28
40
161
90+7'

Jasmin Burić niepokonany! Sebastian Szymański na dwa razy próbował zaskoczyć bramkarza Lecha. Dwa strzały pomocnika nieudane.

307
147
27
24
42
90+6'

Sebastian Szymański spróbował szczęścia. Młody pomocnik oddał strzał, ale nie zaskoczył bramkarza Lecha.

171
107
20
16
23
90+3'

Radosław Cierzniak igrał z losem. Zawodnik Legii wyszedł spod własnej bramki i o maly włos nie pozwolił Filipowi Marchwińskiemu strzelić drugiego gola. Bramkarz w ostatniej chwili uratował swoją skórę.

81
52
22
16
49
90+2'

Groźny strzał Wołodymyra Kostewycza z rutu wolnego. Obrońca nieźle podkręcił piłkę, ale ta przeleciała obok słupka.

76
23
23
20
21
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Marko Vesović za faul na Kamilu Jóźwiaku.

Legia Warszawa
123
39
10
6
16
90'

Trener Legii, Aleksandar Vuković, odesłany na trybuny.

216
108
16
16
23
90'

Sędzia doliczył siedem minut.

27
15
29
25
152
89'

Żółtą kartkę otrzymał Cafu za utrudnianie gry rywalom.

111
50
5
13
17
88'

Pedro Tiba potrzebuje pomocy klubowych medyków. Kapitan Lecha sygnalizuje problem z głową.

33
27
22
52
37
86'

Zawodnicy Legii domagają się rzutu karnego. Robert Gumny wybił piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Miroslav Radović dopatrzył się tam zagrania ręką, bezpodstawnie.

10
85'

Legia. Schodzi: Dominik Nagy. Wchodzi: Miroslav Radović.

16
12
23
10
13
84'

Legia mogła się odegrać. Mistrzowie Polski wywalczyli rzut rożny, ale Sebastian Szymański dośrodkował wprost w ręce Jasmina Buricia.

35
39
10
11
17
81'

Gol! Strzelił Filip Marchwiński.

Świetna indywidualna akcja zmiennika! Marchwiński odebrał wślizgiem piłkę Domagojowi Antoliciowi i przeciął do środka. Akcję zakończył płaskim strzałem obok słupka i zaskoczył Cierzniaka.

646
326
62
71
125
80'

To jest najlepszy piłkarz ligi? Carlitos próbował dośrodkować z prawej strony. Pozycję miał niezłą, ale problemem okazało się trafienie w pole karne. Grę wznowi Jasmin Burić.

16
40
11
6
14
79'
77'

Sandro Kulenović skupił na sobie uwagę obrońców na lewej stronie. Zagrał do środka do Sebastiana Szymańskiego, a ten na prawą stronę pola karnego do Carlitosa. Hiszpan oddał strzał, ale zdążył zablokować go rywal.

21
13
5
7
13
77'

Dośrodkował Wołodymyr Kostewycz, ale wprost w ręce bramkarza Legii.

22
12
9
10
24
75'

Akcja Legii. Adam Hlousek zagrał w pole karne z lewej strony, z piłką minął się Carlitos, który próbował uderzyć głową.

25
19
11
11
17
73'

Lech. Schodzi: Joao Amaral. Wchodzi: Filip Marchwiński.

22
13
18
5
10
72'

Joao Amaral odnalazł się z piłką na lewej stronie pola karnego. Portugalczyk spróbował dośrodkować zewnętrzną częścią stopy, ale nie oszukał obrońców Legii. Ci zdążyli wybić piłkę na rzut rożny.

12
4
3
7
13
71'

Żółtą kartkę otrzymał Pedro Tiba za faul na Inakim Astizie.

Lech Poznań
29
12
7
12
13
71'

To nie była najlepsza akcja Sebastiana Szymańskiego. Polak spowolnił akcję i stracił piłkę na prawej stronie boiska.

