River Plate
27' Leonardo Ponzio 43' Juan Fernando Quintero 68' Lucas Pratto 81' Ignacio Fernandez 83' Jonathan Maidana 109' Juan Fernando Quintero 120+2' Gonzalo Martinez
Boca Juniors
43' Pablo Perez 44' Dario Benedetto 87' Wilmar Barrios 92' Wilmar Barrios
3:1

Koniec. Copa Libertadores dla River Plate!

Gol! Strzelił Gonzalo Martinez. Wszyscy gracze Boca pod bramką River. Kontra i przez pół boiska do pustej bramki biegł z piłką Martinez! 3:1!

Jara uderzył z woleja i piłka odbiła się od słupka! Ależ pech Boca!

Boca już w dziewiątkę, urazu doznał Gago, który zszedł na ławkę.

Strzał z ok. 30 metrów broni bramkarz River Plata, a Andrada cały czas 40 metrów od bramki przeciwnika.

Andrada... uderzał głową po dograniu z rzutu rożnego. Niecelnie.

Cóż tam się dzieje. To jest futbol! Andrada wyprowadza kontrę, mija rywali. A przecież to bramkarz.

Boca. Schodzi: Ignacio Fernandez. Wchodzi: Bruno Zuculini.

Boca. Schodzi: Julio Buffarini. Wchodzi: Carlos Tevez.

Boca. Schodzi: . Wchodzi: Carlos Tevez.

Mogło być 2:2, obrońca River Plate głową omal nie pokonał własnego bramkarza.

Gol! Strzelił Juan Fernando Quintero. *$&^_)(&*^+!!!! Ależ strzał Quintero! W samo okienko i 2:1! Rezerwowy przejął piłkę 19 metrów przed bramką i huknął nie do obrony!

River Plate cały czas na połowie Boca. Autobus gości jest nie do ruszenia.

Rozpoczął się ostatni kwadrans meczu.

Krótka przerwa, za moment wracamy do gry na ostatni kwadrans.

Sędzia doliczył minutę.

Kolejny strzał gracza River Plate i piłka znowu daleko w trybunach.

Ponownie z dystansu uderzył Quintero i ponownie trafił w pana z hamburgerem w sektorze za bramką, pod samym dachem.

Quintero uderzył mocno z woleja, ale bardzo niecelnie. Po chwili medycy zostali wezwani do bramkarza Boca.

River. Schodzi: Exequiel Palacios. Wchodzi: Julian Alvarez.

Boca. Schodzi: Sebastian Villa. Wchodzi: Leonardo Jara.

River Plate ma sporo czasu, aby grę w przewadze przekuć na gole i ostatecznie na Copa Libertadores.

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Wilmar Barrios. Boca gra w osłabieniu!

Gramy dalej! Czas na dogrywkę!

Przerwa. Za moment dogrywka.

Gramy, ale to już ostatnie sekundy finału w regulaminowym czasie.

Jeszcze potrzebna interwencja masażystów. Jeden z graczy Boca leży na boisku, złapały go skurcze.

River Plate cały czas rozgrywa akcję. Boca nie potrafi odebrać "gospodarzom" piłki.

Sędzia doliczył 3 minuty. River Plate przy piłce.

Boca. Schodzi: Pablo Perez. Wchodzi: Fernando Gago.

Żółtą kartkę otrzymał Wilmar Barrios.

Coraz mniej czasu mają gracze Boca, aby wyjść na prowadzenie i zdobyć Copa Libertadores. River Plate lepiej wygląda w końcówce, ale nie chce ryzykować.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jonathan Maidana.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ignacio Fernandez.

Krótkie rozegranie rzutu wolnego, ale strzał fatalny, wprost w nogi rywala.

Będzie rzut wolny pośredni z pola karnego za zagranie nakładką!

Nandez leży w polu karnym, gracze Boca domagają się rzutu karnego.

Wysoko atakują graczy Boca piłkarze River Plate. To utrudnia rozgrywanie akcji gościom.

River. Schodzi: Gonzalo Montiel. Wchodzi: Camilo Mayada.

Dodatkowych sił dostali piłkarze River Plate, którzy chcą wyjść na prowadzenie.

River Plate chce więcej, "gospodarze" atakują, goście trochę oszołomieni.

Gol! Strzelił Lucas Pratto. Asystował mu Ignacio Fernandez. Cóż za akcja, cóż za wymiana podań. Po "klepce" w polu karnym z piłką znalazł się Fernandez, wycofał na jedenasty metr do Pratto, a ten mocnym strzał doprowadzić do remisu!

Kontra Boca, strzał z ok. 16 metrów Pavona, ale bardzo niecelny.

