Liga Mistrzów: 1/8 finału, pierwsze mecze
20 lut 2019 21:00
90+5'

Koniec pierwszej odsłony 1/8 finału Ligi Mistrzów. Manchester City wygrał na wyjeździe 3:2 z Schalke Gelsenkirchen.

32
21
11
5
11
90+5'

9
90+4'

Starcie między piłkarzami na sam koniec soptkania. Sędzia musiał rozdzielać zawodników.

7
7
18
1
3
90'

Sędzia doliczył pięć minut.

16
7
12
8
14
90'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Ederson.

Świetne zagranie Edersona wprost do Sterlinga. Anglik wyprzedził Bastiana Oczipkę i stanął sam na sam z Ralfem Faehrmannem. Skrzydłowy trafił do bramki i Manchester City prowadzi 3:2!

116
70
30
17
32
89'

Manchester City nei wykorzystał rzutu rożnego. Piłka zaliczyła pusty przebieg.

7
4
4
3
4
88'

Schalke. Schodzi: Mark Uth. Wchodzi: Amine Harit.

7
5
2
4
6
87'

Urwał się na lewej stronie Leroy Sane. Niemca w porę wślizgiem zatrzymał obrońca.

5
3
4
10
6
85'

Gol! Strzelił Leroy Sane.

Ależ huknął Sane z rzutu wolnego! Skrzydłowy przymierzył niemal w samo okienko. Wyśmienity strzał i znowu mamy remis.

80
54
20
11
23
83'

Mark Uth zagrał na lewą stronę do Stevena Skrzybskiego. Wprowadzony zawodnik oddał strzał będąc w polu karnym. Obrońca w porę zablokował.

3
3
5
4
2
80'

Piłkarze próbują uśpić kibiców. Brakuje składnych akcji i strzałów. Gra toczy się w obrębie połowy boiska.

3
2
2
5
7
78'

Man City. Schodzi: Sergio Aguero. Wchodzi: Leroy Sane.

12
3
5
3
5
78'

Schalke. Schodzi: Weston McKennie. Wchodzi: Steven Skrzybski.

4
77'

Bernardo Silva zakończył drybling niecelnym strzałem zza pola karnego.

6
5
2
4
5
77'

Kolejny atak pozycyjny The Citizens.

6
3
5
4
4
74'

Kevin De Bruyne trafił w mur.

4
6
4
15
8
73'

Żółtą kartkę otrzymał Salif Sane za faul na Bernardo Silvie.

Schalke 04 Gelsenkirchen
4
10
3
3
3
73'

Raheem Sterling nie opanował piłki na lewej flance. Anglik przegrał starcie z obrońcą.

5
5
6
5
4
70'

Man City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Vincent Kompany.

7
4
1
2
2
68'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Nicolas Otamendi za faul na Guido Burgstallerze.

30
19
24
7
16
66'

Schalke jest naprawdę dobrze ustawione w obronie. Niemcy z powodzeniem utrudniają grę podopiecznym Pepa Guardioli.

7
4
4
3
3
64'
61'

Manchester City w posiadaniu piłki. Anglicy z trudem próbują zbliżyć się do bramki rywali.

5
4
3
4
3
59'

Weston McKennie trafiony w udo przez podającego piłkę Aymerica Laporte. Amerykanin ucierpiał i leży na boisku.

1
1
1
57'

Raheem Sterling zagrał na pamięć w pole karne. Sergio Aguero był z tyłu i nie miał szans, by zdążyć do podania. Zagrożenie zażegnał z własnego pola karnego Matija Nastasić.

1
1
2
4
4
56'

Ilkay Gundogan uderzył z dystansu, ale niecelnie. Piłka obiła bandy reklamowe.

2
1
1
1
1
55'

Fernandinho postanowił daleko zagrał na lewą flankę do Raheema Sterlinga. Anglik nie zdążył opanować piłki.

1
2
52'

Kolejna akcja Sergio Aguero. Snajper Manchesteru City tym razem niecelnie uderzył z dystansu.

6
4
2
4
1
50'

Sergio Aguero przedarł się w pole karne Schalke! Argentyńczyk próbował zwieźć obrońcę. Ten zachował czujność i zatrzymał napastnika wślizgiem.

8
4
2
1
1
49'

Niezłe zagranie Daniela Caligiuriego z prawej strony w pole karne. Mark Uth nie zdążył opanować piłki.

3
3
3
4
3
47'

Kevin De Bruyne uderzył zza pola karnego. Będzie rzut rożny.

6
2
2
1
4
46'

Wracamy na drugą połowę. W obu drużynach bez zmian. Przy piłce Manchester City.

komentarz

Duzy test charakteru - pisze Manchester City o pierwszej połowie wyjazdowego starcia z Schalke.

7
4
3
3
2
45+4'

Kevin De Bruyne zagrał do środka. Piłkę przejął Bernardo Silva i zaraz uderzył z dystansu. Portugalczyk przestrzelił.

3
3
5
3
3
45+4'

Manchester City w ostatnich sekundach pierwszej połowy stawia na atak pozycyjny.

3
3
4
2
3
45+2'

Nie zrozumieli się David Silva z Sergio Aguero. Hiszpan zagrywał prostopadle, ale Argentyńczyk nie zdążył za piłką i Ralf Faehrmann zatrzymał akcję.

