Copa Libertadores
09 gru 2018 20:30
120+2'

Gol! Strzelił Gonzalo Martinez. Wszyscy gracze Boca pod bramką River. Kontra i przez pół boiska do pustej bramki biegł z piłką Martinez! 3:1!

22
120'

Jara uderzył z woleja i piłka odbiła się od słupka! Ależ pech Boca!

6
5
12
14
16
118'

Boca już w dziewiątkę, urazu doznał Gago, który zszedł na ławkę.

6
3
4
10
6
116'

Strzał z ok. 30 metrów broni bramkarz River Plata, a Andrada cały czas 40 metrów od bramki przeciwnika.

7
4
1
1
3
115'

Andrada... uderzał głową po dograniu z rzutu rożnego. Niecelnie.

3
3
2
1
2
114'

Cóż tam się dzieje. To jest futbol! Andrada wyprowadza kontrę, mija rywali. A przecież to bramkarz.

4
2
2
3
1
111'

Boca. Schodzi: Ignacio Fernandez. Wchodzi: Bruno Zuculini.

4
111'

Boca. Schodzi: Julio Buffarini. Wchodzi: Carlos Tevez.

Julio Buffarini #24
6
2
2
2
1
111'

Boca. Schodzi: . Wchodzi: Carlos Tevez.

8
3
2
1
1
109'

Mogło być 2:2, obrońca River Plate głową omal nie pokonał własnego bramkarza.

3
1
2
1
109'

Gol! Strzelił Juan Fernando Quintero. *$&^_)(&*^+!!!! Ależ strzał Quintero! W samo okienko i 2:1! Rezerwowy przejął piłkę 19 metrów przed bramką i huknął nie do obrony!

16
10
12
14
21
108'

River Plate cały czas na połowie Boca. Autobus gości jest nie do ruszenia.

4
1
1
106'

Rozpoczął się ostatni kwadrans meczu.

4
1
3
1
105'

Sędzia doliczył minutę.

4
3
3
2
4
104'

Kolejny strzał gracza River Plate i piłka znowu daleko w trybunach.

2
1
2
1
3
101'

Ponownie z dystansu uderzył Quintero i ponownie trafił w pana z hamburgerem w sektorze za bramką, pod samym dachem.

6
3
2
2
3
99'

Quintero uderzył mocno z woleja, ale bardzo niecelnie. Po chwili medycy zostali wezwani do bramkarza Boca.

2
1
2
2
3
97'

River. Schodzi: Exequiel Palacios. Wchodzi: Julian Alvarez.

Julian Alvarez #9
3
3
3
4
3
96'

Boca. Schodzi: Sebastian Villa. Wchodzi: Leonardo Jara.

1
94'

River Plate ma sporo czasu, aby grę w przewadze przekuć na gole i ostatecznie na Copa Libertadores.

2
2
1
4
92'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Wilmar Barrios. Boca gra w osłabieniu!

4
4
13
9
9
91'

Gramy dalej! Czas na dogrywkę!

7
2
1
2
3
90+5'

Gramy, ale to już ostatnie sekundy finału w regulaminowym czasie.

14
8
6
7
8
90+4'

Jeszcze potrzebna interwencja masażystów. Jeden z graczy Boca leży na boisku, złapały go skurcze.

3
2
5
4
6
90+2'

River Plate cały czas rozgrywa akcję. Boca nie potrafi odebrać "gospodarzom" piłki.

3
1
4
6
5
90'

Sędzia doliczył 3 minuty. River Plate przy piłce.

6
1
3
1
2
89'

Boca. Schodzi: Pablo Perez. Wchodzi: Fernando Gago.

2
1
1
1
87'

Żółtą kartkę otrzymał Wilmar Barrios.

3
1
4
3
5
85'

Coraz mniej czasu mają gracze Boca, aby wyjść na prowadzenie i zdobyć Copa Libertadores. River Plate lepiej wygląda w końcówce, ale nie chce ryzykować.

2
1
1
1
2
83'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jonathan Maidana.

2
81'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ignacio Fernandez.

River Plate
6
3
4
2
2
80'

Krótkie rozegranie rzutu wolnego, ale strzał fatalny, wprost w nogi rywala.

1
1
3
3
5
78'

Będzie rzut wolny pośredni z pola karnego za zagranie nakładką!

5
6
5
2
2
77'

Nandez leży w polu karnym, gracze Boca domagają się rzutu karnego.

1
1
1
2
1
75'

Wysoko atakują graczy Boca piłkarze River Plate. To utrudnia rozgrywanie akcji gościom.

3
2
2
73'

River. Schodzi: Gonzalo Montiel. Wchodzi: Camilo Mayada.

Gonzalo Montiel #29
3
3
1
4
73'

Dodatkowych sił dostali piłkarze River Plate, którzy chcą wyjść na prowadzenie.

3
5
70'

River Plate chce więcej, "gospodarze" atakują, goście trochę oszołomieni.

3
2
2
2
7
68'

Gol! Strzelił Lucas Pratto. Asystował mu Ignacio Fernandez. Cóż za akcja, cóż za wymiana podań. Po "klepce" w polu karnym z piłką znalazł się Fernandez, wycofał na jedenasty metr do Pratto, a ten mocnym strzał doprowadzić do remisu!

18
67'

Kontra Boca, strzał z ok. 16 metrów Pavona, ale bardzo niecelny.

