Sędzia doliczył cztery minuty.

2
6
90'

Brahim Diaz był o krok od zdobycia debiutanckiej bramki. Hiszpan dostał podanie od Viniciusa, ale trafił w słupek!

6
12
4
6
6
87'

Vinicius uciekł obrońcom, biegł na bramkę i oddał słaby strzał. Cuellar nie miał problemów z obroną.

2
3
1
86'

Real. Schodzi: Lucas Vazquez. Wchodzi: Brahim Diaz.

85'

Leganes poluje na drugiego gola! Obrońcom urwał się Sabin Merino, wszedł w pole karne, ale koszmarnie uderzył. Piłka poleciała nad poprzeczką.

3
2
2
3
5
84'

Navas broni! Braithwaite przechytrzył rywali i uderzył głową z kilku metrów.

2
2
1
1
1
83'

Leganes zagroziło z rzutu wolnego. Siovas chciał uderzyć głową, jednak sfaulował przy tym Navasa.

3
2
82'

Żółtą kartkę otrzymał Vinicius Junior za opóźnianie gry.

2
1
3
1
78'

Dośrodkowanie z lewej strony w pole karne Realu. O krok od zamknięcia akcji był Merino, ale napastnikowi Leganes zabrakło kilku centrymetrów.

3
1
1
3
1
74'

CD Leganes. Schodzi: Vasyl Kravets. Wchodzi: Jonathan Silva.

2
73'

Żółtą kartkę otrzymał Recio za faul na Ceballosie.

3
72'

Real ruszył z atakiem. Ceballos zagrał na lewą stronę do Viniciusa. Nastolatek uderzył z pierwszej piłki, ale prosto w bramkarza.

1
3
2
2
1
69'

Real się trudzi, a Leganes znowu uderza! Dośrodkowanie z prawej strony, Braithwaite próbował opanować piłkę, ale uprzedził go Odriozola i wybił na rzut rożny.

7
4
3
4
5
68'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Cristo Gonzalez.

Cristo Gonzalez #27
9
7
4
4
8
68'

Marcelo wdał się w drybling na środku boiska. Szybko otoczyło go dwóch rywali i stracił piłkę.

1
5
2
1
66'

Piłka trafiła na lewą stronę do Viniciusa. Brazylijczyk spróbował szczęścia i uderzył zza pola karnego, ale piłka minęła bramkę.

1
2
1
1
64'

Eraso złapany na spalonym.

3
61'

Leganes było blisko zdobycia drugiej bramki. Zamieszało się w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale tym razem obrońcy byli na posterunku i wybili piłkę.

4
2
1
2
59'

Real nie zagroził z dwóch kolejnych rzutów rożnych. Wynik bez zmian, 1:0 dla Leganes.

3
1
1
56'

Dalekie podanie zmierzające do Braithwaite'a. Napastnika poniosła nieco ułańska fantazja i od razu uderzył z woleja. Nie był to udany strzał, zeszła mu piłka i nie zagroziła bramce Navasa.

2
1
2
1
1
53'

Odriozola uciekał na prawej stronie. Planował dośrodkować, ale wślizgiem piłkę odebrał mu Siovas.

1
2
51'

Leganes konstruowało atak. Zepsuł go Gumbau, który dograł na wolne pole, gdzie nie czekał żaden z jego kolegów. Piłka wyszła na aut.

3
1
50'

Obrońcy Realu wybili piłkę na skraj pola karnego. Stamtąd próbował zagrozić Gumbau, ale zablokował go Isco.

5
49'

I odpowiedź Leganes. Juanfran dośrodkowuje z prawej flanki. Odriozola wybija na rzut rożny.

3
48'

Vinicius dośrodkował z lewej strony, ale nikt nie zamykał akcji.

2
1
1
46'

Real atakuje. Cuellar miał problemy z dośrodkowaniem Odriozoli. Piłka trafiła do Viniciusa, ale bramkarz Leganes zdążył za nastoletnim Brazylijczykiem.

1
3
1
4
46'

Sędzia dał znak. Wracamy na drugą połowę!

2
1
1
1
46'

Real. Schodzi: Sergio Reguilon. Wchodzi: Dani Carvajal.

Sergio Reguilon #23
2
45'

Sędzia doliczył minutę.

3
1
3
2
41'

Uaktywnił się Vinicius. Vazquez odzyskał piłkę i dał początek kontratakowi. Piłka trafiła na lewą stronę, 18-latek z Brazylii zabawił się z obrońcami, ale oddał niecelny strzał.