Z pola karnego uderzał Lucas Pratto, wprost w dobrze ustawionego bramkarza.

Optyczna przewaga River Plate, ale zespół ma problemy z przedostaniem się w pole karne.

Boca. Schodzi: Dario Benedetto. Wchodzi: Ramon Abila.

River. Schodzi: Leonardo Ponzio. Wchodzi: Juan Fernando Quintero.

Bramkarz już wstał, a o karnym mowy nie ma. Taka jest decyzja sędziego.

Andrada przy interwencji również przewrócił zawodnika River. Golkiper leży, jest opatrywany, a obok niego... stoją wszyscy.

Andrada leży w polu karnym po starciu z rywalem, gracze River Plate domagają się rzutu karnego. Jeden z obrońców popychał napastnika.

Rzut wolny dla Boca, ale wszystko ponownie trwało "wieki", a zakończyło się strzałem w mur.

River Plate w ataku. Na bramkę Boca sunie akcja za akcją.

Trzy podania i piekielnie groźny strzał Fernandeza sprzed pola karnego. Niewiele brakowało, a byłby remis.

River Plate w ataku, "gospodarze" chcą szybko odrobić straty.

Gramy po przerwie!

Przerwa. Boca Juniors prowadzi 1:0, River Plate chcąc zdobyć Copa Libertadores musi co najmniej doprowadzić do remisu.

Doliczone zostały 2 minuty.

Gol! Strzelił Dario Benedetto. Ależ to była kontra Boca! Podanie z okolic środka pola, źle zachowali się obrońcy. Z piłką biegł Benedetto i w sytuacji sam na sam uderzył obok bramkarza. 0:1 i Boca Juniors bliżej pucharu.

Żółtą kartkę otrzymał Juan Fernando Quintero.

Żółtą kartkę otrzymał Pablo Perez.

Na trybunach m.in. zasiadł Lionel Messi.

Odpowiedź River Plate, ale "gospodarzom" zabrakło zdecydowania. Po chwili strzał z okolic linii pola karnego poleciał w madryckie krzaki.

Groźnie pod bramką River Plate. Armani wypiąstkował piłkę tuż sprzed głowy Pavona!

Gra przeniosła się do środka pola. Do przerwy jeszcze niespełna dziesięc minut. Na pewno coś się jeszcze wydarzy.

Zaczynają kleić się akcje graczom  Boca. Wszyscy czują, że jeden gol może zmienić wszystko.

Cały czas dyskutują z sędzią gracze obu drużyn.

Niemal 3 minuty czekał sędzia ze wznowieniem gry po pokazaniu żółtej kartki. Gracze River Plate wykonywali rzut wolny, ale źle uderzyli. Po chwili poprawkę zablokował obrońca!

Żółtą kartkę za faul otrzymał Leonardo Ponzio. Z pretensjami do arbitra wyskoczyli gracze River. Ależ tam są emocje.

Zaczyna robić się nerwowo. Arbiter jeszcze panują nad sytuacją, ale mamy wrażenie, że wkrótce będzie... ciekawie na murawie.

Teraz znowu gracze Boca pod bramką River Plate. Po rogu strzał głową wyraźnie niecelny.

Sędzia impulsywnie gestykuluje. Już dwukrotnie jego palec o centymetry mijał oko jednego z zawodników.

Sprytnie rozegrany rzut rożny przez graczy River Plate, piłka trafiła pod nogi Fernandeza, a ten huknął dwa metry ponad bramką.

Uwidoczniła się przewaga River Plate, ale "gospodarze" jeszcze bez okazji bramkowej.

Gracze River Plate rozgrywali rzut wolny ok. 35 metrów przed bramką, ale przekombinowali. Od bramki Boca.

Gracze River Plate nie spieszą się, im bezbramkowy remis póki co odpowiada. Szybciej starają się rozgrywać akcje zawodnicy Boca.

Gracze Boca powinni prowadzić! Po dograniu z rogu i zgraniu piłki z sześciu metrów uderzał Perez, ale trafił w bramkarza!

Po dośrodkowaniu z lewej strony Maidana tak wybijał piłkę, że omal nie wbił jej do własnej bramki. Rzut rożny dla Boca.

Perez ostro potraktował Fernandeza. Powinien otrzymać kartkę, ale sędzia oszczędził piłkarza Boca Juniors.

Sporo biegania w pierwszych minutach, ale nie ma to przełożenia na okazje bramkowe.

Gramy!

Do trzech razy sztuka? Najprawdopodobniej. W Madrycie rozegrany zostanie rewanżowy mecz finałowy Copa Libertadores.

Która z drużyn sięgnie po Copa Libertadores?