3
1
1
85'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. 5:0! Argentyńczyk zmylił bramkarza i bez problemu wpakował piłkę do siatki.[/p]

Manchester City
11
9
1
84'

Rzut karny dla Man City! Long nie dogadał się z bramkarzem i chwilę później sfaulował Davida Silvę.

4
4
1
80'

Man City nadal "klepie" piłkę w środkowej strefie boiska.

3
2
1
77'
75'

Man City. Schodzi: Kevin De Bruyne. Wchodzi: Phil Foden.

2
2
2
2
3
75'

Man City. Schodzi: Gabriel Jesus. Wchodzi: Sergio Aguero.

73'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Kevin Long. 4:0! Mocne dośrodkowanie De Bruyne na trzeci metr i tutaj skiksował Long pakując piłkę do własnej siatki.

Burnley FC
14
9
2
2
1
72'

Niewiele się znów dzieje na boisku. Sporo chaosu.

3
3
3
2
2
68'

Korner dla Burnley, ale nie przyniósł żadnego zagrożenia.

3
2
66'

Man City. Schodzi: Fernandinho. Wchodzi: David Silva.

62'

Burnley. Schodzi: Matej Vydra. Wchodzi: Chris Wood.

61'

Gol! Strzelił Kevin De Bruyne. Asystował mu Riyad Mahrez. 3:0! Belg huknął jak z armaty z 17 metrów i Pope tym razem nie miał szans.

10
7
1
59'

Techniczny strzał Mahreza sprzed pola karnego i Pope opuszkami palców sparował piłkę na korner.

1
1
1
57'

Nick Pope tym razem sparował strzał, który leciał wprost w niego, Gabriela Jesusa.

1
1
2
55'

Nic się nie zmienia. Man City spokojnie wymienia podania, Burnley w okolicach własnego pola karnego.

1
2
1
52'

Gol! Strzelił Bernardo Silva. Asystował mu Kevin De Bruyne. 2:0! Z 14 metrów uderzył Silva, lekki rykoszet i piłka zmierzała wprost w Pope'a. Bramkarz znów zawodzi i musi wyjąć futbolówkę z siatki.

11
8
51'

Koszmarny strzał Danilo z 25 metrów. Zupełnie nieudana próba.

2
1
2
2
48'

Ależ pudło!!! Katastrofalny błąd Otamendiego i Vydra miał przed sobą tylko Edersona. Uderzył w boczną siatkę.

1
2
1
46'

Burnley. Schodzi: Robbie Brady. Wchodzi: Jack Cork.

1
1
2
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

3
2
45'

Sędzia doliczył trzy minuty. Tyle czasu piłkarze będą męczyć kibiców swoją grą. Prawda jest taka, że mizernie to wygląda.

2
3
1
41'

Przyblokowany strzał Gundogana z 13 metrów. Będzie korner dla The Citizens.

2
1
1
3
38'

Matej Vydra, środkowy napastnik Burnley, ostatni raz piłkę przy nodze miał na przedmeczowej rozgrzewce...

3
2
35'

Ledwie 43 celne podania wymienili dzisiaj goście.

2
3
1
32'

Ilkay Gundogan domagał się "jedenastki". Mamy dzisiaj VAR, więc sprawdzamy sytuację. Sędziowie nie decydują się wskazać na "wapno".

1
1
1
3
30'

Man City prowadzi i nie spieszy się. Nudy na Etihad Stadium.

4
3
1
3
1
27'

Nie jest to wielkie widowisko, a Burnley nawet nie próbuje atakować rywali.

3
5
3
1
23'

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. 1:0 dla Man City! Brazylijczyk urządził sobie rajd w polu karnym rywali. Minął jednego rywala, drugiego, a później z pięciu metrów strzelił wprost w Pope'a. Anglik nie dał rady jego obronić tego uderzenia.

15
13
2
2
3
23'

Mocno niecelny strzał Brady'ego z 20 metrów.

4
4
21'

Żółtą kartkę otrzymał Kyle Walker. Równie dobrze piłkarz Man City mógł wylecieć z boiska. Ostry faul na rywalu.

3
3
4
5
4
20'

Aż 75 procent posiadania piłki ma Man City.

2
2
1
1
1
17'

Teraz trudniejsza interwencja Pope'a. Uderzenie Danilo z 15 metrów wędrowało pod poprzeczkę, ale Anglik nie dał się pokonać.

1
1
1
2
2
16'

Świetna interwencja Pope'a, który obronił płaski strzał Silvy z 12 metrów.

1
1
1
2
4
12'

Mamy nową chorągiewkę! Kibice nieźle się ubawili, ciesząc się jakby ich drużyna strzeliła bramkę, gdy osoba z obsługi zamontowała nową chorągiewkę.

1
1
2
1
1
11'

Dość dziwna sytuacja. Nie będziemy grali dopóki nie będzie nowej chorągiewki.

1
1
3
1
1
10'

Nic się nie dzieje na boisku, a właśnie Kyle Walker "wyciął"... chorągiewkę. Złamana. Przerwa w grze.

1
1
2
1
1
8'

Najpierw z kontrą wyszli gospodarze, a później goście. Obie akcje zakończyły się niepowodzeniem.

2
2
1
2
2
6'

Ilkay Gundogan fatalnie przymierzył sprzed pola karnego. Piłka kilka pięter nad bramką.

1
1
1
2
2
6'

Burnley bardzo głęboko cofnięte, już nawet nie na własną połowę, ale w pole karne.