4
1
3
2
1
66'

Z pola karnego uderzał Lucas Pratto, wprost w dobrze ustawionego bramkarza.

1
1
2
64'

Optyczna przewaga River Plate, ale zespół ma problemy z przedostaniem się w pole karne.

1
3
1
1
4
62'

Boca. Schodzi: Dario Benedetto. Wchodzi: Ramon Abila.

3
58'

River. Schodzi: Leonardo Ponzio. Wchodzi: Juan Fernando Quintero.

Leonardo Ponzio #23
2
2
1
58'

Bramkarz już wstał, a o karnym mowy nie ma. Taka jest decyzja sędziego.

2
2
1
1
2
57'

Andrada przy interwencji również przewrócił zawodnika River. Golkiper leży, jest opatrywany, a obok niego... stoją wszyscy.

2
1
56'

Andrada leży w polu karnym po starciu z rywalem, gracze River Plate domagają się rzutu karnego. Jeden z obrońców popychał napastnika.

3
55'

Rzut wolny dla Boca, ale wszystko ponownie trwało "wieki", a zakończyło się strzałem w mur.

3
1
1
52'

River Plate w ataku. Na bramkę Boca sunie akcja za akcją.

2
1
1
1
1
49'

Trzy podania i piekielnie groźny strzał Fernandeza sprzed pola karnego. Niewiele brakowało, a byłby remis.

1
47'

River Plate w ataku, "gospodarze" chcą szybko odrobić straty.

1
1
3
46'

Gramy po przerwie!

2
45'

Doliczone zostały 2 minuty.

2
1
4
1
3
44'

Gol! Strzelił Dario Benedetto. Ależ to była kontra Boca! Podanie z okolic środka pola, źle zachowali się obrońcy. Z piłką biegł Benedetto i w sytuacji sam na sam uderzył obok bramkarza. 0:1 i Boca Juniors bliżej pucharu.

Boca Juniors
24
15
5
6
5
43'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Fernando Quintero.

3
5
2
2
2
43'

Żółtą kartkę otrzymał Pablo Perez.

2
3
2
2
3
42'

Na trybunach m.in. zasiadł Lionel Messi.

10
3
2
2
2
41'

Odpowiedź River Plate, ale "gospodarzom" zabrakło zdecydowania. Po chwili strzał z okolic linii pola karnego poleciał w madryckie krzaki.

2
2
2
3
4
40'

Groźnie pod bramką River Plate. Armani wypiąstkował piłkę tuż sprzed głowy Pavona!

2
1
1
1
1
37'

Gra przeniosła się do środka pola. Do przerwy jeszcze niespełna dziesięc minut. Na pewno coś się jeszcze wydarzy.

4
4
6
4
4
35'

Zaczynają kleić się akcje graczom  Boca. Wszyscy czują, że jeden gol może zmienić wszystko.

7
7
5
5
6
32'

Cały czas dyskutują z sędzią gracze obu drużyn.

7
6
7
5
6
30'

Niemal 3 minuty czekał sędzia ze wznowieniem gry po pokazaniu żółtej kartki. Gracze River Plate wykonywali rzut wolny, ale źle uderzyli. Po chwili poprawkę zablokował obrońca!

5
1
1
1
1
27'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Leonardo Ponzio. Z pretensjami do arbitra wyskoczyli gracze River. Ależ tam są emocje.

River Plate
4
2
3
2
4
24'

Zaczyna robić się nerwowo. Arbiter jeszcze panują nad sytuacją, ale mamy wrażenie, że wkrótce będzie... ciekawie na murawie.

4
2
2
2
3
22'

Teraz znowu gracze Boca pod bramką River Plate. Po rogu strzał głową wyraźnie niecelny.

2
3
2
2
3
21'

Sędzia impulsywnie gestykuluje. Już dwukrotnie jego palec o centymetry mijał oko jednego z zawodników.

2
2
3
2
20'

Sprytnie rozegrany rzut rożny przez graczy River Plate, piłka trafiła pod nogi Fernandeza, a ten huknął dwa metry ponad bramką.

1
1
3
19'

Uwidoczniła się przewaga River Plate, ale "gospodarze" jeszcze bez okazji bramkowej.

1
1
17'

Gracze River Plate rozgrywali rzut wolny ok. 35 metrów przed bramką, ale przekombinowali. Od bramki Boca.

1
1
1
1
2
14'

Gracze River Plate nie spieszą się, im bezbramkowy remis póki co odpowiada. Szybciej starają się rozgrywać akcje zawodnicy Boca.

1
11'

Gracze Boca powinni prowadzić! Po dograniu z rogu i zgraniu piłki z sześciu metrów uderzał Perez, ale trafił w bramkarza!

1
10'

Po dośrodkowaniu z lewej strony Maidana tak wybijał piłkę, że omal nie wbił jej do własnej bramki. Rzut rożny dla Boca.

1
1
1
1
7'

Perez ostro potraktował Fernandeza. Powinien otrzymać kartkę, ale sędzia oszczędził piłkarza Boca Juniors.

1
3'

Sporo biegania w pierwszych minutach, ale nie ma to przełożenia na okazje bramkowe.

2
2
1
19:54

Do trzech razy sztuka? Najprawdopodobniej. W Madrycie rozegrany zostanie rewanżowy mecz finałowy Copa Libertadores.