32
27
45
90+4'

Złapali się za głowy jedni i drudzy po anulowaniu bramki. Manchester City musi nadal atakować. To walka z przeciwnikiem i z czasem.

47
34
17
15
29
90+3'

Piłka w siatce Hugo Llorisa po strzale Raheema Sterlinga. Bramka anulowana z powodu spalonego! Dramaturgia, którą trudno byłoby wyreżyserować.

121
63
47
35
52
90+2'

Ostatnie minuty nadziei Manchesteru City. Po trafieniu Fernando Llorente zgaśli gospodarze, stworzyli sobie tylko jedną sytuację podbramkową, której nie wykorzystał Ilkay Gundogan.

31
12
10
8
8
90+1'
23
11
9
7
12
90'

Doliczone minimum pięć minut do regulaminowego czasu.

15
13
25
13
16
88'

Ederson interweniował poza własnym polem karnym. Był przy piłce wcześniej niż Fernando Llorente po prostopadłym podaniu.

17
8
17
10
14
87'

Coraz mniej czasu ma Manchester City. Podnosi się wrzawa na trybunach. Potrzebują gospodarze piątego gola w rewanżu.

16
9
7
7
10
86'

Leroy Sane zgrał piłkę pod nogi Ilkaya Gundogana po dośrodkowaniu. Strzał pomocnika Manchesteru City ponad poprzeczką, z czym nie może pogodzić się Pep Guardiola!

17
8
5
4
9
84'

Man City. Schodzi: Benjamin Mendy. Wchodzi: Leroy Sane.

11
4
3
4
6
83'

Wymiana podań blisko linii pola karnego Tottenhamu Hotspur powstrzymana przez przyjezdnych.

14
4
5
6
7
82'

Tottenham. Schodzi: Lucas Moura. Wchodzi: Ben Davies.

7
5
5
3
3
81'

Pojawił się na boisku z ławki rezerwowych i być może rozstrzygnął dwumecz.

8
11
6
3
4
80'

Manchester City blisko pola karnego przeciwnika. 10 minut regulaminowego czasu pozostało gospodarzom. Będzie też z pewnością czas doliczony.

3
2
2
4
3
77'

Żółtą kartkę otrzymał Victor Wanyama za przewinienie taktyczne.

Tottenham Hotspur
6
5
5
3
7
76'

Manchester City niby kontrolował wydarzenia, ale kosztowne dla niego były niepewna interwencja Edersona po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, a następnie złe krycie przy kolejnym stałym fragmencie. Fernando Llorente ponownie dodał pikanterii temu pojedynkowi.

8
7
4
6
7
75'

Trwa nerwowa analiza VAR. Przenikliwa cisza w Manchesterze. Bramka uznana!

40
23
15
9
15
73'

Gol! Strzelił Fernando Llorente. Asystował mu Christian Eriksen.

Po rzucie rożnym wykonanym przez Christiana Eriksena zmiennik wpakował piłkę z bliska do bramki. Przenikliwa cisza w Manchesterze. Kibice czekali na reakcję sędziego, ale ten nie zdecydował się na anulowanie gola z powodu dotknięcia piłki ręką przez Fernando Llorente. Kolejna rewolucja w angielskiej bitwie o półfinał Ligi Mistrzów. Ponownie bliżej awansu jest Tottenham Hotspur!

136
77
38
24
45
72'

Ederson interweniował po przecinającym pole karne Manchesteru City podaniu Kierana Trippiera. Sędzia przyznał przyjezdnym rzut rożny.

6
3
3
5
2
71'

Rzut wolny dla Manchesteru City blisko narożnika pola karnego przeciwnika. Wrzutka tym razem w rękawice Hugo Llorisa.

8
1
70'

To ostatnia bramka tego pasjonującego rewanżu?

4
4
1
1
1
69'

Sędzia postanowił porozmawiać z Fernandinho. Brazylijczykowi upiekło się, że nie dostał żółtej kartki za ostry wślizg w nogi przeciwnika w centrum boiska.

