3:0
Zakończony
Levante UD
90+3'

Koniec meczu. Barcelona wygrała 3:0 z Levante i awansowała do ćwierćfinału Pucharu Króla!

8
2
1
1
4
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Rober Pier za faul na Messim.

3
90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

7
4
2
1
2
87'

Znowu Suarez, ale tym razem Denis. Hiszpan zszedł do środka, ale jego strzał również zablokował obrońca.

8
9
3
1
1
86'

Dogranie z lewej strony do Suareza. Urugwajczyk oddał strzał z pierwszej piłki, ale trafił w obrońcę.

7
4
2
3
3
82'

Do piłki podszedł Enis Bardhi. Pomocnik trafił w mur, po chwili chciał dobić, ale nie poradził sobie z kozłującą piłką.

4
2
2
2
4
80'

Murillo faulował Dwamenę przed polem karnym. Okazja dla Levante.

3
2
4
1
3
77'
75'

Żółtą kartkę otrzymał Erick Cabaco za faul na Dembele.

3
73'

Barcelona. Schodzi: Jordi Alba. Wchodzi: Sergi Roberto.

73'

Messi dostrzegł uciekającego na lewej stronie Dembele. Francuz oddał strzał na dalszy słupek, ale pomylił się o centymetry.

8
2
4
1
1
71'

Levante. Schodzi: Sergio Postigo. Wchodzi: Jason.

2
69'

Niespotykany widok - piłkarz Levante w polu karnym Barcelony. Boateng wygrał pojedynek z Albą i oddał mocny strzał z dość ostrego kąta, ale niecelny.

8
4
6
2
3
68'

Levante. Schodzi: Jose Campana. Wchodzi: Cheick Doukoure.

Cheick Doukoure #5
5
3
1
1
1
67'

Nie zrozumieli się Messi z Suarezem. Argentyńczyk dryblował na skraju pola karnego i chciał dograć do Suareza. Urugwajczyk celowo nie wybiegał do podania, by nie dać zlapać się na spalonym.

4
3
1
1
6
komentarz

Messi drugim najlepszym strzelcem Barcelony w historii jej występów w Pucharze Króla.

8
5
2
63'
9
6
5
10
4
62'

Barcelona ciągle w natarciu. Messi do Coutinho na lewą stronę. Brazylijczyk uderza w polu karnym, ale broni Aitor.

4
3
1
1
1
61'

Levante. Schodzi: Borja Mayoral. Wchodzi: Raphael Dwamena.

Raphael Dwamena #20
4
3
1
1
1
58'

Kolejny atak Blaugrany. Messi zagrywa w pole karne do Vidala, ale pomocnika zatrzymał Simon. Chilijczyk odpłacił się rywalowi i zdążył go jeszcze sfaulować.

8
6
2
2
5
54'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Nelson Semedo.

Dembele uwolnił na prawej stronie Nelsona Semedo. Stamtąd obrońca zagrał do środka, gdzie czekał Messi. 31-latek z pierwszą bramką w tym meczu. 3:0 dla Barcelony!

69
40
7
6
8
53'

Barcelona napierała na bramkę Aitora, ale odbijała się jak od ściany. Sprawy w swoje ręce wziął Arthur, ale niecelnie uderzył z dystansu.

6
4
3
2
2
50'

Mogło być 3:0! Coutinho przechwycił podanie od Messiego, uciekł na wolne pole i trafił do siatki. Natychmiastowa decyzja sędziego asystenta, który dopatrzył się, że Brazylijczyk był na spalonym.

13
5
7
8
7
48'

Barcelona wyprowadziła atak. Jednak zamiast od razu konsekwentnie ruszyć pod bramkę, spowolniła akcję. Dembele chciał zagrać w lukę między obrońcami na lewej stronie do Messiego, ale tym razem mu się nie powiodło.

8
2
2
3
3
46'

Wracamy na drugą połowę.

7
4
3
4
4
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Jeison Murillo za faul na Boatengu.

7
5
4
6
11
45'

Sędzia doliczył minutę.

7
4
4
4
4
45'

Gospodarzom mało! Coutinho zabawił się z obrońcami na lewej stronie. Brazylijczyk posadził na murawie Cabaco i oddał strzał z dość ostrego kąta. Broni Aitor, dobija Messi, a potem Vidal. Ale bramkarz Levante tym razem nie daje za wygraną!

6
4
7
6
6
43'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Rakitić za faul na Mayoralu.

2
2
7
5
13
42'

Dembele polował na hat-tricka. Ale co to była za akcja! Messi zagrał do Coutinho, a Brazylijczyk od razu dograł do Francuza. 21-latek uderzył obok słupka.

12
4
6
2
4
39'

Dembele chciał odwdzięczyć się Messiemu i tym razem on umiejętnie dograł w pole karne. Argentyńczyk zastawił się przed Postigo i oddał strzał. Aitor broni dwa razy, bo po chwili z dystansu dobijał Arturo Vidal.

