Albania
20' Elseid Hysaj
Francja
9' Corentin Tolisso 26' Clement Lenglet 31' Antoine Griezmann
0:2

Koniec. Francja wygrała 2:0 i zapewniła sobie 1. miejsce w grupie H.

Trochę przerw w grze. Piłkarze jednej i drugiej drużyny narzekali na urazy.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Francja. Schodzi: Leo Dubois. Wchodzi: Benjamin Pavard.

Z dystansu uderzał Bare, bardzo daleko od bramki Francuzów.

Francja. Schodzi: Wissam Ben Yedder. Wchodzi: Nabil Fekir.

Francuzi kontrolują mecz, Albańczycy już pogodzili się z porażką.

Albania. Schodzi: Elseid Hysaj. Wchodzi: Lorenc Trashi.

Hysaj zdecydował się na strzał, piłka minęła jednak bramkę gości.

Rzut wolny dla gospodarzy, jednak zagrożenia pod bramką Francuzów.

Francja. Schodzi: Benjamin Mendy. Wchodzi: Lucas Digne.

Zagranie do Goirud, napastnik znalazł się na spalonym.

Mogło być 0:3! Po dograniu z rogu uderzył Giroud, piłka odbiła się od poprzeczki!

Francuzi odzyskali panowanie nad meczem. Albańczycy stracili siły i wkrótce mogą mieć większe problemy.

Po kolejnym dograniu z kornera strzał Corentina Tolisso poszybował ponad bramką.

Po dograniu z rzutu rożnego do piłki doszedł Dubois, strzał obronił Berisha.

Kolejny strzał w meczu Giroud, Berisha nie popełnił błędu i złapał piłkę.

Kolejny strzał Manaja i kolejny raz piłkę zablokował Lenglet.

Gospodarze zaczynają coraz więcej ryzykować. Francuzi jednak odpierają ataki gospodarzy.

Lepiej po zmianie stron wygląda gra Albanii. Francuzi szukają trzeciego gola, który zamknie mecz.

Giroud znalazł sobie miejsce do oddania uderzenia, dobrze w bramce zachował się Etrit Berisha.

Manaj uderzał z pola karnego, piłkę w ostatnim momencie zablokował obrońca.

Berat Djimsiti doszedł do dośrodkowania, strzał minął jednak bramkę Francuzów.

Albania. Schodzi: Ermir Lenjani. Wchodzi: Odise Roshi.

Albania. Schodzi: Kristi Qose. Wchodzi: Ledian Memushaj.

Wracamy do meczu.

Przerwa. Zasłużone prowadzenie Francuzów 2:0.

Sędzia doliczył minutę.

Piłkę otrzymał Mendy, ale Francuz był na spalonym.

Po dograniu z rogu uderzał Lenglet, piłka minęła cel. Niewiele brakowało, a Francja prowadziłaby 3:0.

Bare dośrodkował z rzutu wolnego, jednak nie było to dogranie życia.

Powoli zbliżamy się do przerwy, a gospodarze wciąż bez okazji bramkowej.

Starali się zaatakować Albańczycy. Dogranie w pole karne było jednak niedokładne. Piłkę złapał bramkarz.

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Leo Dubois. Już chyba po większych emocjach. Dubois wypatrzył w polu karnym Griezmanna, który precyzyjnie uderzył. 0:2!

Dwa kwadranse za nami. Francuzi dość łatwo objęli prowadzenie, jednak to cenią.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Clement Lenglet.

Minuty mijają, Francuzi kontrolują przebieg spotkania. Albańczycy nie mają pomysłu na zagrożenie rywalom.

Żółtą kartkę otrzymał Elseid Hysaj.

Strzełał Gjasula, piłka jednak minęła bramkę mistrzów świata.

Ermir Lenjani dośrodkował z rzutu wolnego, bramkarz bez problemów złapał piłkę. Szukają okazji gospodarze.

Akcja Albańczyków, dogranie do Balaja, który jednak był na spalonym.

Po stracie gola gospodarze nie potrafią skutecznie odpowiedzieć mistrzom świata. Francuzi kontrolują przebieg gry.

Gol! Strzelił Corentin Tolisso. Asystował mu Antoine Griezmann. Szybko poszło. Dośrodkowanie z rzutu wolnego Griezmanna, do piłki najwyżej wyskoczył Tolisso i głową wpakował piłkę do bramki. 0:1!

Stopniowo coraz więcej do powiedzenia mają Francuzi. Albańczycy czekają na rywala w okolicach własnej połowy.

Pierwsze minuty, gra toczy się głównie w środku pola. Piłkarze starają się szybko wymieniać podania.