5
69'

Gra na utrzymanie Manchesteru City. Sprytnie wymieniają podania podopieczni Pepa Guardioli. To lubią robić najbardziej.

6
2
2
2
4
68'

Akcja z udziałem Ilkaya Gundogana, ale sędziowie przerwali ją. Tym razem Tottenham Hotspur uratowany gwizdkiem.

5
4
3
2
3
66'

Szóste trafienie Sergio Aguero w tej edycji Ligi Mistrzów, 16. gol napastnika w ostatnich 17 spotkaniach. Tottenham Hotspur jeszcze nie odpowiedział ciekawym atakiem na uderzenie Argentyńczyka.

9
5
6
4
3
64'

Trwają konsultacje na ławce rezerwowych Tottenhamu Hotspur. Na boisku nadal rozdają karty gospodarze uskrzydleni swoim udanym pościgiem.

8
4
3
2
4
63'

Man City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Fernandinho.

8
5
4
5
8
61'

Pod ścianą zostali postawieni piłkarze Tottenhamu Hotspur. Do awansu potrzebują jednego gola.

10
8
6
5
4
59'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Kevin De Bruyne.

Rehabilitacja napastnika Manchesteru City za zmarnowanie rzutu karnego w pierwszym spotkaniu. Zwrot akcji w dwumeczu! Teraz to Obywatele są wirtualnymi półfinalistami Ligi Mistrzów. Argentyńczyk huknął do siatki z ostrego kąta po trzeciej tego wieczoru asyście Kevina De Bruyne'a. Szał radości w Manchesterze. Pościg gospodarzy powiódł się.

80
56
32
32
42
58'

Przerwana wcześnie akcja zawodników z Manchesteru. Kontratak Tottenhamu Hotspur zakończył się strzałem głową Fernando Llorente w Edersona. Brazylijczyk musiał to obronić.

2
1
2
4
6
56'

Kolejny stały fragment dla zespołu Pepa Guardioli blisko pola karnego przeciwnika. Po wrzutce Ilkaya Gundogana z rzutu wolnego David Silva główkował ponad bramką Hugo Llorisa.

3
54'

Żółtą kartkę otrzymał Danny Rose. Odłożone w czasie napomnienie za faul.

8
3
1
4
3
54'

Hugo Lloris zaczyna swój koncert. Wyciągnął się jak struna bramkarz Tottenhamu Hotspur i sparował piłkę na korner po uderzeniu Kevina De Bruyne'a.

14
4
4
2
5
53'

Nieudane wybicie Edersona i grę wznowi wrzutem z autu drużyna z Londynu.

9
5
3
7
6
52'

Krąży piłka po obrzeżach pola karnego Tottenhamu Hotspur. Z problemami przesuwają się zawodnicy ze stolicy Anglii.

9
4
2
1
1
50'

Hugo Lloris! Francuz interweniował w zamieszaniu blisko jego bramki. Najpierw odbił piłkę po płaskim strzale Raheema Sterlinga, po czym szybko powstał na równe nogi i uniemożliwił dobitkę Bernardo Silvie.

11
7
1
3
3
49'

Poszkodowany Kevin De Bruyne zabrał się za wykonanie rzutu wolnego. Piłka po uderzeniu pomocnika Manchesteru City poszybowała ponad bramką Hugo Llorisa.

8
4
3
3
4
48'

Faul Heung-Min Sona na Kevinie De Bruyne blisko linii pola karnego Tottenhamu. Jest kartonik.

4
2
3
4
4
47'

W posiadaniu piłki po powrocie z szatni Manchester City. Przyjezdni starają się wybijać z uderzenia przeciwników, żeby nie oberwać równie wcześnie jak w pierwszej połowie.

4
2
2
2
4
46'

20:33

Tak to na razie wyglądało. Niebawem druga połowa.

3
Czy Manchester City strzeli minimum gola również w drugiej połowie?
10
5
4
6
6
45+2'

Ostatnie dośrodkowania Manchesteru City w pierwszej połowie.

