu Lewandowski! Polak jednak źle przyjął piłkę, a później jeszcze nieczysto ją trafił.

8
6
4
12
18
3'

Ładną akcją odpowiadają gospodarze. Akcja w trójkącie Tagliafico - Neres - van de Beek. Kończy wszystko celnym strzałem ten ostatni, ale zbyt lekko, aby zaskoczyć Neuera.

7
9
4
5
8
2'

Groźna, indywidualna akcja środkiem boiska. Serge Gnabry łatwo przedostał się pod pole karne Ajaxu, ale z 18 metrów strzelił dość anemicznie i do tego niecelnie.

9
4
5
3
6
20:38

Piłkarze już na murawie. Za momencik startujemy.