Mieliśmy chwilową przerwę w grze, ale mecz już wznowiony.

27
21
31
90+8'

Jeszcze dośrodkowanie w pole karne Piasta. Zabrakło już jednak celnego strzału na bramkę.

52
24
22
13
46
90+7'

Koniec meczu w Białymstoku. Jagiellonia Białystok pokonała 1:0 Legię Warszawa. Czy Piast Gliwice strzeli bramkę w Szczecinie?

201
91
21
27
38
90+6'

Dobrze interweniował Jakub Bursztyn. Złapał piłkę po strzale Joela Valencii.

22
10
8
12
41
90+5'

Z dystansu niecelnie strzelał Iker Guarrotxena. Cracovia prowadzi już 2:1 z KGHM Zagłębiem Lubin, a Lech Poznań 2:1 z Lechią Gdańsk.

40
14
8
7
11
90+4'

Tom Hateley pędził na bramkę Pogoni Szczecin. Dogonił go Santeri Hostikka i udanie interweniował! Co to była za akcja! Hateley miał przed sobą tylko bramkarza, ale dał się dogonić.

24
17
11
13
65
90+3'

Bardzo mocny strzał z dystansu oddał Kamil DrygasJakub Szmatuła odbił piłkę, a chwilę później pomogli mu koledzy, którzy zdołali ją wybić.

45
10
10
6
6
90+2'

Piast Gliwice przy piłce. Gra toczy się w środku boiska.

34
14
10
8
15
90+2'

39
10
12
7
7
90'

Doliczone dziewięć minut. Sporo gry jeszcze przed nami.

52
16
16
9
11
89'

Gol w Lubinie. KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia 1:1.

42
16
12
10
19
89'

Piast. Schodzi: Martin Konczkowski. Wchodzi: Jorge Felix.

87'

Zaskakujące, bardzo groźne wstrzelenie piłki w pole karne przez Jakuba Bartkowskiego. Piłka przeleciała tuż obok bramki.

8
2
10
3
3
87'
85'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego dobrze interweniował Jakub Bursztyn, który wypiąstkował piłkę.

16
7
6
14
36
85'

Wywalczyli gliwiczanie rzut rożny.

70
13
4
3
9
84'

Po dośrodkowaniu w pole karne minimalnie niecelnie głowkował Jarosław Fojut!

12
9
12
9
13
83'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Ładna wrzutka, ale piłka przeleciała nad głowami zawodników.

13
5
4
3
3
81'

Pokazał się Adam Frączczak. Zabrakło jednak groźnego strzału w polu karnym Piasta.

9
3
7
3
8
80'

Tom Hateley zdecydował się na strzał z dystansu. Uderzenie zablokowane.

9
6
6
4
8
80'

Piast. Schodzi: Piotr Parzyszek. Wchodzi: Paweł Tomczyk.

78'

Od ostatniego występu kapitana Pogoni w Lotto Ekstraklasie minęło ponad 250 dni.

24
3
1
78'

Pogoń. Schodzi: Soufian Benyamina. Wchodzi: Adam Frączczak. Wielki powrót do gry. Witany oklaskami na boisku pojawia się Adam Frączczak.

76'

Soufian Benyamina był blisko znalezienia się w dobrej sytuacji w polu karnym. W ostatniej chwili dobrze interweniował Jakub Czerwiński.

13
4
4
5
8
75'

Gra została wznowiona. Sędzia na pewno doliczy kilka minut do regulaminowego czasu gry.

32
12
3
3
4
73'

Mamy gol w Lubinie. Cracovia prowadzi 1:0 z KGHM Zagłębiem.

24
9
4
6
10
73'

Cały czas trwa przerwa w grze.

8
3
2
9
22
72'

A w Poznaniu Lech remisuje 1:1 z Lechią Gdańsk.

18
8
6
5
8
71'

Gra jeszcze nie została wznowiona. Przypominamy, że w Białymstoku Jagiellonia prowadzi z Legią Warszawa 1:0.

2
69'

Mamy chwilową przerwę w grze. To efekt zadymienia boiska przez środki pirotechniczne.

12
6
9
5
21
68'
67'

Groźnie zaatakowała Pogoń! Dwa uderzenia w polu karnym na bramkę Piasta, które ofiarnie blokowali obrońcy gości!

19
7
4
2
13
67'

Ciekawe spotkanie w Szczecinie. Obie drużyny starają się atakować i szukają okazji na gola.

20
6
4
1
2
65'

Wstrzelenie piłki w pole karne Pogoni Szczecin. Tę wybił obrońca.

9
9
2
3
7
63'

Piast. Schodzi: Tomasz Jodłowiec. Wchodzi: Gerard Badia.

37
18
9
6
8
63'

Szybko rozegrany stały fragment gry. Dośrodkowanie w pole karne, po którym piłka ostatecznie przeleciała obok bramki. Po chwili kolejna wrzutka, a piłkę tym razem złapał Jakub Szmatuła.

12
5
2
1
3
62'

Jarosław Fojut strzelał z ostrego kąta. Będzie rzut rożny dla Portowców.

15
3
3
6
13
61'

A na innych stadionach: Lech Poznań prowadzi 1:0 z Lechią Gdańsk.

22
16
4
8
7
60'

A teraz niecelny strzał z dystansu oddał Zvonimir Kozulj.

11
4
5
2
4
60'

Uderzenie z dystansu zawodnika Piasta. Piłka została zablokowana przez obrońcę Pogoni.

3
3
6
7
4
58'

Teraz to gliwiczanie rozgrywają piłkę na połowie Pogoni. Gospodarze w opałach.

30
12
4
8
56'

Świetna okazja dla Piasta! Najpierw strzał Martina Konczkowskiego w polu karnym został zablokowany, a potem doskonale uderzenie Piotra Parzyszka obronił Jakub Bursztyn!

18
1
3
5
4
55'

Ładnie w pole karne Piasta dośrodkował Jakub Bartkowski. Dobrze spisał się jeden z obrońców gości, który pewnie wybił piłkę.