16
13
3
9
7
68'

Dobrze zachował się przy przyjęciu Carlitos. Hiszpan obrócił się z piłką i zagrał w pole karne do Sebastiana Szymańskiego. Polak nie zdążył się zastawić i zatrzymał go obrońca.

22
10
5
8
12
66'
65'

Robert Gumny nie daje się oszukać. Obrońca zatrzymał dwa kolejne dośrodkowania Michała Kucharczyka.

28
11
3
5
15
62'

Bardzo dobrze w obronie zachował się Sebastian Szymański. Młody pomocnik jak cień pilnował uciekającego z kontrą Macieja Makuszewskiego. Udało się, piłkarz Legii powstrzymał rywala we własnym polu karnym.

19
11
4
9
21
60'

Teraz Pedro Tiba próbował uwolnić na prawej stronie Macieja Makuszewskiego. Podanie nie było zbyt dokładne, Polak nie zdążył do piłki.

12
12
7
7
18
58'

Niezła, rozegrana akcja Lecha. Maciej Makuszewski zagrał na prawą stronę pola karnego do Timura Żamaletdinowa. Rosjanin oddał mocny strzał z powietrza, ale wprost w Radosława Cierzniaka.

25
11
7
8
17
58'

Mgła przeszła, a Jarosław Przybył dał znak do wznowienia gry.

6
54'

Kibice odpalili race. Sędzia przerwał grę.

24
12
13
17
36
51'

Odpowiedź Lecha. Maciej Gajos wycofał piłkę przed pole karne do Joao Amarala. Portugalczyk uderzył od razu, ale nad bramką.

15
12
14
4
8
50'

Sebastian Szymański spróbował strzału z woleja w polu karnym. Młody pomocnik trafił w rywala.

20
12
14
12
11
49'

Dominik Nagy dośrodkował w ostatniej chwili. Udana interwencja Jasmina Buricia. Bramkarz jest na razie bohaterem Lecha.

25
13
7
9
13
48'

Łudziliśmy się, że po zmianie stron w piłkarzy wejdą nowe siły. Nic z tego, dalej szarpana gra, pełna błędów.

1
4
5
14
11
46'

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce gospodarze.

30
12
6
9
13
46'
komentarz

5
3
5
5
6
45+3'

Strata Roberta Gumnego zaraz przy polu karnym i szybka kontra Legii. Na lewej stronie odnalazł się Cafu i próbował dośrodkować. Na posterunku obrońcy Lecha.

20
3
6
8
12
45+1'

Niezły atak Legii. Cafu zaryzykował i zagrał na lewą stronę, gdzie było więcej piłkarzy Lecha. Ale czekał tam Carlitos. Hiszpan przełożył sobie piłkę na prawą stronę i oddał techniczny strzał. Nieźle ustawiony był Jasmin Burić i nie dał się pokonać.

25
11
5
10
17
45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

15
8
9
5
7
44'

Robert Gumny długo holował piłkę na prawej stronie. Obrońca postanowił wycofać piłkę przed polem karnym, ale trafił wprost w Domagoja Antolicia.

14
7
7
5
6
40'

Domagoj Antolić zagrał w dziurę między obrońcami Lecha w polu karnym. Odnalazł się Carlitos i oddał niecelny strzał z ostrego kąta.

20
14
5
10
14
37'

Zamieszanie w polu karnym Legii po centrze z rzutu rożnego. Najpierw padł Joao Amaral po kontakcie z Inaki Astizem, ale sędzia kazał kontynuować grę. Piłkę przejął za polem karnym Wołodymyr Kostewycz i uderzył z dystansu.

15
8
23
7
11
34'

Postarał się Joao Amaral, żeby dośrodkować z prawej strony. Portugalczyk do końca biegł za piłką i zagrał niemal z linii końcowej. Maciej Gajos i Kamil Jóźwiak wyglądali, jakby nie wierzyli, że ich kolega dobiegnie. Nie zdążyli zamknąć podania.

