Świetnie w pole karne Portugalii dograł Filip Jagiełło. Tam niecelnie główkował jednak Bartosz Kapustka.

2
4
7
89'

Szukają okazji na gola Biało-Czerwoni. Dobrze zorganizowani są jednak Portugalczycy.

12
5
3
6
13
86'

Portugalia U-21. Schodzi: Andre Horta. Wchodzi: Bruno Costa.

9
85'

Dośrodkowanie w pole karne Polaków. Wrzutka jednak zbyt mocna i zabrakło strzału na bramkę Biało-Czerwonych.

9
12
6
9
7
82'

Dobrze w defensywie grają Portugalczycy, którzy przerywają akcje Polaków.

6
2
4
10
8
79'

Zdecydowanie do ataku ruszyli Polacy. Portugalczycy bronią się na własnej połowie.

27
13
6
2
6
77'

Blisko było o gola dla Biało-Czerwonych. Znakomicie na linii interweniował jednak bramkarz reprezentacji Portugalii.

11
2
7
9
7
77'
76'

Heriberto Tavares dobrze dograł do Joao Carvalho. Ten oddał strzał z ostrego kąta, który znakomicie obronił Kamil Grabara.

10
7
2
4
4
75'

Portugalia U-21. Schodzi: Joao Felix. Wchodzi: Rafael Leao.

2
73'

Świetna akcja Polaków! Kamil Jóźwiak dobrze dograł przed pole karne do Filipa Jagiełły. Ten oddał strzał, który znakomicie obronił Joel Pereira!

15
4
3
2
4
72'

Mocny strzał z dystansu oddał Szymon Żurkowski. Joel Pereira nie dał się zaskoczyć.

3
2
2
2
3
71'

Nieco śmielej zaatakowali Polacy w ostatnich minutach. Dobrze jednak w defensywie spisują się Portugalczycy.

8
2
2
2
4
68'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Portugalii. Zamieszanie przed bramką rywali, ale ostatecznie strzał został zablokowany.

9
3
4
5
6
67'
67'

Będzie rzut wolny dla Polaków. Okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

6
5
1
1
2
65'

Portugalia U-21. Schodzi: Diogo Jota. Wchodzi: Heriberto Tavares.

Heriberto Tavares #19
7
3
5
3
5
63'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Portugalii. Piłkę pewnie złapał Joel Pereira.

8
3
1
4
4
61'

Portugalczycy się nie śpieszą. Spokojnie wymieniają podania w środkowej strefie boiska.

3
2
1
3
12
57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Robert Gumny.

Polska U-21
7
8
8
14
11
56'

Dośrodkowanie w pole karne Portugalii. Piłki nie zdołał jednak opanować jeden z zawodników Biało-Czerwonych.

7
4
5
10
7
55'

Z dystansu niecelny strzał oddał Szymon Żurkowski.

14
8
7
10
7
52'

Brakuje w ostatnich minutach dobrych okazji strzeleckich. Dość spokojne tempo meczu.

4
5
6
6
14
48'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Kapustka.

13
6
8
10
14
46'

Początek drugiej połowy.

15
5
5
7
4
45'

Bardzo ładna akcja Szymona Żurkowskiego i strzał na bramkę Portugalii z kilkunastu metrów. Po rykoszecie piłka przeleciała nad poprzeczką!

3
41'

Ładną akcją popisał się Joao Felix. Po jego strzale z kilkunastu metrów Kamil Grabara nie dał się zaskoczyć.

10
1
3
3
5
40'

Zanosiło się na groźną akcję Polaków. Zabrakło jednak dokładnego dogrania w pole karne Portugalii.

2
12
6
2
1
40'

Sporo gry w środkowej strefie w ostatnich minutach.

5
2
2
1
8
37'

Portugalczycy długo gościli z piłką na naszej połowie. Szukali dokładnego zagrania w nasz pole karne.

4
4
6
3
3
33'

Portugalczycy rozgrywają piłkę na naszej połowie boiska.

10
7
5
7
14
30'

Gol! Strzelił Diogo Jota. Asystował mu Joao Felix.

Joao Felix pobiegł prawym skrzydłem i dograł Diogo Joty. Ten z kilku metrów pewnie skierował piłkę do naszej bramki.

106
27'

Groźnie zaatakowali Portugalczycy w ostatnich minutach. Udało nam się już jednak oddalić niebezpieczeństwo od naszej bramki.

9
9
11
8
7
25'

Bardzo groźnie było przed naszą bramką! Z ostrego kąta strzelał Joao Carvalho, lecz świetnie obronił Kamil Grabara.

15
5
7
1
3
23'

Jak na razie wyrównane spotkanie. Dobrze prezentują się Biało-Czerwoni.

20
7
6
4
3
20'

Uderzenie z dystansu jednego z Polaków. Strzał został jednak zablokowany.

7
4
8
3
4
17'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w nasze pole karne. Zgranie piłki głową, po którym pewnie interweniował Kamil Grabara.

6
6
4
2
1
16'

Andre Horta dośrodkował w nasze pole karne. Dobrze interweniował Kamil Grabara.

16
12
4
4
3
14'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego goście wybili piłkę z własnego pola karnego.

4
1
4
1
10
14'

Konrad Michalak dośrodkował w pole karne Portugalii. Lekkie nieporozumienie w defensywie naszych rywali. Będziemy mieli rzut rożny.

12
5
2
1
2
12'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Sebastian Szymański. Piłkę pewnie złapał Joel Pereira.

14
4
4
4
6
10'

Z dystansu strzelał Andre Horta. Uderzenie zablokowane, a chwilę później piłkę złapał Kamil Grabara.

18
4
3
2
1
9'

Diogo Goncalves szukał dośrodkowania w pole karne Polaków. Dobrze zablokował go Kamil Pestka.

16
6
4
1
2
8'

Najpierw groźnie było pod naszą bramką, a chwilę później w ostatniej chwili zablokowany został Konrad Michalak. Ładna akcja Biało-Czerwonych!

13
6
5
4
1
7'

Na spalonym złapany został przed chwilą Dawid Kownacki. Piłka dla Portugalii.

4
5
3
6
11
5'

Sebastian Szymański wstrzelił piłkę w pole karne Portugalii. Zabrakło już jednak uderzenia na bramkę naszych rywali.

13
4
6
9
7
3'

Portugalczycy prowadzą grę i rozgrywają piłkę na naszej połowie.

7
5
6
9
20
2'

Portugalczycy mieli piłkę w naszym polu karnym. Dobrze jednak spisali się nasi obrońcy, którzy zdołali ją wybić.

21
8
9
6
7
17:30

Piłkarze wychodzą już na murawę, zaraz hymny, a potem czekamy na wielkie emocje. Za chwilę początek meczu.