Hummels sfaulował Multhaupa i sędzia wskazał na jedenasty metr!

18
18
29
74'

Gol! Strzelił Robert Glatzel. Asystował mu Denis Thomalla. Świetna akcja gości. Thomalla wyłożył piłkę Glatzelowi, a ten pewnym strzałem pokonał Ulreicha.

54
35
35
32
65
73'

Po wrzutce Kimmicha z rzutu rożnego Goretzka strzelił tuż nad poprzeczką.

7
6
7
14
6
73'

1. FC Heidenheim. Schodzi: Norman Theuerkauf. Wchodzi: Denis Thomalla.

4
70'

Coman jest zdolny do dalszej gry.

20
9
5
1
1
69'

Coman potrzebuje pomocy medycznej. Bayern wykorzystał już limit zmian. Jeśli Francuz nie będzie mógł kontynuować gry, to monachijczycy będą grać w dziewiątkę.

5
1
8
7
6
67'

Niewiele brakowało, by było 5:2. Najpierw strzał Gnabry'ego został zablokowany, a po uderzeniu Comana bramkarz gości przeniósł piłkę nad poprzeczką.

14
8
5
4
3
66'

1. FC Heidenheim. Schodzi: Marc Schnatterer. Wchodzi: Maurice Multhaup.

#0
#0
10
2
5
1
65'

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Mats Hummels. Po wrzutce z rzutu rożnego do piłkę strącił Hummels i podał do Gnabry'ego. Ten z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki.

72
36
12
7
12
62'

Wejście Lewandowskiego odmieniło Bayern. Teraz gospodarze kontrolują spotkanie.

64
25
7
8
6
59'

Ulreich bez problemu złapał piłkę po dośrodkowaniu ze skrzydła.

19
12
7
3
10
55'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Thomas Mueller. Bayern już na prowadzeniu! Mueller dograł wzdłuż pola karnego, a Lewandowski skierował piłkę do pustej bramki.

343
130
35
16
19
55'

Duże szczęście Bayernu. Piłarz gości strzelił prosto w leżącego Kimmicha. Gdyby nie on, Ulreich byłby w opałach.

21
11
12
12
10
53'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Robert Lewandowski. Piłka wybita przez obrońcę gości trafiła do Lewandowskiego, ten głową zagrał w kierunku Muellera, który strzałem z półobrotu z kilku metrów doprowadził do wyrównania.

245
103
32
24
24
52'

Andrich strzelił z dystansu. Piłka przeleciała dwa metry obok słupka.

7
5
4
9
12
51'

1. FC Heidenheim. Schodzi: Niklas Dorsch. Wchodzi: Arne Feick.

8
50'

Goście ciągle dobrze się bronią i wychodzą z groźnymi kontrami.

3
2
4
4
7
47'

Po wrzutce z rzutu rożnego groźnie pod bramką gości, ale obrońcy szybko wyjaśnili sytuację.