2
1
1
2
40'

Kolejny strzał z dystansu. Tym razem płasko na dalszy słupek uderzył Bustinza. Navas broni.

3
1
38'

Recio wziął sprawy w swoje ręce i uderzył z dystansu. Niecelnie. Grę wznowi Navas.

3
1
2
2
38'

Leganes cały czas nie odpuszcza i chce iść za ciosem. Sęk w tym, że od kilku minut nie oddali ani jednego strzału.

7
1
35'

Real na razie nie ma sposobu, by odpowiedzieć na trafienie rywali. Ci wciąż w natarciu.

4
2
3
2
4
30'

Gol! Strzelił Martin Braithwaite.

Co się stało w polu karnym Realu? Eraso dośrodkował, a Braithwaite uderzył głową. Piłka odbiła się od słupka do Merino. Obrońcy go zablokowali, ale futbolówka wróciła do Duńczyka. Ten z kilku metrów dopełnił formalności. 1:0 dla Leganes!

52
37
8
11
18
29'

Znowu Isco! Casemiro uwolnił Hiszpana na lewej stronie. Ten wszedł w pole karne, ale jego strzał został zablokowany przez Juanfrana.

8
4
1
1
4
28'

I dopiero odpowiedź Realu. Isco wyprowadził akcję i dograł do Marcelo. Brazylijczyk oddał piłkę Hiszpanowi, ale tego zdążyli zblokować obrońcy.

1
1
26'

Ogórki są w gazie! Zagotowało się w polu karnym po rozegraniu z rzutu rożnego. Recio dośrodkował z lewej strony a głową uderzał Sabin Merino. Piłka minęła słupek!

5
2
1
2
25'

Reguilon mógł zaskoczyć i to w dość nietypowy sposób. Cuellar pomylił się i wybijając piłkę trafił piłkarza Realu. O mały włos a wpadłaby do bramki.

4
1
24'

Kolejny atak Leganes. Tym razem dośrodkowanie z lewej flanki. Braithwaite nie zdążył dobiec do piłki.

2
1
1
22'

Centra z prawej strony. Akcję zamykał Kravets, ale miał problem z opanowaniem kozłującej piłki i nie zagroził z kilku metrów. Zdążył zablokować go Vazquez.

4
1
1
21'

Inicjatywa wciąż po stronie Leganes. Los Blancos bardzo powolnie się rozkręcają. Przy piłce wciąż gospodarze, ale konkretów brakuje.

2
1
1
1
19'

Siovas dośrodkował w pole karne. Tam wbiegał Gerard Gumbau, ale oddał niecelny strzał głową. Navas odprowadził piłkę wzrokiem.

2
1
1
1
17'

Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne Realu. Vazquez ratuje sytuację i wybija piłkę.

3
1
2
16'

Dużo walki w połowie boiska. Nikt nie potrafi przebić się pod bramkę rywala.

1
1
1
13'

Vazquez uruchomił na prawej flance Odriozolę. Były zawodnik Realu Sociedad gnał ile sił w nogach, ale powstrzymał go Omeruo.

2
2
1
12'

Teraz przy piłce Królewscy. Rozgrywają atak pozycyjny. Niezłe podanie Marcelo, który dziś został wystawiony na pomocy. Brazylijczyk uwolnił Reguilona, ale podanie przechwycił Omeruo.

4
1
1
10'

Navas musiał interweniować. Casemiro wybił dośrodkowanie z prawej strony, ale piłka zmierzała w kierunku jego bramki.

2
1
2
1
9'

Real wyszedł z kontratakiem. Marcelo kombinacyjnie szukał na prawej stronie Vazqueza, ale jego podanie przecięli obrońcy.

2
1
1
1
8'

Siovas pokusił się o strzał z dystansu, ale piłka minęła słupek bramki Navasa.

3
1
1
7'

Leganes ostrożnie rozgrywa piłkę. Jednak im bliżej bramki Realu, tym większe problemy.

3
1
1
5'

Vazquez faulowany na połowie boiska przez Kravetsa.

2
1
3
1'

Legnaes bez kompleksów zaczęło mecz. Głową uderzał Gerard Gumbau, ale był zbyt daleko, by zagrozić bramce Navasa.

3
1
1
1
czas Start meczu
Kto awansuje do ćwierćfinału Pucharu Króla?