Messi rozegrał piłkę z Semedo. Argentyńczyk próbował uderzyć z bardzo ostrego kąta, ale bez problemu broni Navas.

17
26
28
82'

Ależ zepsuł tę akcję Bale. Walijczyk zamiast od razu uderzać na pustą bramkę postanowił wejść w pole karne. Jego strzał zablokował Semedo.

60
112
25
41
63
79'

Suarez próbował wymusić rzut wolny na lewej stronie boiska. Nie udało się.

43
36
23
37
31
77'

Kontratak Barcelony i szansa na podwyższenie. Na bramkę lewą stroną ruszył Carles Alena, ale jego strzał został zablokowany przez obrońców.

27
19
16
27
25
76'

Barcelona. Schodzi: Malcom. Wchodzi: Carles Alena.

21
19
21
21
43
75'

Ramos zagrał na granicy faulu. Kapitan Realu faulował Arthura.

21
11
12
19
32
75'

Bale złapany na spalonym.

41
32
10
18
22
70'

Nieudana próba Messiego. Kapitan Barcelony trafił prosto w mur.

41
35
20
77
60
69'

Messi wywalczył rzut wolny przed polem karnym Realu. Faulował Vazquez.

69
42
10
11
21
68'

Messi się uruchomił. Niezłe podanie do Suareza. Navas łapie piłkę.

58
28
13
15
21
67'

Świetny przechwyt Varane'a. Francuz zatrzymał rozpędzonego Messiego.

25
15
9
18
41
64'

Real. Schodzi: Vinicius Junior. Wchodzi: Gareth Bale.

42
28
28
18
30
64'
113
58
20
21
25
63'

Real. Schodzi: Marcos Llorente. Wchodzi: Casemiro.

32
19
15
8
15
63'

Barcelona. Schodzi: Ivan Rakitić. Wchodzi: Arturo Vidal.

40
22
18
9
17
62'

Zaczęło się ostrzeliwanie bramki Navasa. Znowu z dystansu uderzył Coutinho. Bramkarz Realu na posterunku.

40
20
12
12
15
57'

Gol! Strzelił Malcom.

Barcelona srogo postraszyła rywali. Navas zatrzymał wybiegającego sam na sam Albę. Przejął Suarez i oddał na pustą bramkę wyśmienity, podkręcony strzał, który z linii bramkowej wybił Ramos. Królewscy nie mieli szans przy trzeciej próbie. Tę wykonał Malcom. Barcelona wyrównała wynik!

290
155
61
71
110
57'

Żółtą kartkę otrzymał Marcelo za faul na Pique.

Real Madryt
49
31
19
25
35
56'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Suarez za faul na Ramosie.

28
25
14
25
47
55'

Alba dograł do Suareza. Urugwajczyk sfaulował Ramosa i Lahoz przerwał grę.

11
7
8
9
17
53'

Długie rozegranie Barcelony. Sprawy w swoje ręce wziął Coutinho. Pomocnik mocno uderzył zza pola karnego. Piłka przeleciała nad bramką.

16
11
6
26
15
51'

Vinicius wycofał piłkę do Modricia. Chorwata przechytrzył Arthur.

20
12
9
12
8
49'

Przejęcie Barcelony i zamiana ról. Teraz zawodnicy Valverde spokojnie rozgrywają piłkę.

19
13
7
9
12
49'

Real przy piłce. Los Blancos nie spieszą się na bramkę ter Stegena.

13
8
8
7
16
47'

Suarez złapany na spalonym.

11
11
5
9
21
46'

Carvajal zablokował dośrodkowanie Alby z lewej strony boiska.

14
11
5
5
9
46'

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce gospodarze.

4
Czy Real utrzyma prowadzenie do końca meczu?
7
44'

Llorente ruszył prawą flanką i położył Pique na murawie. Pomocnik zagrał na drugą stronę i dograł do Viniciusa. Nastolatek uderzył z woleja, ale obrońcy zablokowali jego strzał.

22
13
12
9
16
43'

Żółtą kartkę otrzymał Nelson Semedo za faul na Viniciusie.

29
14
12
16
19
41'

Rakitić powalczył i się opłaciło. Chorwat przejął piłkę przed polem karnym i rozegrał ją z Malcomem. Zaraz po tym stracił piłkę po niecelnym podaniu.

10
24
11
11
13
39'

Zbyt głębokie dogranie Malcoma w pole karne. Akcję zatrzymuje Navas.

23
20
10
17
27
37'

Nieudane zagranie Carvajala i przejął Suarez. Napastnik zamiast uderzać, próbował minąć jeszcze Ramosa w polu karnym. Wypuścił sobie piłkę, ale nie zdążył jej przechwycić z powrotem.

17
12
13
12
16
35'

Lenglet daleko dograł do Malcoma. Brazylijczyk podryblował i przedarł się do środka. Podał do Suareza, a Urugwajczyk zmusił do ofiarnej interwencji Navasa. Kostarykanin broni!

40
24
14
17
32
33'

I ekspresowa kontra Realu! Vinicius przedarł się lewą stroną i dogrywał do Benzemy. Nastolatek niecelnie podawał.

