2
2
5
89'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Cracovii. Zabrakło jednak strzału na bramkę gospodarzy.

4
5
3
4
9
86'
85'
85'

Groźne dośrodkowanie w pole karne Lecha. Minimalnie jednak zbyt mocne, zabrakło już strzału na bramkę.

4
4
3
2
6
82'

Z około 17 metrów strzelał Maciej Gajos. Dobrze ten strzał zablokował jeden z obrońców Cracovii.

2
78'

Lech. Schodzi: Kamil Jóźwiak. Wchodzi: Piotr Tomasik.

74'

Bardzo blisko było o gola dla Cracovii! Po strzale głową Niko Datkovicia piłka ostatecznie przeleciała tuż obok bramki. Szuka okazji bramkowych drużyna z Krakowa.

7
2
3
3
5
73'

W odpowiedzi niemal z narożnika pola karnego uderzył Sergiu HancaJasmin Burić nie dał się zaskoczyć.

6
3
5
3
3
72'

Kamil Jóźwiak zdecydował się na uderzenie z około 15 metrów. Strzał minimalnie niecelny. Było groźnie w polu karnym Cracovii.

6
3
1
2
6
70'

Dośrodkowanie w pole karne Cracovii, lecz zawodnicy gospodarzy wybili piłkę.

9
2
1
2
9
70'

Bedzie rzut wolny dla Lecha. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne Cracovii.

5
3
2
3
3
69'
65'

Zanosiło się na groźną akcję Cracovii. Damian Dąbrowski zagrał jednak zbyt mocno do Michala Siplaka i piłka wyszła na aut.

4
4
8
1
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
5
5
5
5
5
60'
58'

Zaskoczyć bramkarza Lecha chciał Airam Cabrera, lecz jego uderzenie było niecelne.

4
1
1
3
1
55'

Lech przetrwał początkowe natarcie Cracovii i teraz sam stara się nieco śmielej ruszyć do ofensywy.

1
50'

Od początku drugiej połowy zdecydowanie do ataku ruszyła Cracovia. Co chwilę groźnie jest w polu karnym Lecha.

9
1
1
1
9
48'

Jeszcze raz pokazał się Mateusz Wdowiak. Ładnie wpadł w pole karne, oddał strzał, który jednak obronił Jasmin Burić.

5
1
1
1
2
46'

Z ostrego kąta w polu karnym Lecha strzelał Mateusz Wdowiak. Uderzenie było jednak bardzo niecelne.

2
2
3
1
3
46'

Początek drugiej połowy.

3
2
2
3
46'
43'

Cracovia spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie.

5
2
2
1
7
39'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Filip Piszczek.

9
3
5
3
4
38'

Ciekawa akcja Cracovii! W polu karnym Lecha zaskakujący strzał oddał Mateusz WdowiakJasmin Burić nie dał się jednak zaskoczyć.

8
7
4
2
5
37'

Kolejne minuty mijają, a cały czas piłka najczęściej jest w okolicy środka boiska.

4
3
3
4
4
33'

Sporo gry w środkowej strefie boiska. Brakuje porywających akcji.

3
3
6
2
2
30'

Dośrodkowanie w pole karne Lecha. O piłkę walczył Filip Piszczek, lecz nie udało mu się jej opanować.

1
1
4
1
4
26'

Lekkie zamieszanie w polu karnym Cracovii. Arbiter zdecydował się jednak odgwizdać spalonego jednego z zawodników Lecha.

2
22'

Łukasz Trałka wrzucił piłkę przed bramkę Cracovii. Tę przejął Michal Pesković. Lech często gości z piłką na połowie Cracovii.

5
5
6
3
3
21'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Darko Jevtić. To był jednak strzał niecelny.

5
3
1
3
4
19'

Ładna akcja Lecha Poznań. W polu karnym źle w piłkę trafił jednak Filip Marchwiński.

2
1
7
4
4
16'

Lech Poznań był przy piłce na połowie gospodarzy, lecz z tej akcji nic nie wyszło. Grę wznowił Michal Pesković.

2
2
1
2
1
12'

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska. Cracovia rozgrywa piłkę.

4
3
5
2
2
9'

Prostopadłe podanie w pole karne Lecha Poznań. Szybszy był jednak Jasmin Burić, który złapał piłkę.

10
7
5
3
3
6'

Gol! Strzelił Michal Siplak. Asystował mu Sergiu Hanca. Świetne dośrodkowanie w pole karne, gdzie nabiegł na piłkę Michal Siplak i mocnym strzałem skierował ją do bramki. 1:0 prowadzi Cracovia!

53
28
10
18
36
4'

Cracovia ruszyła do ataku. Lekkie zamieszanie w polu karnym Lecha, ale ostatecznie piłka została wybita.

5
4
4
2
1
2'

Wrzutka jednak zbyt mocna. Piłka poza boiskiem.

2
1
2
3
4
2'

Bedzie rzut wolny dla Lecha. Okazja na dośrodkowanie w pole karne Cracovii.

6
4
2
1
1
19:40

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.