Bayern Monachium
12' Leon Goretzka 15' Niklas Suele 53' Thomas Mueller 55' Robert Lewandowski 65' Serge Gnabry 84' Robert Lewandowski 86' Robert Lewandowski
1. FC Heidenheim
26' Robert Glatzel 39' Marc Schnatterer 40' Niklas Dorsch 74' Robert Glatzel 77' Robert Glatzel 90+1' Sebastian Griesbeck
5:4

Koniec spotkania. Bayern awansował do kolejnej fazy Pucharu Niemiec, ale wielkie brawa należą się piłkarzom 1. FC Heidenheim. Grę Bayernu odmienił Robert Lewandowski, który strzelił dwa gole i zaliczył asystę.

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Griesbeck.

Sędzia doliczył cztery minuty.

Potężny strzał Gnabry'ego, ale tylko w poprzeczkę.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Robert Lewandowski.

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Polak w swoim stylu wykorzystał rzut karny.

Kolejny rzut karny! Busch dotknął piłkę ręką w polu karnym.

Andrich blisko zdobycia gola, ale Ulreich znów uratował swój zespół.

Multhaup w sytuacji sam na sam z Ulreichem. Bramkarz wygrał ten pojedynek.

Akcja gości przerwana z powodu spalonego.

Gnabry uderzył w poprzeczkę. Wcześniej Kevin Mueller zderzył się z Lewandowskim.

Gol! Strzelił Robert Glatzel. Piłkarz gości wykorzystał rzut karny! Mamy remis!

Hummels sfaulował Multhaupa i sędzia wskazał na jedenasty metr!

Gol! Strzelił Robert Glatzel. Asystował mu Denis Thomalla. Świetna akcja gości. Thomalla wyłożył piłkę Glatzelowi, a ten pewnym strzałem pokonał Ulreicha.

Po wrzutce Kimmicha z rzutu rożnego Goretzka strzelił tuż nad poprzeczką.

1. FC Heidenheim. Schodzi: Norman Theuerkauf. Wchodzi: Denis Thomalla.

Coman jest zdolny do dalszej gry.

Coman potrzebuje pomocy medycznej. Bayern wykorzystał już limit zmian. Jeśli Francuz nie będzie mógł kontynuować gry, to monachijczycy będą grać w dziewiątkę.

Niewiele brakowało, by było 5:2. Najpierw strzał Gnabry'ego został zablokowany, a po uderzeniu Comana bramkarz gości przeniósł piłkę nad poprzeczką.

1. FC Heidenheim. Schodzi: Marc Schnatterer. Wchodzi: Maurice Multhaup.

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Mats Hummels. Po wrzutce z rzutu rożnego do piłkę strącił Hummels i podał do Gnabry'ego. Ten z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki.

Wejście Lewandowskiego odmieniło Bayern. Teraz gospodarze kontrolują spotkanie.

Ulreich bez problemu złapał piłkę po dośrodkowaniu ze skrzydła.

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Thomas Mueller. Bayern już na prowadzeniu! Mueller dograł wzdłuż pola karnego, a Lewandowski skierował piłkę do pustej bramki.

Duże szczęście Bayernu. Piłarz gości strzelił prosto w leżącego Kimmicha. Gdyby nie on, Ulreich byłby w opałach.

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Robert Lewandowski. Piłka wybita przez obrońcę gości trafiła do Lewandowskiego, ten głową zagrał w kierunku Muellera, który strzałem z półobrotu z kilku metrów doprowadził do wyrównania.

Andrich strzelił z dystansu. Piłka przeleciała dwa metry obok słupka.

1. FC Heidenheim. Schodzi: Niklas Dorsch. Wchodzi: Arne Feick.

Goście ciągle dobrze się bronią i wychodzą z groźnymi kontrami.

Po wrzutce z rzutu rożnego groźnie pod bramką gości, ale obrońcy szybko wyjaśnili sytuację.

Początek drugiej połowy.

Bayern. Schodzi: Rafinha. Wchodzi: Kingsley Coman.