8
45'

1
1
8
1
1
45'

Gol! Strzelił Nabil Bentaleb.

Schalke wyszło na prowadzenie na sekundy przed przerwą! Algierczyk wykorzystał swój drugi rzut karny! Tym celował w okienko, piłka poszła po ręku Edersona, ale wpadła do siatki. Manchester City przegrywa 1:2!

57
39
19
14
18
43'

Żółtą kartkę otrzymał Fernandinho za faul na Salifie Sane podczas dośrodkowania z rzutu wolnego. Będzie drugi rzut karny dla Schalke!

19
13
6
2
6
41'

Żółtą kartkę otrzymał Mark Uth za faul na Ilkayu Gundoganie.

2
1
4
1
2
40'

Aymeric Laporte zagrał ręką na połowie boiska. Schalke rusza z atakiem.

3
1
1
2
3
38'

Bentaleb wykorzystał rzut karny! Były piłkarz Tottenhamu pewnie uderzył w okolice słupka. Mamy remis!

64
35
19
11
22
36'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolas Otamendi za zagranie ręką.

22
15
6
7
8
36'

Będzie rzut karny dla Schalke!

45
38
16
11
21
35'

Sędzia wezwał do siebie kapitanów obu drużyn. Rozmowa wciąż trwa.

3
2
8
3
2
33'

Kontra Schalke. Daniel Caligiuri uderzył zza pola karnego. Piłka odbiła się od ręki Nicolasa Otamendiego. Sędzia z Hiszpanii konsultuje się z asystentami VAR.

6
4
7
3
4
33'

Kevin De Bruyne uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego, ale wprost w Ralfa Faehrmanna.

1
1
3
2
2
32'

Bernardo Silva zagrał do środka do Raheema Sterlinga. Anglik uderzył od razu zza pola karnego, ale rywale zablokowali jego strzał.

1
1
1
30'

Weston McKennie zbyt długo holował piłkę na prawej stronie boiska. Naciskany przez Aymerics Laporte, wyszedł na aut.

1
29'

Nabil Bentaleb walczył w okolicach lewego narożnika boiska, aż wywalczył rzut rożny. Niemcy nie wykorzystali stałego fragmentu gry. Po wybiciu piłkę odzyskali zawodnicy Manchesteru City.

27'

Nieudane podanie prostopadłe od Bernardo Silva do Sergio Aguero. Piłka dla Schalke.

1
1
25'

Kontratak Schalke. Z piłką po prawej stronie popędził Mark Uth. Napastnik zszedł do środka i uderzył z dystansu. Piłka przeleciała obok słupka.

2
1
1
1
2
23'

Schalke nie zagroziło z kornera. Aymeric Laporte wybił piłkę poza własne pole karne.

3
1
2
2
3
22'

Niemcy wręcz podarowali bramkę Anglikom po szkolnym błędzie Ralfa Faehrmanna. Teraz Schalke próbuje skontruować atak. Daniel Caligiuri wywalczył na prawej stronie rzut rożny.

1
1
1
2
1
18'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu David Silva.

Ralf Faehrmann podawał do Salifa Sane. Obrońcę wyprzedził David Silva i podał do Sergio Aguero. Argentyńczyk bez problemu trafił do pustej bramki. Sędzia wstrzymał się z przyznaniem trafienia i konsultował się z asystentami VAR, bo miał wątpliwości czy przy poprzedniej akcji nie popełniono faulu. Ostatecznie uznał gola dla Manchesteru City.

62
31
16
15
18
17'

Raheem Sterling dośrodkował z lewej strony do Sergio Aguero. Argentyńczyk przyjął piłkę i uderzył z woleja. Strzał odbił się rykoszetem od rywala.

2
2
1
2
3
16'

Kevin De Bruyne wysłał sygnał ostrzegawczy. Belg uderzył z dystansu, ale wprost w Ralfa Faehrmanna.

1
1
3
1
1
16'

Kolejny faul. Tym razem na połowie boiska David Silva poszkodowany przez Suata Serdara.

1
1
1
1
2
14'

Aymeric Laporte faulowany na własnej połowie przez Westona McKennie. Obyło się bez kartki.

1
1
1
1
2
11'

Gospodarze stracili piłkę na swojej połowie. Przechwycił Sergio Aguero i uderzył z dystansu. Strzał odbił się rykoszetem od rywala.

3
2
2
3
2
8'

Szybka kontra Schalke. Hamza Mendyl nie zdążył do prostopadłego podania.

1
2
7'

Groźny strzał głową Sergio Aguero po dośrodkowaniu z lewej strony Davida Silvy. Czujny jest Ralf Faehrmann i broni!

9
4
3
3
4
6'

The Citizens nie zagrozili z rzutu rożnego. Obrona Schalke szybko wybiła piłkę.

3
1
1
3
2
5'

Będzie rzut rożny dla Manchesteru City. Dośrodkowanie Raheema Sterlinag wybił Matija Nastasić.

1
4'

Manchester City rozgrywał atak pozycyjny. David Silva zagrał prostopadle do Sergio Aguero, ale na posterunku czuwa bramkarz Schalke i wybija piłkę.

1
2'

Sergio Aguero nie utrzymał piłki w polu karnym Schalke. Zagrożenie zażegnali obrońcy.

2
1'

Nie utrzymali się zbyt długo przy piłce gospodarze. Przejęli rywale i zbliżaja sie pod bramkę.