17
17
12
8
11
32'

Timur Żamaletdinow potrzebuje pomocy sztabu medycznego. Rosjanin ucierpiał w starciu z Dominikiem Nagy'em. To wygląda na skręcenie stawu skokowego.

16
16
16
20
17
30'

Maciej Gajos postraszył z dystansu. O dziwo, udało się piłkarzom skonstruować w pierwszej połowie niezły atak. Radosław Cierzniak na posterunku i łapie mocny strzał pomocnika Lecha.

20
9
7
6
14
27'

Pedro Tiba długo się zastanawiał na prawej stronie, aż go oświeciło. Dośrodkował w pole karne, ale do piłki nie zdążył Timur ŻamaletdinowRadosław Cierzniak uspokaja sytuację.

14
10
8
9
12
24'

Wirtuozerskie wręcz zagranie z narożnika boiska. Piłka po dośrodkowaniu zawodnika Legii zaliczyła pusty przebieg i wyszła na aut bramkowy.

9
23'

Carlitos sprawdził czujność Jasmina Buricia. Hiszpan zszedł z lewej strony do środka i uderzył z dystansu. Bramkarz Lecha nie dał się zaskoczyć.

22
12
11
10
11
20'

Odpowiedział Joao Amaral. Portugalczyk z zaskoczenia podciął piłkę, a ta powędrowała w światło bramki. Na wszelki wypadek interweniował Radosław Cierzniak. Będzie rzut rożny dla Lecha.

26
15
9
5
11
19'

Jak tego nie strzelił?! Michał Kucharczyk bardzo dobrze dośrodkował płasko w pole karne z prawej strony. Szansę miał Dominik Nagy, ale nie trafił w piłkę z kilku metrów.

30
36
4
9
24
17'

Inaki Astiz zaryzykował. Obrońca Legii sfaulował uciekającego z kontrą Joao Amarala. Sędzia Jarosław Przybył był pobłażliwy, nie wyciągnął żółtej kartki.

15
9
8
7
33
15'

Przyjezdni ruszyli z kontrą. Cafu zagrał na prawą stronę do Iuriego Medeirosa. Portugalczyk próbował zmylić rywala zwodem, ale się nie udało. Piłka dla Lecha.

23
13
6
10
22
12'

Legia konstruowała atak pozycyjny. No może i zapowiadało się nie najgorzej. Dopóki piłki nie dostał Iuri Medeiros. Portugalczyk chciał rozciągnąć grę na lewą stronę do Adama Hlouska, ale zagrał na aut.

26
21
13
10
17
10'

Inaki Astiz wstał z murawy, ale czeka, aż sędzia pozwoli mu wrócić na plac gry.

21
13
9
9
10
9'

Inaki Astiz potrzebuje pomocy medyków. Hiszpan przypadkowo trafiony piłką w głowę po centrze Macieja Makuszewskiego.

12
22
8
11
8
7'

Zagubił się w dryblingu Iuri Medeiros. Portugalczyk próbował zejść z prawej strony do środka, ale w polu karnym zablokowali go rywale.

7
11
4
8
10
6'

Iuri Medeiros uwolnił na lewej stronie Adama Hlouska. Czech wywalczył rzut rożny. Ostatni piłkę zagrał Thomas Rogne.

13
12
10
7
7
5'

Kamil Jóźwiak dryblował na lewej stronie, ale co z tego, skoro zagrał do Pedro Tiby. Strzał Portugalczyka taki, że... Szkoda gadać...

8
17
8
7
7
2'

Niezły atak Lecha i rzut rożny. Nie udało się Wołodymyrowi Kostewyczowi celnie dośrodkować. Radosław Cierzniak łapie piłkę.

19
14
11
11
11
1'

Trochę walki i Legia Warszawa już próbowała wyprowadzić pierwszy atak. Nieudane zagranie do Carlitosa.