12
5
6
6
5
36'

Levante próbuje odpowiedzieć na szybkie dwa gole Barcelony. Z dystansu niecelnie uderzył Jose Campana.

5
3
4
1
4
35'

Moses Simon próbował dośrodkować z lewej strony, ale w porę zatrzymał go Nelson Semedo.

7
3
3
1
33'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Postigo za faul na Messim.

Levante UD
16
10
5
2
3
31'

Gol! Strzelił Ousmane Dembele. Asystował mu Lionel Messi.

Dwa szybkie ciosy! I druga akcja duetu Messi-Dembele. 31-latek prostopadle zagrał do młodszego kolegi, a ten posadził na murawie Aitora i z niewielkimi problemami trafił do siatki. 2:0 dla Barcelony!

89
58
21
11
10
30'

Messi odebrał piłkę Pierowi na prawej stronie i od razu uruchomił na środku Dembele. Francuz nie dał się zatrzymać obrońcom i zdołał oddać strzał. Po drodze piłka delikatnie odbiła się od jednego z obrońców. Żal do siebie może mieć Aitor. Miał futbolówkę na ręku.

87
56
18
10
11
29'

Znowu Blaugrana przyspieszyła. Rakitić wykorzystał wolne pole i uderzył z dystansu. Piłka przeleciała obok bramki.

7
3
2
2
4
27'

Barcelona w natarciu! Coutinho dograł do Messiego. Argentyńczyk ruszył lewą stroną i dograł na głowę Vidala. Pomocnik pomylił się o centymetry!

16
9
11
7
7
25'

Po rzucie rożnym piłka została na prawej flance. Stamtąd poszło dośrodkowanie do Murillo. Obrońca Barcelony oddał niecelny strzał głową.

5
3
2
4
2
25'

Znowu szybkie rozegranie Blaugrany. Rakitić uwolnił na lewej stronie pola karnego Messiego. Argentyńczyk mocno uderzył z ostrego kąta. Znowu broni Aitor!

11
6
7
8
6
23'

Vidal wziął sprawy w swoje ręce. Szybkie rozegranie piłki i ta trafiła do Chilijczyka. Były pomocnik Bayernu Monachium oddał płaski strzał, ale bez problemów broni Aitor.

6
5
5
8
3
22'

Barcelona ma duże problemy na połowie Levante. Żaby zbudowały solidny mur przed własnym polem karnym i nie mogą przebić go na razie gospodarze.

6
2
2
7
5
20'

Zbyt mocna centra w pole karne. Żaden z piłkarzy gości nie zdołał przyjąć piłki.

6
4
4
3
7
19'

Rakitić sfaulował na lewej stronie Jose Campanę. Levante dośrodkuje w pole karne z rzutu wolnego.

3
2
2
2
5
16'

Coutinho znowu chciał zaskoczyć. Brazylijczyk przełożył sobie piłkę na prawą nogę i huknął zza pola karnego, ale niecelnie.

4
2
2
11
2
15'

Messi i rzut wolny to musi być groźna sytuacja! Argentyńczyk uderzył obok muru i piłka zmierzała w kierunku bramki. Bardzo dobra interwencja Aitora!

10
6
6
9
4
14'

Messi sfaulowany przez Cabac przed polem karnym.

7
9
2
4
3
11'

Kolejne nieudane zagranie Messiego. Napastnik tym razem niecelnie podawał do Alby.

6
3
5
6
2
10'

Messi próbował wejść z piłką w pole karne. Argentyńczyka zdążyli jednak zablokować obrońcy i wybić piłkę.

5
5
5
5
5
8'

Lenglet pomysłowo zagrał do Dembele na prawą stronę. Francuz długo bawił się z piłką, aż uwolnił uciekającego na lewej flance Jordiego Albę. Hiszpan nie zdążył do podania.

4
4
2
4
2
6'

Barcelona nie zagroziła z rzutu rożnego. Piłka dla Levante.

5
3
2
5
3
5'

Dembele odebrał piłkę Simonowi na prawej stronie i zaczął kontrę. Francuz podał do Messiego, a ten uwolnił na lewej stronie Coutinho. Brazylijczyk zszedł do środka i oddał mocny strzał. Piłka odbiła się rykoszetem od Piera.

12
6
4
3
4
4'

Odważna próba prostopadłego podania do Dembele. Francuza uprzedził Rober Pier.

3
2
6
2
2
2'

Spokojny początek spotkania. Blaugrana kontroluje sytuację i rozgrywa atak pozycyjny.

7
6
4
2
2
21:13

Piłkarze wychodzą na murawę. Za moment zaczynamy.

12
4
3
2
3
Kto awansuje do ćwierćfinału Pucharu Króla?