6
1
2
1
45+1'

Rzut wolny Manchesteru City w bocznym sektorze boiska. Dele Alli interweniował we własnym polu karnym po wrzutce, która pozostawiała dużo do życzenia.

7
2
1
45'

Doliczone minimum trzy minuty do regulaminowego czasu.

11
3
2
1
2
45'

W ostatniej minucie regulaminowego czasu w pierwszej połowie pewna interwencja Hugo Llorisa.

7
5
2
2
4
44'

W rewanżu prowadzi mistrz Anglii, ale nadal ma powód do zmartwienia w dwumeczu.

1
2
3
3
3
43'

Szukał hat-tricka Raheem Sterling, na to samo miał ochotę Heung-Min Son. Piłka przeleciała nieznacznie obok bramki Edersona po dryblingu i uderzeniu Koreańczyka. Bombardowanie ze strony tego duetu.

4
3
2
1
2
42'

Raheem Sterling szukał trzeciego gola w tym meczu. Blisko ofensywnego zawodnika Manchesteru City był Kieran Trippier i tym razem nie pozwolił na oddanie uderzenia.

2
2
6
2
2
41'
41'

Żółtą kartkę otrzymał Moussa Sissoko za opóźnianie gry.

3
3
3
8
10
39'

Moussa Sissoko ponownie osunął się na boisko. Mauricio Pochettino powinien przygotowywać zmiennika.

4
3
3
10
7
39'

Koszmarne wykonanie rzutu rożnego. Bernardo Silva postanowił zrzucić winę na stan murawy.

6
7
5
5
4
37'

W ostatnim momencie zablokowane uderzenie Sergio Aguero. Po nim będzie korner dla Obywateli. Zanim jego wykonanie przerwa spowodowana urazem Moussy Sissoko.

6
5
6
5
7
37'

Obok Raheema Sterlinga również Heung-Min Son z dubletem na koncie. Dzięki strzałom Koreańczyka to Tottenham Hotspur pozostaje wirtualnym półfinalistą Ligi Mistrzów.

12
8
1
3
3
35'

Aymeric Laporte nadal wznieca pożary na własnej połowie. Tym razem środkowy obrońca Manchesteru City mógł liczyć na asekurację Vincenta Kompany'ego.

11
6
3
4
5
33'

Przerwa w grze była spowodowana urazem. Już wszyscy piłkarze są gotowi do kontynuowania walki. Mauricio Pochettino wykorzystał chwilę spokoju na rozmowę z sędzią technicznym

8
6
4
2
2
31'

Kwadrans do końca pierwszej połowy. Czas ucieka szybko przy tak dynamicznym spotkaniu.

11
6
2
1
1
30'

Kevin De Bruyne próbował dorzucić gola do dwóch asyst przy trafieniach Raheema Sterlinga. Uderzenie reprezentanta Belgii zostało zablokowane.

6
7
3
3
4
28'

Już 23 gole w sezonie na wszystkich frontach Raheema Sterlinga. To on otworzył wynik i powiedział na razie ostatnie słowo.

6
5
2
3
4
27'

Najdłuższa wymiana podań z dotychczasowych podopiecznych Mauricio Pochettino. Nie zakończyła się ona strzałem. Tylko sprowokowani do przeprowadzenia kontrataku zostali gospodarze.

8
5
3
2
3
25'

Akcja Tottenhamu Hotspur zatrzymana na lewym skrzydle. Dele Alliemu udało się przynajmniej wywalczyć wrzut z autu dla swojego zespołu.

4
23'

Gospodarze potrzebują obecnie jednego gola do awansu. Tottenham Hotspur trafiony trzy razy w nieco ponad kwadrans, ale na szczęście dla siebie również dwukrotnie zranił mistrza Anglii.

12
9
6
4
7
21'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Kevin De Bruyne.

