Francja
52' Olivier Giroud 90+2' Antoine Griezmann
Urugwaj
79' Rodrigo Bentancur 82' Bruno Mendez
1:0

Koniec! Francja wygrała z Urugwajem 1:0.

Żółtą kartkę otrzymał Antoine Griezmann.

Griezmann wybiegał z groźnym kontratakiem, ale został zatrzymany tuż obok pola karnego.

Sędzia doliczył trzy minuty.

Kimpbempe faulował Luisa Suareza. Kolejny faul dla Urugwaju.

Świetna piłka od Cavaniego do Rodrigueza. Zawodnik nie wykorzystał dobrego podania i z kilku metrów nie trafił z woleja. Refleksem wykazał się Lloris.

Żółtą kartkę otrzymał Bruno Mendez.

Obrońca nieregulaminowo zatrzymał Nabila Fekira, który pędził z groźnym kontratakiem.

Francja. Schodzi: Olivier Giroud. Wchodzi: Alassane Plea.

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo Bentancur.

Francuzi długo bawili się z piłką przed polem karnym Urugwaju. Ostatecznie nie doszło do żadnych konkretów. Les Bleus stracili piłkę.

Faul Fekira. Piłka dla Urugwajczyków.

Francja. Schodzi: Tanguy Ndombele. Wchodzi: Nabil Fekir.

I groźna akcja Francuzów. Griezmann umiejętnie dograł do wbiegającego w pole karne Ndombele, ale tego ubiegł Campana.

Nieudana próba gości z rzutu wolnego. Piłkę szybko z własnego pola karnego wybili Francuzi.

Kimpembe faulował przed własnym polem karnym i rzut wolny dla Urugwaju.

Thauvin szukał Giroud'a w polu karnym Urugwajczyków. Napastnik nie zdążył do piłki. Szybszy był Campana.

Francja. Schodzi: Blaise Matuidi. Wchodzi: Steven N'Zonzi.

Urugwajczycy próbują zbliżyć się do pola karnego Francuzów. Na razie inicjatywa po stronie gości, którzy rozgrywają piłkę na połowie Francuzów.

Matuidi wypuścił Griezmanna, ale zawodnik Atletico Madryt został złapany na spalonym.

Thauvin odważnie uderzył z dystansu, ale piłkę w koszyczek złapał Martin Campana.

Gol! Strzelił Olivier Giroud.

I Francuzi na prowadzeniu. Giroud pewnie płaskim strzałem w dolny róg bramki wykorzystał rzut karny.

Rzut karny. Mendez zagrał ręką, podczas gdy uderzał Griezmann. Zagotowało się w polu karnym Urugwajczyków po dośrodkowaniu Mendy'ego.

I odzyskali Francuzi. Matuidi dośrodkował do Giroud'a, ale napastnik uderzył niecelnie głową.

Na razie Urugwaj przy piłce. Francuzi stosują pressing.

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce Urugwajczycy.

Francja. Schodzi: Mamadou Sakho. Wchodzi: Presnel Kimpembe.

Sędzia nie pozwolił Urugwajczykom, by kontynuowali atak. Koniec pierwszej połowy.

Sędzia doliczył minutę.

Luis Suarez odważnie dryblingiem próbował przedrzeć się bliżej pola karnego. Niefortunnie dla niego, na posterunku czuwał niezawodny Kante.

Thauvin dostał podanie w pole karne. Dryblował na prawej stronie, ale zatrzymał go Torreira.

Tym razem ucierpiał Sakho. Obrońca ucierpiał w starciu w powietrzu, ale szybko podniósł się z murawy.

Szybki kontratak Francuzów. Griezmann próbował uciec z piłką, ale zatrzymał go Mendez. Tym razem sędzia nie wyciągnął kartki.

A jednak. Mbappe będzie potrzebował zmiany. I to jeszcze przed przerwą. Rozgrzewa się Thauvin.

Mbappe wrócił na boisko.

Mbappe opuścił boisko. Czeka, czy ból minie. Tymczasem gra toczy się dalej. Przy piłce Urugwajczycy.

Mbappe upadając uszkodził rękę lub bark. Napastnik nie może wstać z murawy, pomagają mu medycy.

To powinna być bramka! Mbappe dostał dobre podanie prostopadłe i wychodził sam na sam z bramkarzem, ale ten wślizgiem wybił piłkę Francuzowi. Dobitki zza pola karnego nie wykorzystał Pavard.

Szybka akcja Francuzów, którzy pewnie zmierzali w kierunku pola karnego. Akcję przerwał jeden z Urugwajczyków, który przeciął podanie do Giroud'a.

Pavard zagrał do Girouda na prawą stronę, ale napastnik dał się złapać na spalonym.

Cavani szybko dograł do Vecino, który był na wyciągnięcie ręki przed polem karnym. Pomocnik nie zwlekał, by oddać strzał, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

Valverde faulował przeciwnika zaraz przed polem karnym Francuzów. Uspokoiło się pod bramką Llorisa.

Cavani dograł na lewą stronę do Laxalta. Urugwajczyk próbował dośrodkować w pole karne, ale piłkę zblokował Pavard.

Do trzech razy sztuka? Nic bardziej mylnego! Griezmann dograł z rzutu wolnego do Matuidiego, ale Francuz nie trafił do siatki z woleja z kilku metrów.

Valverde walczył w polu karnym, aby przechwycić piłkę w polu karnym, ale sędzia obgwizdał przewinienie.

Kolejna dobra akcja Francuzów. Griezmann wypuścił na prawej stronie Mbappe. Napastnik PSG dogrywał do Matuidiego zamiast strzelać. To nie była najlepsza decyzja. Piłka nie trafiła do adresata.

Edinson Cavani złapany na spalonym na prawej flance.

Pierwszy rzut rożny dla Urugwaju. Piłkę wybił Sakho, będzie powtórka. Po niej próbował Vecino, ale inerweniował spokojnie Lloris.

Bardzo spokojne tempo w pierwszych minutach. Można liczyć na palcach u jednej ręki, ile razy Urugwajczycy dotknęli piłkę. Inicjatywa po stronie Francuzów.

Pierwsza groźna akcja gospodarzy! Mbappe dograł na lewą stronę do Matuidiego, a ten uwolnił wbiegającego w pole karne Giroud. Napastnik niecelnie uderzył z kilku metrów.

Francuzi na razie ostrożnie. Nie spieszą się z wejściem w pole karne Urugwajczyków. Spokojnie rozgrywają piłkę w okolicach połowy boiska.

Zaczęli. Przy piłce Francuzi.

Przed nami hymny obu państw. Niebawem zaczynamy!

Czy Francja pokona Urugwaj?

Obie drużyny zagrały ze sobą dosyć niedawno. W ćwierćfinale mistrzostw świata w Rosji lepsza była Francja, która wygrała z Urugwajem 2:0 po golach Raphaela Varane'a i Antoine'a Griezmanna.

Zapraszamy na relację LIVE z meczu towarzyskiego między Francją a Urugwajem. Pierwszy gwizdek o godzinie 21:00.