6
8
8
90+5'

Podobna sytuacja na połowie Legii. Radosław Majewski niecelnie dograł z rzutu wolnego, wybicie przejął Tomas Podstawski i nieudanie uderzył zza pola karnego.

101
47
14
28
70
90+2'

Znowu nieudane dośrodkowanie Sebastiana Szymańskiego. Piłka wybita poza pole karne, a sytuację strzałem z dystansu ratował Dominik Nagy. Obrońcy zablokowali strzał Węgra.

141
57
13
18
38
90+1'

Niezłe prostopadłe podanie do Domagoja Antolicia na lewą stronę od Mateusza Wieteski. Chorwat dośrodkował do Jarosława Niezgody, ale napastnik nie poradził sobie z piłką.

113
58
23
31
38
90'

Sędzia doliczył pięć minut.

52
32
27
36
164
89'

Pewna interwencja Jarosław Fojut. Obrońca wybił dośrodkowanie Sebastiana Szymańskiego z rzutu rożnego.

73
31
14
13
33
86'

Nieco kąśliwy strzał Zvonimira Kozulja z dystansu. Radosław Cierzniak wykazuje się refleksem i broni.

44
25
11
19
43
83'

Hubert Matynia nie przyłożył się do dośrodkowania z rzutu rożnego. Na przeciwnej stronie piłkę przejęli na jego szczęście koledzy.

22
17
16
13
19
82'

Sebastian Szymański ucierpiał w starciu z Zvonimirem Kozuljem. Zawodnik Legii potrzebuje pomocy medyków.

50
28
13
17
22
82'

Nieudane dośrodkowanie Radosława MajewskiegoCafu wybił piłkę.

19
7
11
12
27
80'

Carlitos uderzył z rzutu wolnego, ale trafił w mur.

75
44
17
27
27
79'

Dominik Nagy wywalczył rzut wolny.

31
19
11
14
37
77'
ZMIANA

Legia. Schodzi: Luis Rocha. Wchodzi: Mateusz Wieteska.

23
9
13
12
15
76'

Ależ bomba Dominika Nagy'a! Węgier przejął wybitą piłkę i uderzył z woleja! Broni Jakub Bursztyn.

45
13
18
15
16
73'
ZMIANA
25
20
17
8
20
73'

Kamil Drygas opuszcza boisko na noszach.

17
10
18
42
24
72'

Medycy Pogoni znowu na boisku. Pomocy potrzebuje Kamil Drygas, który odbierał piłkę Dominikowi Nagy'owi. Węgier niefortunnie upadł na rywala.

9
8
11
19
13
70'

Niewykorzystany kontratak Pogoni. Portowcy w trójkę wychodzili na dwóch rywali. Błąd w okolicach pola karnego popełnił Soufian Benyamina.

19
14
11
22
22
69'

Kamil Drygas odebrał wślizgiem piłkę Carlitosowi. Piłka wyszła na rzut rożny, ale Hiszpan bez większych podstaw domagał się rzutu karnego.

22
17
9
8
14
68'

Legia mogła mieć groźną akcję. Niecelnie z prawej strony dośrodkował Marko Vesović. Piłkę wybił Sebastian Walukiewicz.

18
7
9
5
11
67'

Niezła centra z lewej strony w pole karne Legii. Zbyt głęboko wszedł Soufian Benyamina i nie zdążył przejąć piłki. Z problemami wybijał Radosław Cierzniak.

19
8
11
11
11
65'
ZMIANA
62'

Marko Vesović nie zdążył rozpocząć świętowania bramki, a sędzia podniósł chorągiewkę. Znowu świetnie dograł Jarosław Niezgoda. Napastnik zalicza na razie bardzo dobry występ.

23
9
8
9
15
60'
ZMIANA

Pogoń. Schodzi: Mariusz Malec. Wchodzi: Jarosław Fojut.

5
60'

Mariusz Malec opuszcza boisko na noszach.

10
7
5
17
16
59'

Mariusz Malec cierpi po starciu z Luisem Rochą. Do pomocnika Pogoni pospieszyli klubowi medycy. Obrońca doznał urazu kolana. Nie wyglądało to dobrze.

6
6
6
15
15
58'

W Warszawie się rozpadało, a Pogoń znowu zaczęła ostrzał na bramkę Legii. Mocny strzał z dystansu Kamila Drygasa.

33
15
5
2
7
57'

Pogoń mogła wrócić na prowadzenie. Kamil Drygas zagrał do środka do Michała Żyry. Napastnika Pogoni w porę zablokował Marko Vesović.

18
9
7
9
15
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jarosław Niezgoda. Asystował mu Dominik Nagy.

Vuković ma nosa do zmian. Dublerzy wyrównali wynik meczu z Pogonią. Niezgoda z prawej strony pola karnego dograł do Nagy'a, a Węgier oddał precyzyjny, płaski strzał.

107
64
26
89
234
52'

Ależ aktywny jest Jarosław Niezgoda. Polak dostał bardzo dobre podanie od Carlitosa, przyjął piłkę, wszedł w pole karne i oddał strzał. Jakub Bursztyn na razie bezbłedny w bramce Pogoni.

35
12
8
15
12
51'

Kamil Drygas ucierpiał w starciu powietrznym z rywalem. Zawodnik Pogoni potrzebował chwili, aby podnieść się z murawy.

12
3
7
10
8
48'

Popisał się na prawej stronie Sebastian Walukiewicz. Obrońca Pogoni zatrzymał biegnącego do piłki Carlitosa. Hiszpanowi zagrywał Luis Rocha.

24
10
3
5
9
46'

Ależ początek drugiej połowy w wykonaniu Wojskowych. Na czystą pozycję wyszedł Jarosław Niezgoda. Napastnik uderzył na dalszy słupek, ale niecelnie.