Niemcy
8' Leroy Sane 25' Niklas Suele 40' Serge Gnabry
Rosja
64' Aleksandr Jerochin
3:0

Koniec. Po przerwie gole już nie padły i Niemcy 3:0 pokonali Rosję.

Połoz chciał uratować honor. Efekt? Uderzenie niecelne. Który to już raz?

Uderzał Andriej Siemionow, ale nie trafił w bramkę strzeżoną przez Neuera.

Sędzia doliczył 4 minuty.

Ciekawiej zrobiło się na boisku w końcowych minutach. Okazję na gola miał Thomas Mueller, górą jednak bramkarz.

Neuer wybiegł przed pole karne i zatrzymał akcję Rosjan. Po chwili utrudnił uderzenie do pustej bramki.

Niewiele dzieje się na boisku. Wolne tempo, nikt nie chce zmusić rywala do błędu.

Rosja. Schodzi: Kirił Nababkin. Wchodzi: Andriej Siemionow.

Niemcy. Schodzi: Leroy Sane. Wchodzi: Leon Goretzka.

Trenerzy dokonują zmian, gra jest rwana i już chyba niewiele ciekawego wydarzy się w Lipsku.

Rosja. Schodzi: Aleksiej Jonow. Wchodzi: Dmitrij Połoz.

Niemcy. Schodzi: Serge Gnabry. Wchodzi: Thomas Mueller.

Rosja. Schodzi: Daler Kuzjajew. Wchodzi: Rusłan Kambołow.

Niemcy. Schodzi: Jonas Hector. Wchodzi: Nico Schulz.

Niemcy myślami są już przy meczu Ligi Narodów. Rosjanie nie kwapią się do ataku. Wszystko zostało ustalone w 1. połowie.

Niemcy. Schodzi: Kai Havertz. Wchodzi: Sebastian Rudy.

Niemcy. Schodzi: Timo Werner. Wchodzi: Julian Brandt.

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandr Jerochin.

Niemcy. Schodzi: Antonio Ruediger. Wchodzi: Jonathan Tah.

Niemcy już opanowali sytuację i na niezbyt wiele pozwalają rywalom.

Rosja. Schodzi: Ari. Wchodzi: Anton Zabolotny.

Pozytywnie zareagowali Rosjanie na cenne uwagi selekcjonera w szatni. Póki co bez gola, ale goście coraz groźniejsi.

Aktywniejsi są po przerwie Rosjanie, brakuje im jednak spokoju. Przed momentem uderzał Gazinski, jednak w bramkę nie trafił.

Odpowiedź Niemców. Strzał Sane, górą tym razem bramkarz.

Kolejny niecelny strzał Rosjan. Aleksiej Jonow próbował szczęścia. To powinien być gol. Zawodnik gości ograł obrońcę, uderzał z dziesięciu metrów, ale przymierzył tuż obok słupka.

Wracamy do meczu.

Przerwa. Póki co demolka w Lipsku. 3:0 mówi wszystko.

Wciąż bezradni Rosjanie. Już wiedzą, że przegrali, dodatkowo robią niewiele, aby zmienić swoją sytuację.

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Kai Havertz. Rosjanie już na łopatkach. Na 3:0 wynik podwyższył Gnabry, który wykorzystał podanie Havertza. Zawodnik gospodarzy wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.

Nie spieszą się Niemy, niewiele do zaoferowania mają Rosjanie. Coraz bliżej przerwy. W szatni gości może być głośno.

Uderzał Ari, piłka poszybowała obok bramki.

Wciąż warunki gry dyktują Niemcy, Rosjanie nie potrafią oddać celnego uderzenia na bramkę Neuera.

Strzelał Hector, piłka minęła jednak cel.

Niemcy szukają trzeciej bramki. Rosjanie bezradni, dogranie do Sane, ale ten na spalonym.

Gol! Strzelił Niklas Suele. Asystował mu Joshua Kimmich. Niemcy podwyższyli prowadzenie. Po dośrodkowaniu z rogu piłkę w bramce umieścił Kimmich. Piłka spadła pod nogi Niemca, a ten z pięciu metrów pewnie uderzył do bramki. 2:0!

Powinno być 2:0! Strzał Sane, piłkę jednak zdołał obronić Łuniow!

Niemcy wykonywali już kilka rzutów rożnych, jednak niewiele z tego wynika.

Dwa uderzenia Rosjan. Obydwa jednak niecelne. Najpierw strzelał Rausch, a następnie Jerochin.

Tempo meczu nie powala. Niemcy zadowoleni z prowadzenia, Rosjanie nie potrafią im zagrozić.

Starają się odgryźć Rosjanie. Ari ma jednak problemy i po raz kolejny został złapany na spalonym.

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Serge Gnabry. Już pierwsza groźniejsza akcja Niemców zakończyła się trafieniem. Gnabry otrzymał prostopadłe podanie, wpadł z piłką w pole karne, dojrzał tam Sane, a ten nie miał problemów ze zdobyciem gola. 1:0!

Sporo niedokładności w pierwszych minutach. Piłkarze nie potrafią wymienić kilku podań.

Mogło być groźnie pod bramką Niemców. Ari jednak na spalonym.