4:0
Zakończony
Izrael
90+2'

Akcja gości podsumowująca ich grę w poniedziałek. Prostopadłe dogranie, piłka wyszła na aut bramkowy.

161
104
19
14
17
90+2'

Końcowe fragmenty meczu. Po przejęciu piłki natychmiast ruszamy z akcją.

269
102
30
18
22
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

186
90
37
31
66
89'

Od dawna takiej gry Polaków nie oglądaliśmy. Cały czas stoimy i bijemy brawo.

385
152
32
11
13
88'

W końcu strzał gości. Eran Zahavi uderzał sprzed pola karnego. Piłka poszybowała w kierunku budki z frytkami.

143
331
34
22
23
87'

Na dużym luzie grają Polacy. Goście mają zaciągnięty hamulec ręczny, nic im nie wychodzi.

202
110
17
12
13
86'

Jeszcze jeden gol dla Polski i na wczasy polecimy do Truskolasów.

229
132
30
18
23
komentarz

Czy ktoś myślał, że będzie inaczej (żart sytuacyjny).

95
37
12
9
12
84'

Gol! Strzelił Damian Kądzior. Asystował mu Arkadiusz Milik. Kądzior dzisiaj nie zaśnie! Debiutanckie trafienie pomocnika. Milik otrzymał piłkę od rywala, natychmiast zagrał do Kądziora, który w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza. 4:0! Brawo!

869
351
101
36
38
83'

Kędziora trafiony przez rywal przedramieniem w twarz. Polak odczuł uderzenie, ale wszystkie zęby na miejscu.

66
56
30
51
54
82'

Izrael. Schodzi: Nir Bitton. Wchodzi: Hatem Elhamed.

15
82'

Strzał z dystansu Lewandowskiego, daleko od bramki gości.

33
20
20
32
66
81'

Kądzior doszedł do piłki z prawej strony, dośrodkował wprost w ręce bramkarza.

14
78'

Lewandowski chciał podawać wślizgiem, sfaulował jednak rywala. Zęby bolą Polaka. Jednak nie, to rozpacz po decyzji arbitra.

51
119
27
22
24
77'
81
34
27
23
37
77'

Kolejne rozciągnięcie gości na prawą stroną i po raz kolejny piłka poszybowała gdzieś daleko poza boisko.

57
37
14
14
18
75'

Pokemon z Izraela, czyli Dor Peretz uderzył sprzed pola karnego. Tuż obok słupka! Budzimy się panowie.

80
49
30
19
41
75'

Polska. Schodzi: Mateusz Klich. Wchodzi: Jacek Góralski.

78
29
24
21
26
74'

Grosicki wpadł w pole karne, przewrócił się. Powiedział sędziemu: Faul. Arbiter nic nie odpowiedział.

21
63
19
22
25
73'
133
52
41
44
150
72'

Seba uderzył z dystansu. Więcej w tym było śmiechu niż mocy. Od bramki Fabiański.

32
68
9
7
8
72'

Izrael. Schodzi: Manor Solomon. Wchodzi: Dia Seba.

13
71'

Goście chcieli rozciągnąć grę. Niewiele by brakowało, a piłka znalazłaby się w Wiśle.

32
126
11
10
12
70'

Mała errata. Grosicki przy golu piłki nawet nie przyjął, uderzył po odbiciu się jej od murawy. Do teraz zbieramy zęby i szczękę z podłoża.

78
37
11
11
9
70'

Atak pozycyjny Izraela prowadzony w tempie szachistów.

47
78
13
14
17
komentarz

Nam też i to od czasów gry pana Jurka w kadrze.

23
63
10
8
16
68'

Kolejna ciekawa akcja Polaków. Włączyli się w nią goście i omal jeden z graczy z Izraela nie wbił piłki do własnej bramki. Jak się nie ma co się lubi...

91
60
15
5
8
67'

Po rzucie rożnym sprzed pola karnego wprost w Fabiańskiego uderzył Zahavi.

67
28
19
11
15
66'

To ci Solomon. Zamiast uderzać zrobił pełny obrót. Chciał kolejny, nie wyszło. Rzut rożny dla gości.

26
25
14
15
35
66'

Słychać plotki, że gracze gości biegają za arbitrem i domagają się końca meczu.

75
124
11
14
19
65'

Dogranie z rogu, Glik głową, ale kilka metrów ponad poprzeczką.

44
17
14
17
26
65'

Dwóch Izraelczyków i jeden jedyny Klich. Efekt? Rzut rożny! Brawo!

98
23
15
11
9
64'

Atak pozycyjny Izraela zakończył się przejęciem piłki i kontrą. Lewandowski został jednak zatrzymany. Dobrze goście w defensywie.

35
12
9
9
26
63'

Robimy Izraelowi "czerwcowe lato" i chcemy więcej! 3:0 to zbyt mało, aby Polaka zadowalało.

142
51
16
7
11
62'

Bitton uderzył z dystansu. - Chodź tu mała - krzyknął Fabiański i pewnie złapał piłkę.

17
62'

Dośrodkował Kędziora, bramkarz zdołał złapać piłkę.

32
61'

Izrael po dwóch ciosach jeszcze stara się podnieść. Polacy jednak są nakręceni i chcą więcej.

89
31
8
8
7
60'

Starszy pan obok nas przeszczęśliwy śpiewa: Warto było czekać... Rzeczywiście! Warto. Taką Polskę chce się oglądać.

167
54
13
9
12
58'

Gol! Strzelił Kamil Grosicki. Asystował mu Piotr Zieliński. Izrael rozmontowany! Kapitalne dogranie Zielińskiego z okolic linii bocznej. Piłkę przejął Grosicki i kapitalnie uderzył! 3:0!

844
296
104
28
31
57'

Izrael. Schodzi: Beram Kayal. Wchodzi: Yonatan Cohen.

17
56'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Odkręćcie bramkarza z murawy. Dwunasty gol z rzędu "Lewego" na Stadionie Narodowym. Bramkarz Izraela po uderzeniu Polaka chyba nawet nie wie jak się nazywa. Przypominamy: Ariel Harush. 2:0!

785
291
80
30
44
55'

My swój VAR mamy i twierdzimy, że "jedenastka" dyskusyjna.

93
31
13
13
31
55'

Wóz VAR uciekł i karny jest pewny jak dzień i noc!

95
31
14
13
16
54'

O! Rzut karny dla Polski. Dogrywał Grosicki, a ręką zagrał Yeini.

105
32
11
9
14
54'

Tak to widzimy: drugi gol i jedziemy na wakacje.

77
28
14
7
8
53'

Dośrodkowanie w nasze pole karne. Zahavi szukał pozycji. Ubiegł Glika, jednak do piłki dojść nie zdołał.