Polska U-21
48' Bartosz Kapustka 57' Robert Gumny
Portugalia U-21
30' Diogo Jota
0:1

Koniec spotkania. Portugalia wygrała 1:0.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale ostatecznie Portugalczycy wybili piłkę.

Jeszcze będzie rzut rożny dla Polaków.

Gra wznowiona.

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Krystian Bielik.

Dryblował Bruno Costa. Dobrze zatrzymał go jednak nasz obrońca.

Doliczone trzy minuty.

Świetnie w pole karne Portugalii dograł Filip Jagiełło. Tam niecelnie główkował jednak Bartosz Kapustka.

Szukają okazji na gola Biało-Czerwoni. Dobrze zorganizowani są jednak Portugalczycy.

Portugalia U-21. Schodzi: Andre Horta. Wchodzi: Bruno Costa.

Dośrodkowanie w pole karne Polaków. Wrzutka jednak zbyt mocna i zabrakło strzału na bramkę Biało-Czerwonych.

Dobrze w defensywie grają Portugalczycy, którzy przerywają akcje Polaków.

Zdecydowanie do ataku ruszyli Polacy. Portugalczycy bronią się na własnej połowie.

Blisko było o gola dla Biało-Czerwonych. Znakomicie na linii interweniował jednak bramkarz reprezentacji Portugalii.

Heriberto Tavares dobrze dograł do Joao Carvalho. Ten oddał strzał z ostrego kąta, który znakomicie obronił Kamil Grabara.

Portugalia U-21. Schodzi: Joao Felix. Wchodzi: Rafael Leao.

Świetna akcja Polaków! Kamil Jóźwiak dobrze dograł przed pole karne do Filipa Jagiełły. Ten oddał strzał, który znakomicie obronił Joel Pereira!

Mocny strzał z dystansu oddał Szymon Żurkowski. Joel Pereira nie dał się zaskoczyć.

Nieco śmielej zaatakowali Polacy w ostatnich minutach. Dobrze jednak w defensywie spisują się Portugalczycy.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Portugalii. Zamieszanie przed bramką rywali, ale ostatecznie strzał został zablokowany.

Będzie rzut wolny dla Polaków. Okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

Portugalia U-21. Schodzi: Diogo Jota. Wchodzi: Heriberto Tavares.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Portugalii. Piłkę pewnie złapał Joel Pereira.

Portugalczycy się nie śpieszą. Spokojnie wymieniają podania w środkowej strefie boiska.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Robert Gumny.

Dośrodkowanie w pole karne Portugalii. Piłki nie zdołał jednak opanować jeden z zawodników Biało-Czerwonych.

Z dystansu niecelny strzał oddał Szymon Żurkowski.

Brakuje w ostatnich minutach dobrych okazji strzeleckich. Dość spokojne tempo meczu.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Kapustka.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie Biało-Czerwoni przegrywają z Portugalią 0:1.

Bardzo ładna akcja Szymona Żurkowskiego i strzał na bramkę Portugalii z kilkunastu metrów. Po rykoszecie piłka przeleciała nad poprzeczką!

Ładną akcją popisał się Joao Felix. Po jego strzale z kilkunastu metrów Kamil Grabara nie dał się zaskoczyć.

Zanosiło się na groźną akcję Polaków. Zabrakło jednak dokładnego dogrania w pole karne Portugalii.

Sporo gry w środkowej strefie w ostatnich minutach.

Portugalczycy długo gościli z piłką na naszej połowie. Szukali dokładnego zagrania w nasz pole karne.

Portugalczycy rozgrywają piłkę na naszej połowie boiska.

Gol! Strzelił Diogo Jota. Asystował mu Joao Felix.

Joao Felix pobiegł prawym skrzydłem i dograł Diogo Joty. Ten z kilku metrów pewnie skierował piłkę do naszej bramki.

Groźnie zaatakowali Portugalczycy w ostatnich minutach. Udało nam się już jednak oddalić niebezpieczeństwo od naszej bramki.

Bardzo groźnie było przed naszą bramką! Z ostrego kąta strzelał Joao Carvalho, lecz świetnie obronił Kamil Grabara.

Jak na razie wyrównane spotkanie. Dobrze prezentują się Biało-Czerwoni.

Uderzenie z dystansu jednego z Polaków. Strzał został jednak zablokowany.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w nasze pole karne. Zgranie piłki głową, po którym pewnie interweniował Kamil Grabara.

Andre Horta dośrodkował w nasze pole karne. Dobrze interweniował Kamil Grabara.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego goście wybili piłkę z własnego pola karnego.

Konrad Michalak dośrodkował w pole karne Portugalii. Lekkie nieporozumienie w defensywie naszych rywali. Będziemy mieli rzut rożny.

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Sebastian Szymański. Piłkę pewnie złapał Joel Pereira.

Z dystansu strzelał Andre Horta. Uderzenie zablokowane, a chwilę później piłkę złapał Kamil Grabara.

Diogo Goncalves szukał dośrodkowania w pole karne Polaków. Dobrze zablokował go Kamil Pestka.

Najpierw groźnie było pod naszą bramką, a chwilę później w ostatniej chwili zablokowany został Konrad Michalak. Ładna akcja Biało-Czerwonych!

Na spalonym złapany został przed chwilą Dawid Kownacki. Piłka dla Portugalii.

Sebastian Szymański wstrzelił piłkę w pole karne Portugalii. Zabrakło już jednak uderzenia na bramkę naszych rywali.

Portugalczycy prowadzą grę i rozgrywają piłkę na naszej połowie.

Portugalczycy mieli piłkę w naszym polu karnym. Dobrze jednak spisali się nasi obrońcy, którzy zdołali ją wybić.

Zaczynamy!

Piłkarze wychodzą już na murawę, zaraz hymny, a potem czekamy na wielkie emocje. Za chwilę początek meczu.

Kto wygra mecz?

Pierwszy mecz barażowy o awans do ME U-21 2019 rozpocznie się o g. 18:00. Rewanż odbędzie się 20 listopada w Chaves. Piątkowe spotkanie poprowadzi Georgi Kabakov (Bułgaria).

Przed nami mecz el. ME U-21 2019. Polska - Portugalia. Początek spotkania o godzinie 18:00