Uderzał Andriej Siemionow, ale nie trafił w bramkę strzeżoną przez Neuera.

2
3
2
87'

Ciekawiej zrobiło się na boisku w końcowych minutach. Okazję na gola miał Thomas Mueller, górą jednak bramkarz.

5
1
2
1
2
83'

Neuer wybiegł przed pole karne i zatrzymał akcję Rosjan. Po chwili utrudnił uderzenie do pustej bramki.

3
2
1
1
82'

Niewiele dzieje się na boisku. Wolne tempo, nikt nie chce zmusić rywala do błędu.

3
1
78'
ZMIANA
77'
ZMIANA

Niemcy. Schodzi: Leroy Sane. Wchodzi: Leon Goretzka.

76'

Trenerzy dokonują zmian, gra jest rwana i już chyba niewiele ciekawego wydarzy się w Lipsku.

2
1
75'
ZMIANA

Rosja. Schodzi: Aleksiej Jonow. Wchodzi: Dmitrij Połoz.

1
73'
ZMIANA

Niemcy. Schodzi: Serge Gnabry. Wchodzi: Thomas Mueller.

73'
ZMIANA
71'
ZMIANA

Rosja. Schodzi: Daler Kuzjajew. Wchodzi: Rusłan Kambołow.

Rusłan Kambołow #10
1
2
1
1
1
70'
ZMIANA

Niemcy. Schodzi: Jonas Hector. Wchodzi: Nico Schulz.

4
2
1
1
2
69'

Niemcy myślami są już przy meczu Ligi Narodów. Rosjanie nie kwapią się do ataku. Wszystko zostało ustalone w 1. połowie.

5
5
1
2
65'
ZMIANA

Niemcy. Schodzi: Kai Havertz. Wchodzi: Sebastian Rudy.

65'
ZMIANA

Niemcy. Schodzi: Timo Werner. Wchodzi: Julian Brandt.

64'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandr Jerochin.

61'
ZMIANA
60'
ZMIANA

Niemcy. Schodzi: Antonio Ruediger. Wchodzi: Jonathan Tah.

59'

Niemcy już opanowali sytuację i na niezbyt wiele pozwalają rywalom.

4
4
2
55'
ZMIANA

Rosja. Schodzi: Ari. Wchodzi: Anton Zabolotny.

Anton Zabolotny #9
Ari #26
2
4
1
2
54'

Pozytywnie zareagowali Rosjanie na cenne uwagi selekcjonera w szatni. Póki co bez gola, ale goście coraz groźniejsi.

2
4
1
3
50'

Aktywniejsi są po przerwie Rosjanie, brakuje im jednak spokoju. Przed momentem uderzał Gazinski, jednak w bramkę nie trafił.

4
4
1
49'

Odpowiedź Niemców. Strzał Sane, górą tym razem bramkarz.

2
1
5
4
48'

Kolejny niecelny strzał Rosjan. Aleksiej Jonow próbował szczęścia. To powinien być gol. Zawodnik gości ograł obrońcę, uderzał z dziesięciu metrów, ale przymierzył tuż obok słupka.

5
1
3
46'

Wracamy do meczu.

7
4
44'

Wciąż bezradni Rosjanie. Już wiedzą, że przegrali, dodatkowo robią niewiele, aby zmienić swoją sytuację.

9
6
4
5
3
40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Kai Havertz. Rosjanie już na łopatkach. Na 3:0 wynik podwyższył Gnabry, który wykorzystał podanie Havertza. Zawodnik gospodarzy wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.

25
10
4
3
9
39'

Nie spieszą się Niemy, niewiele do zaoferowania mają Rosjanie. Coraz bliżej przerwy. W szatni gości może być głośno.

8
5
2
1
1
36'

Uderzał Ari, piłka poszybowała obok bramki.

5
2
2
1
1
34'

Wciąż warunki gry dyktują Niemcy, Rosjanie nie potrafią oddać celnego uderzenia na bramkę Neuera.

6
3
30'

Strzelał Hector, piłka minęła jednak cel.

3
5
1
2
29'

Niemcy szukają trzeciej bramki. Rosjanie bezradni, dogranie do Sane, ale ten na spalonym.

6
3
3
1
2
25'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Niklas Suele. Asystował mu Joshua Kimmich. Niemcy podwyższyli prowadzenie. Po dośrodkowaniu z rogu piłkę w bramce umieścił Kimmich. Piłka spadła pod nogi Niemca, a ten z pięciu metrów pewnie uderzył do bramki. 2:0!

30
17
7
4
5
23'

Powinno być 2:0! Strzał Sane, piłkę jednak zdołał obronić Łuniow!

9
3
6
4
3
21'

Niemcy wykonywali już kilka rzutów rożnych, jednak niewiele z tego wynika.

4
3
1
2
1
18'

Dwa uderzenia Rosjan. Obydwa jednak niecelne. Najpierw strzelał Rausch, a następnie Jerochin.

6
1
1
3
14'

Tempo meczu nie powala. Niemcy zadowoleni z prowadzenia, Rosjanie nie potrafią im zagrozić.

9
6
1
10'

Starają się odgryźć Rosjanie. Ari ma jednak problemy i po raz kolejny został złapany na spalonym.

9
3
1
3
2
8'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Serge Gnabry. Już pierwsza groźniejsza akcja Niemców zakończyła się trafieniem. Gnabry otrzymał prostopadłe podanie, wpadł z piłką w pole karne, dojrzał tam Sane, a ten nie miał problemów ze zdobyciem gola. 1:0!

40
21
10
4
8
7'

Sporo niedokładności w pierwszych minutach. Piłkarze nie potrafią wymienić kilku podań.