Olympiakos Pireus
9' Ahmed Hassan 32' Mohamed Camara 40' Gil Dias 58' Daniel Podence
Dynamo Kijów
28' Witalij Bujalski 74' Benjamin Verbić 90' Benjamin Verbić 90+2' Tomasz Kędziora
2:2

Koniec meczu. Dynamo zremisowało z Olympiakosem Pireus 2:2. Rewanż za tydzień w Kijowie.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tomasz Kędziora.

Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

Gol! Strzelił Benjamin Verbić. Asystował mu Wiktor Cyhankow.

Dynamo Kijów dopięło swego i doprowadziło do remisu! Cyhankow zgrał piłkę głową do niepilnowanego Benjamina Verbicia, a ten pewnym strzałem pokonał Jose Sa.

Uderzał Wiktor Cyhankow, jednakże został zablokowany przez rywala.

Olympiakos. Schodzi: Gil Dias. Wchodzi: Giorgos Masouras.

Mykolenko ucierpiał w starciu z rywalem i potrzebował pomocy medycznej.

Dynamo. Schodzi: Mykoła Szaparenko. Wchodzi: Denis Garmasz.

Dynamo. Schodzi: Francisco Sol. Wchodzi: Nazarij Rusyn.

Olympiakos. Schodzi: Daniel Podence. Wchodzi: Lazaros Christodoulopoulos.

Daniel Podence zdecydował się na strzał, ale trafił tylko w boczną siatkę.

Dynamo Kijów spokojnie buduje swój atak pozycyjny, zaś gospodarze tylko przesuwają się za piłką.

Na boisku sporo walki, a w związku z tym mnożą się faule z obydwu stron.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Benjamin Verbić.

Nieudany atak Dynama i grę od rzutu piłki z autu wznowią gospodarze.

Celnie z około 8 metrów uderzał Wiktor Cyhankow, zaś piłkę na korner odbił Jose Sa.

Olympiakos. Schodzi: Kostas Fortounis. Wchodzi: Bibras Natcho.

Jose Sa opanował bezpańską piłkę i szybko rozpoczął atak swojego zespołu.

Benjamin Verbić uderzył z rzutu wolnego, ale nad bramką Olympiakosu.

Dynamo Kijów będzie miało rzut wolny w okolicach pola karnego greckiej drużyny.

Witalij Bujalski faulował rywala i będzie rzut wolny dla Olympiakosu.

Nieudana akcja gospodarzy i grę od własnej bramki wznowi Denys Bojko.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Daniel Podence.

Strzały (celne):

Olympiakos Pireus - 3 (2)

Dynamo Kijów - 2 (2)

Zbyt długie podanie w kierunku napastnika posłał Tomasz Kędziora i piłkę złapał Jose Sa.

Przebudził się Olympiakos Pireus, a jego poczynania stara się napędzać Kostas Fortounis.

Piłkarze Dynama Kijów wymieniają kolejne podania, ale nic z tego nie wynika.

Na razie spokojnie temp rywalizacji po przerwie. Tym razem w ofensywie ekipa z Kijowa.

Oskrzydlająca akcja greckiego zespoło została szybko rozbita przez Dynamo.

Sporo walki w środkowej strefie boiska. Przy piłce znajdują się gospodarze.

Start drugiej odsłony spotkania Olympiakos Pireus - Dynamo Kijów!

Koniec pierwszej połowy meczu, po której Olympiakos Pireus prowadzi z Dynamem Kijów 2:1.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Ostatnie fragmenty rywalizacji w pierwszej połowie spotkania. Przy piłce znajdują się piłkarze z Kijowa.

Gol! Strzelił Gil Dias.

Olympiakos Pireus znów na prowadzeniu - 2:1! Do odbitej przez obrońcę Dynama piłki dopadł Gil Dias i popisał się przepięknym uderzeniem z dystansu. Denys Bojko był bez szans.

Mnożą się faule z obydwu stron. Tym razem nieprzepisowo rywala powstrzymał Witalij Bujalski.

Olympiakos Pireus stara się oddalić grę od własnej bramki. Gospodarze atakują lewym skrzydłem.

Niedokładnie dośrodkowywał Tomasz Kędziora, ale po chwili goście znów przejęli piłkę.

Coraz dłużej przy piłce utrzymuje się Dynamo Kijów, który walczy o swojego kolejnego gola w tym starciu.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mohamed Camara, przez co za tydzień nie zagra w rewanżu.

Kostas Tsimikas faulował Cyhankowa i arbiter odgwizdał rzut wolny dla przyjezdnych.

Wydaje się, że Dynamo po zdobytej bramce złapało wiatr w żagle i naciera na rywala.

Gol! Strzelił Witalij Bujalski. Asystował mu Tomasz Kędziora.

Dynamo Kijów doprowadziło do remisu 1:1! Tomasz Kędziora płasko dośrodkował z prawej strony pola karnego, a do bramki uderzeniem z pierwszej piłki trafił Witalij Bujalski.

Denys Bojko chwycił futbolówkę po lekkim strzale zawodnika z Pireusu.

Benjamin Verbić faulował rywala i będzie rzut wolny dla greckiej drużyny.

Gospodarze grają bardzo agresywnie w odbiorze piłki, co podoba się miejscowym kibicom.

Świetnie w obronie interweniował Pape Abou Cisse, a przy okazji ucierpiał Witalij Bujalski.

Aktywny jest Kostas Fortounis, któremu w ostatniej chwili piłkę odebrał Tomasz Kędziora.

Fatalna pomyłka Tomasza Kędziory, a piłkę przejął Kostas Fortounis, który minął Bojko i...trafił tylko w boczną siatkę. Powinno być 2:0 dla Olympiakosu, ale Polak odetchnął z ulgą po swoim błędzie.

Wysoki pressing Olympiakosu Pireus. Dynamo Kijów ma problem z wyjściem z piłką z własnej połowy boiska.

Podopieczni Pedro Martinsa przejęli piłkę i szukają swojego drugiego trafienia w tym meczu.

Ekipa z Kijowa tym razem wznowi grę od rzutu wolnego na prawym skrzydle.

Próbuje odpowiedzieć Dynamo, lecz będzie miało tylko rzut z autu.

Gol! Strzelił Ahmed Hassan. Asystował mu Kostas Fortounis.

Olympiakos Pireus wyszedł na prowadzenie 1:0! Kostas Fortounis zagrał piłkę na piąty metr do Ahmeda Hassana, który potężnym strzałem pokonał Denysa Bojko.

Posiadanie piłki:

Olympiakos Pireus - 46 proc.

Dynamo Kijów - 54 proc.

Obydwie drużyny badają swoje możliwości. Nikt nie podejmuje ryzyka na początku potyczki.

Piłkarze z Pireusu spokojnie rozgrywają atak pozycyjny.

Próbowali odważniej zaatakować gospodarze, ale na razie bezskutecznie.

Dośrodkowywał z prawego skrzydła Tomasz Kędziora, a piłkę pewnie złapał Jose Sa.

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.

Start meczu Olympiakos Pireus - Dynamo Kijów!

W wyjściowym składzie Dynama Kijów znalazł się Tomasz Kędziora.

Starcie poprowadzi sędzia Craig Pawson.

Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu Olympiakos Pireus - Dynamo Kijów?

Zapraszamy na relację LIVE z 1. meczu 1/16 finału Ligi Europy Olympiakos Pireus - Dynamo Kijów. Początek czwartkowego spotkania zaplanowano na godzinę 18:55.