26
16
11
15
8
32'

Kolejna dobra centra Malcoma z rzutu wolnego! Piłka po strzale Rakiticia trafiła w poprzeczkę!

35
24
31
27
45
32'

Spóźniona interwencja Viniciusa. Brazylijczyk faulował Malcoma na prawej stronie boiska.

12
7
15
13
17
31'

Navas piąstkuje dośrodkowanie z rzutu rożnego.

14
5
6
6
15
31'

Świetna interwencja Varane'a. Francuz zablokował dośrodkowanie z prawej strony od Semedo. Piłka zmierzała w kierunku Suareza!

20
6
8
10
27
30'

Dośrodkowanie Vazqueza w pole karne do Benzemy. Napastnika Realu uprzedził Pique.

21
8
3
7
8
30'

Kolejne nieudane zagranie do Suareza. Tym razem w pole karne dogrywał Rakitić.

9
7
6
11
16
28'

Dośrodkowanie z narożnika boiska szybko wybite przez Królewskich. Barcelona rozgrywa piłkę na własnej połowie.

18
10
10
5
8
27'

Bardzo dobra okazja Barcelony. Malcom precyzyjnie dograł na głowę Pique. Obrońca uderzył nad bramką, ale będzie miał jeszcze jedną okazję z rzutu rożnego.

18
26'

Prostopadłe podanie w pole karne Realu Madryt. Albę uprzedził jednak Navas.

14
7
6
4
19
24'

Benzema próbował przedrzeć się w pole karne. Francuz zatrzymany tuż przed "szesnastką" przez Lengleta.

28
8
6
9
10
23'

Rozegranie Benzemy z Viniciusem. Brazylijczyk zagrał do Kroosa. Podanie nie należało do najbardziej precyzyjnych. Niemiec z trudem uderzył i nad bramką.

21
11
9
7
11
22'

Semedo zatrzymany na prawej stronie przez Marcelo.

11
7
3
5
22
20'

Dużo niedokładności. Najpierw Real nie wykorzystał szansy na kontrę, a po chwili ruszyła Barcelona. Suarez wyśmienicie wypuścił Malcoma, który uciekł sam na sam z Navasem. Były piłkarz Girondins Bordeaux koszmarnie wykończył akcję i trafił wprost w bramkarza. Na jego szczęście był spalony.

28
17
12
20
36
19'

Okazja Llorente. Pomocnik przejął piłkę wybitą przez rywala i niecelnie uderzył z dystansu.

17
10
5
4
6
18'

Strata Alby i szybka kontra Realu. Benzema zagrał na lewą stronę do Viniciusa. Brazylijczyk przełożył piłkę na prawą stronę i niecelnie podał. Będzie rzut rożny.

12
3
3
6
18
15'

Nieudany rajd Coutinho. Llorente przejmuje piłkę przed własnym polem karnym.

20
15
6
19
24
13'

Wyborna okazja Viniciusa! Brazylijczyk odebrał piłkę Rakiticiowi i w pojedynkę ruszył na bramkę. Strzał nastolatka zablokowany w polu karnym.

51
26
16
24
34
12'

Kolejna centra Coutinho w pole karne z rzutu wolnego. Tym razem wybija Ramos.

35
20
17
11
23
11'

Suarez nie poradził sobie z dośrodkowaniem Coutinho. Barca dalej przy piłce.

30
12
14
14
19
10'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Ramos za faul na Semedo.

Real Madryt
46
20
9
16
25
10'

Arthur dogrywał z lewej strony w pole karne. Czekał na nią Coutinho, ale szybszy był obrońca Realu.

23
11
6
11
9
8'

Niecelne zagranie Marcelo i kontratak gospodarzy. Malcom zbyt mocno dograł w pole karne. Luis Suarez nie zdążył do piłki.

26
14
10
21
14
7'

Odpowiedź Barcelony. W polu karnym uderza Coutinho, ale zostaje zablokowany przez Varane'a.

29
20
12
25
26
6'

Gol! Strzelił Lucas Vazquez. Asystował mu Karim Benzema.

Koronkowa akcja gości! Vinicius wszedł w pole karne z lewej strony i przerzucił piłkę do Benzemy. Francuz dośrodkował, a akcję zamknął Vazquez, który wyprzedził Legnleta. 1:0 dla Realu!

189
110
45
77
145
5'

Pierwszy sygnał ostrzegawczy! Vinicius wycofał piłkę przed pole karne. Toni Kroos przejął i huknął na bramkę! Ter Stegen odbija.

53
28
21
16
26
4'

Losy byłego piłkarza Liverpoolu podzielił jego rodak z Realu. Vinicius również na pozycji spalonej.

19
10
7
8
4
3'

Podanie w pole karne Realu Madryt. Przejmuje Coutinho, ale zostaje złapany na spalonym.

14
7
4
16
14
2'

Początek a Vinicius już drybluje. Brazylijczyka już na połowie boiska powstrzymał Semedo.

15
9
3
5
8
1'

Real próbował od razu ruszyć pod bramkę, ale Barcelona ostudziła ich zapędy. Udane przejęcie Lengleta i inicjatywa po stronie gospodarzy.