Koniec pierwszej połowy. II-ligowiec z Heidenheim sensacyjnie prowadzi w Monachium.

Mainka wybił piłkę przewrotką z własnego pola bramkowego. Było groźnie pod bramką gości.

Mueller wściekły na sędziego. Domaga się odgwizdania faulu przed polem karnym, ale abiter był niewzruszony na jego protesty.

Kimmich dośrodkował w pole karne, ale sytuację wyjaśnili goście.

W okolicach pola karnego sfaulowany został Goretzka. Szansa dla gospodarzy.

Fatalna pierwsza połowa w wykonaniu Bayernu. Mistrz Niemiec nie potrafi zdominować II-ligowca.

Akcja gości zakończona niedokładnym podaniem Dorscha. Bayern próbuje wyjść z kontrą. Próbuje.

Żółtą kartkę otrzymał Niklas Dorsch.

Gol! Strzelił Marc Schnatterer. Asystował mu Sebastian Griesbeck. Koszmarny błąd defensywy Bayernu i świetna kontra gości, którą na bramkę zamienił Schnatterer.

Rafinha dograł do Goretzki, ten huknął z jedenastu metrów wysoko nad poprzeczką.

Kimmich próbował dograć do Gnabry'ego, ale piłka trafiła pod nogi Dorscha.

Zawodnicy Bayernu wymienili kilka podań w okolicach pola karnego rywali i stracili piłkę.

Akcje Bayernu są chaotyczne. Lepiej póki co prezentują się goście.

Gnabry w polu karnym stracił piłkę. Nieudana akcja Bayernu.

Gol! Strzelił Robert Glatzel. Asystował mu Marc Schnatterer. Ta taktyka była zgubna dla Bayernu. Schnatterer wrzucił z lewego skrzydła, a uderzeniem głową Ulreicha pokonał Glatzel!

Bayern skupia się na defensywie. Stara się utrzymać korzystny wynik.

Zmiana taktyczna Bayernu. Ribery nie jest zadowolony z tego, że opuścił boisko.

Bayern. Schodzi: Franck Ribery. Wchodzi: Jerome Boateng.

Schnatterer tym razem z rzutu wolnego uderzył prosto w mur. Bayern odetchnął z ulgą.

Kolejny rzut wolny zza linii pola karnego. Groźnie pod bramką Bayernu.

Ulreich uratował zespół przed stratą gola. Groźnie strzelał Dovedan.

Mogło być 1:1! Schnatterer z rzutu wolnego z siedemnastu metrów trafił w poprzeczkę!

Czerwoną kartkę otrzymał Niklas Suele. Zmiana decyzji! Suele został wyrzucony z boiska.

Będzie VAR. Sędzia sprawdza sytuację na monitorze.

Suele musiał ratować się faulem. Tuż przed linią pola karnego nieprzepisowo zatrzymał zawodnika gości.

Gol! Strzelił Leon Goretzka. Asystował mu James Rodriguez. Bayern dopiął swego. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową bramkarza rywali pokonał Goretzka.

Bayern zaczyna dominować. Goście tylko się bronią.

Po wrzutce z rzutu rożnego Hummels głową uderzył ponad poprzeczką.

Dobre podanie do Gnabry'ego, ale ubiegł go obrońca.

Lekki strzał Thiago. Ta próba nie mogła zaskoczyć bramkarza gości.

Akcja Bayernu zakończona stratą piłki.

Spokojny początek spotkania. Żadna z drużyn nie rzuciła się do ataków.

Początek spotkania.

Zgodnie z naszymi informacjami w podstawowym składzie Bayernu zabrakło Roberta Lewandowskiego.

Sędzia: Guido Winkmann.

Heidenheim to szósty zespół w tabeli 2. Bundesligi. We wcześniejszej fazie klub ten sensacyjnie wyeliminował Bayer Leverkusen.

Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Bayern Monachium. Zagadką wydają się być jedynie rozmiary zwycięstwa mistrzów Niemiec.