Drugi gol Raheema Sterlinga, trzeci Manchesteru City, piąty w tym szalonym pojedynku! Anglik znalazł się w odpowiednim miejscu pola bramkowego, żeby zamknąć akcję strzałem z bliska do siatki po drugiej tego wieczoru asyście Kevina De Bruyne'a. Ładna akcja oskrzydlająca i pogubili się obrońcy Mauricio Pochettino.

93
49
38
24
39
18'

Za wykonanie rzutu wolnego zabrał się Bernardo Silva. Techniczne uderzenie ofensywnego zawodnika Manchesteru City nieznacznie obok spojenia słupka z poprzeczką.

13
8
6
8
7
17'

Victor Wanyama faulował blisko linii własnego pola karnego. Szansa dla podopiecznych Pepa Guardioli na pokonanie Hugo Llorisa strzałem z rzutu wolnego.

9
7
6
5
7
16'

Futbolówka wycofana do Edersona. Po piłkarskim trzęsieniu ziemi musi nadal atakować Manchester City, który potrzebuje dwóch goli do awansu. Można już także powiedzieć, że w tym meczu na pewno nie będzie dogrywki.

5
3
2
2
2
15'

Już cztery minuty bez gola. Kibice łapią oddech przed najpewniej kolejnymi fajerwerkami.

9
5
2
2
4
13'

W pierwszym meczu trzeba było długo czekać na jakiegokolwiek gola. W rewanżu nie minął kwadrans i są cztery trafienia. Szaleństwo na początku bitwy w Manchesterze.

24
15
9
8
5
11'

Gol! Strzelił Bernardo Silva. Asystował mu Sergio Aguero.

Piłka po raz drugi w bramce Tottenhamu Hotspur. Podskoczył z radości Pep Guardiola, którego drużyna nie złożyła broni w walce o półfinał Ligi Mistrzów! Bernardo Silva dostał podanie od Sergio Aguero, będąc w polu karnym przeciwnika i pokonał Hugo Llorisa płaskim strzałem. Francuzowi uniemożliwił interwencję rykoszet od nóg Danny'ego Rose'a.

91
50
88
27
43
10'

Gol! Strzelił Heung-Min Son. Asystował mu Christian Eriksen.

Heung Min-Son z powodzeniem zastępuje Harry'ego Kane w ataku Tottenhamu. Druga bramka i piłkarze Manchesteru City są w szoku po piłkarskim trzęsieniu ziemi! Londyńczycy już prowadzą 2:1! Odwrócili wynik w sześć minut. Koreańczyk pokonał Edersona uderzeniem po podaniu Christiana Eriksena. Ponownie nie popisał się Aymeric Laporte, który popełnił błąd przy wyprowadzeniu piłki na własnej połowie.

134
78
41
24
35
7'

Gol! Strzelił Heung-Min Son.

Tylko przez trzy minuty cieszyli się gospodarze z prowadzenia w rewanżu! Błyskawiczna riposta Tottenhamu Hotspur. Heung-Min Son strzelił z linii pola karnego do siatki. Koszmarnie zachował się Aymeric Laporte, który praktycznie ułożył piłkę na stopie Koreańczyka.

131
77
37
28
42
4'

Pierwsza niebezpieczna akcja Manchesteru City i już jest na prowadzeniu. Strata z Londynu została błyskawicznie odrobiona! Raheem Sterling dostał podanie będąc w narożniku pola karnego Tottenhamu Hotspur, przełożył sobie piłkę na prawą stopę i pokonał Hugo Llorisa technicznym strzałem w sam narożnik bramki. Postrzelał w weekend Raheem Sterling, trafił również w środku tygodnia. Dwumecz rozpoczyna się od początku.

97
46
34
34
50
3'

Starają się zdobyć przestrzeń piłkarze Pepa Guardioli. Na razie Tottenham Hotspur trzyma przeciwników na dystans od bramki Hugo Llorisa.

9
5
4
4
6
1'

Przerwa techniczna po kilkunastu sekundach. Gracze wykorzystali ją na wymienienie piłki.

11
5
3
4
3
Czy Manchester City wygra rewanż z Tottenhamem Hotspur?